Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #48
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
To jest jedna z moich ulubionych drużyn w mojej już prawie dwudziestoletniej przygodzie kibicowania United. Może dlatego, że tylu w nią wątpiło...A chłopaki pokazali po raz kolejny charakter, czyli to co przecież jest wizytówką tego klubu.

Naprawdę już dawno się tak nie denerwowałem jak podczas dzisiejszego meczu, bo zagraliśmy kapitalnie i wielka szkoda by była, gdybyśmy ten trud zaprzepaścili. Stało się jednak inaczej i teraz naprawdę niewiele nas dzieli od upragnionego majstra

VdS - kilka ważnych interwencji w pierwszej części [ 7 ]

O'Shea - ok [ 6.5 ]
Rio - klasa [ 7.5 ]
Vida - jw + gol [ 8 ]
Fabio - kilka błędów w pierwszej części [ 6.5 ]

Park - ten facet to wizytówka tej drużyny. Wielu do niedawna chciało go wywalić, krytykowano go za brak umiejętności czysto piłkarskich...A Ji znowu dzisiaj w meczu na szczycie pozamiatał system. A pierwsze 20 minut w jego wykonaniu trzeba nagrać na płytę i umieścić na półce w kategorii "najlepsze 20 minut w historii" Wink [ 9 ]
Giggs - asysta i wiele innych pozytywnych rzeczy. Myślałem, że Ryan już lepiej grał nie będzie niż wtedy kiedy sięgał po POTY, a on jest w ostatnich miesiącach jeszcze lepszy :shock: [ 8.5 ]
Carrick - znowu zjadł Lampsa i spółkę [ 8 ]
Valencia - Cole o dzisiejszym dniu będzie chciał chyba jak najsyzciej zapomnieć. Czy Anglikiem ktokolwiek kiedykolwiek tak kręcił ? [ 9 ]

Roo - zmarnowane sytuacje [ 7.5 ]
Hernandez - mogło być więcej bramek [ 7.5 ]

Evans - kapitalnie jak dla mnie. Niezwykle naładowany [ 7.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-05-2011 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011) - michal85 - 08-05-2011 21:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości