Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #54
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
Szymcio napisał(a):Kurde, mam takie masochistyczne marzenie, żeby przegrać z Blackburn i wygrać tytuł na Old Trafford. Wiem, jestem pierdolnięty w łeb, ale po prostu uwielbiam wygrywać u siebie, uwielbiam oglądać SAF-a skaczącego z radości przed naszymi kibicami, uwielbiam gdy cały stadion śpiewa. Ach. Bjuti.

Też o tym myślałem, aby przegrać z Blackburn i świętować mistrzostwo u siebie na Old Trafford, ale doszedłem do wniosku, że lepiej nie ryzykować. Pojedźmy do Rovers, zróbmy, co mamy zrobić, jak to powiedział Vidić, i miejmy to historyczne mistrzostwo zapewnione.

Jeśli odpuścilibyśmy mecz z Blackburn, w ostatni mecz z Blackpool znów byłby o wszystko, byłaby presja, nie wiadomo, jak mecz by się potoczył. Moglibyśmy np. teraz my dostać w 1. minucie gola, a Chelsea objąć prowadzenie z Evertonem także na początku spotkania i zaczęłaby się gra nerwów.

Nie ma co kusić losu. Czas na świętowanie tytułu i tak przyjdzie po ostatnim meczu, a wygrywając lub remisując w następnym meczu, podczas spotkania z Blackpool zobaczymy szpaler na OT, który zrobią piłkarze Mandarynek :-D

P.S. W dodatku wygrywając z Blackburn i Blackpool być może pomożemy utrzymać się w lidze West Hamowi.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-05-2011 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011) - Jaroldz - 10-05-2011 15:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości