Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: Blackpool_fc_logo-150x150.png?1294590355]

Manchester United vs Blackpool FC
Barclays Premier League
22.05.2011; 16:00
Old Trafford, Manchester


Manchester United w poprzedniej kolejce zapewnił sobie 19 w historii tytuł Mistrza Anglii. Tym samym Czerwone Diabły strąciły Liverpool "z ich pieprzonej grzędy"

Nasi przeciwnicy z dorobkiem 39 punktów zajmują osiemnaste miejsce w tabeli. Udało im się wygrać 10 spotkań, 9 zremisowali i 18 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie The Seasiders jest Dudley Campbell, który ma na swoim koncie 13 strzelonych bramek. Blackpool by pozostać w Barclays Premier League musi wygrać spotkanie na Old Trafford i liczyć na wpadkę, któregoś z zespołów znajdującego się nad nimi w tabeli.

O zwycięstwo w Teatrze Marzeń będzie niezwykle ciężko, bowiem w tym sezonie podopieczni Sir Alexa Fergusona wygrali 17 z 18 spotkań rozegranych na własnym terenie. Co więcej, odnieśli 13 zwycięstw z rzędu przed własną publicznością. Choć Czerwone Diabły osiągnęły już swój cel, z pewnością będą chciały dalej śrubować tą wspaniałą serię.

Spotkania obu drużyn:
"Czerwone Diabły" wygrały ostatnie dziewięć z jedenastu u spotkań przeciwko Blackpool.

"Mandarynki" z Manchesterem United ostatni raz wygrały w lidze w 1963 roku.

Waszym zdaniem - mecz na Bloomfield Road (25.01.11)
MOTM - Dymitar Berbatov (9 głosów w ankiecie, 45%)

RedLucas napisał(a):KOCHAM TEN KLUB! Niesamowite emocje, po pierwszej połowie byliśmy w ciemnej dupie, żeby po wejściu Chicharito odwrócić losy meczu na swoją korzyść i zainkasować kolejne trzy punkty. Wielkie słowa uznania dla naszych grajków. Widać było ogromne zaangażowanie, charakter w przeciwieństwie do tego co mieliśmy okazje oglądać z początku sezonu. O samym meczu, to zaczęliśmy dobrze, wydawało mi się, że bramka/bramki są kwestią czasu, jednak potem przyszedł pierwszy rożny, gra trochę się posypała, przyszedł drugi rożny i 0:2 do przerwy. O drugiej połowie nie ma co pisać, każdy wie

michal85 napisał(a):Nie wiem czemu, nie wiem co mi podpowiadało, że będzie dobrze, ale jakoś ta pierwsza połowa mnie bardzo nie zdenerwowała. Wiedziałem, że jesteśmy w stanie odmienić losy meczu. Olbrzymia w tym zasługa Giggsa. Nie mam słów. 8-)

Foster napisał(a):Uważam, że mecz ten spokojnie można umieścić w kategorii niezapomnianych i to nie z racji wspaniałego stylu gry, ale z powodu wspaniałego come-backu. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji. Od gniewu, zażenowania i irytacji, po radość i euforię. Szczerze powiem, że mimo iż w przerwie byłem strasznie poirytowany naszą grą, to byłem jakość spokojny. Wprawdzie nie spodziewałem się zwycięstwa, ale wierzyłem, że remis wywalczymy.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Blackpool 2-3 Manchester United; 25.01.2011l; Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:W barwach Blackpool występuję dwóch ex Diabłów - Paul Rachubka oraz Craig Cathcart.

Dane pomeczowe:

Składy:

Manchester United:

Blackpool FC:

Ławki rezerwowych

Manchester United:

Blackpool FC:

Gole:

Kartki:

Sędzia:



Mój Blog: Pod presją czasu
14-05-2011 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
ZApowiada się łatwy meczyk. Zapewniliśmy sobie 19 raz tytuł Mistrza Anglii, a więc prawdopodobnie będziemy grać na luzie.
14-05-2011 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Powiem tak - wypatrujcie mnie i polskiej flagi przy wyjściu piłkarzy z tunelu :mrgreen:

A co do wyniku to z jednej strony chce naszego zwycięstwa, z drugiej awansu Blackpool... No ale, że United zawsze pierwsze, to Blackpool chyba pożegna się z PL.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-05-2011 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Czuję, że będzie pogrom. Meczyk na totalnym luzie, przed własną publicznością, do tego z łatwym rywalem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-05-2011 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
A co branka wybierasz sie na mecz?
14-05-2011 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
branka napisał(a):Powiem tak - wypatrujcie mnie i polskiej flagi przy wyjściu piłkarzy z tunelu :mrgreen:

I mnie na East Stand Big Grin A przy koronacji to może i na murawie Tongue Żartuję Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-05-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
muluk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Ja wcale nie uważam, że będzie to łatwy mecz, Blackpool walczy jeszcze o utrzymanie i będzie chciało zrobić wszystko, aby ten mecz wygrać, a my prawdopodobnie wyjdziemy rezerwowym składem. Chociaż z Schalke też wyszyliśmy rezerwą, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Wcale się nie zdziwię jeżeli mecz będzie podobny do tego z West Hamem kiedy to oni walczyli o pozostanie w lidze i wygrali na OT po bramce Teveza. Mam jednak nadzieję, że spokojnie wygramy, a Berba zagra od początku, coś ustrzeli i przypieczętuje zdobycie korony króla strzelców. Miło byłoby zobaczyć pogrom rywala w ostatnim ligowym meczu w tym sezonie. Wink
14-05-2011 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
muluk napisał(a):Wcale się nie zdziwię jeżeli mecz będzie podobny do tego z West Hamem kiedy to oni walczyli o pozostanie w lidze i wygrali na OT po bramce Teveza.

Może tak się wydarzyć. Szczególnie, że w dzisiejszym meczu zagrało kilku pewniaków na finał LM i Fergie może dać im odpocząć trochę dłużej. Ale nie wyobrażam sobie, żeby MU wyszło aż tak rezerwowym składem jak na S04. To jest ostatni akt sezonu ligowego, który wygraliśmy dzięki wspaniałej postawie na Old Trafford i grzechem by było nie wpuścić choć na 30 czy 45 minut paru podstawowych graczy, jako podziękowanie dla kibiców.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
14-05-2011 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Edwin
O'Shea/Rafael - Evans - Smalling - Evra/Fabio
Nani - Fletcher - Anderson/Scholes - Park
Berbatov - Owen

Wydaje mi się, że taki skład jest bardzo możliwy. SAF mówił, że da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom.

Jeśli w tym spotkaniu Fletcher nie zagra pełnych 90 minut to nie wiem czy jest brania go pod uwagę przy ustalaniu składu na finał LM. Fajnie byłoby zobaczyć z przody parę Berbatov Owen. Pierwsze mógłby przypieczętować tytuł króla strzelców jakąś ładną bramką, a ten drugi mógłby po prostu zagrać na pożegnanie. Powinien moim zdaniem zagrać też Anderson. Jeśli Darren nie złapie formy do 28 to Brazylijczyk będzie jedną z kilku alternatyw.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-05-2011 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
A ja chcę by grał Rooney, on im więcej gra tym jest lepszy, a do finału jest dosć czasu na odpoczynek.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-05-2011 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Ostatni mecz sezonu, spotkanie, w którym fajnie byłoby wygrać i zakończyć sezon bez porażki w meczu u siebie, ale boję się, że nasi odpuszczą zagrożonemu spadkiem Blackpool i nie zagrają na 100% możliwości. W dodatku w tym meczu ma zagrać kilku piłkarzy, którzy ostatnio nie grali, czyli Fletcher, Anderson, Scholes, Berbatow.

Edwin

Rafael----- Smalling----- Vidić----- Evra

Fletcher- Anderson- Scholes

Valencia------------------------------ Nani

Berbatow

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-05-2011 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Jaroldz napisał(a):Ostatni mecz sezonu, spotkanie, w którym fajnie byłoby wygrać i zakończyć sezon bez porażki,
Chyba zabrakło ci 'u siebie'

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
21-05-2011 07:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
ZasadKG napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Ostatni mecz sezonu, spotkanie, w którym fajnie byłoby wygrać i zakończyć sezon bez porażki,
Chyba zabrakło ci 'u siebie'

Racja Wink

Jutro wielki, ale niestety smutny zarazem mecz dla Edwina. Po raz ostatni zagra dla nas w meczu ligowym. Później wystąpi tylko w meczu finałowym LM i to niestety będzie już koniec kariery tego wspaniałego bramkarza...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-05-2011 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Miejmy nadzieję, że zakończy fantastyczną karierę fantastyczną podwójną koroną 8-) To by dopiero było 'odejście w chwale' Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
21-05-2011 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Smutno będzie patrzeć na Edwina ze świadomością, że już nigdy więcej nie zobaczymy go między słupkami bramki na Old Trafford. Ciekawa jestem, czy piłkarze/kibice przygotowali coś specjalnego.
Oprócz tego, liczę na Berbatova w pierwszym składzie. Niech pokaże twatowi, że krol strzelców jest tylko jeden.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
22-05-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości