Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Mandarynki mogą zostać w lidze jeśli przegra,a Wigan przegra taką samą lub większą różnicą bramek, a Birmingham przegra większą różnicą bramek. Nie mniej jednak wątpię w to trochę, a szkoda Mandarynek. :/

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
22-05-2011 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
A gdyby tak Ferguson nas zaskoczył i Hargo od pierwszych minut ? To był by dla mnie szok. No ale nie jest to raczej możliwe . Jeszcze wyszło by tak jak w meczu z Wolves. Ciekawe , czy Fergie zdejmie pod koniec Edwina , żeby mu podziękowali za wszystko co dla nas zrobił .

Skład :

Van Der Sar
Rafael - Smalling - Vidić - Fabio
Nani - Fletcher - Anderson - Park
Berbatov - Owen

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
22-05-2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Chciałbym, żeby go zdjął no i skoro Dudkowi zrobili tunel, to jego powinni zanieść do szatni.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-05-2011 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Ktoś wie gdzie można obejrzeć wideo po meczu z Blackpool ?
Chodzi mi o wręczenie pucharu itd. PLIS !

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
22-05-2011 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Canal+SPORT 2
22-05-2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Mogliśmy znowu przejść do historii, bo nie wydaje mi się, aby jakikolwiek zespół w Anglii, a kto wie czy też nie w Europie przez cały sezon na własnym stadionie nie stracił bramki w pierwszej połowie podczas sezonu ligowego.

Nie powiem, oczy się zaszkliły w momencie podnoszenia pucharu przez Edwina...
22-05-2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Ahhh, cały czas banan na mordzie i w duszy, a co jakiś czas także na języku Champione, Champione! :mrgreen:

Ale muszę przyznać, że przed dekoracją doświadczyłem czegoś, co było mi do tej pory zupełnie obce. Możecie mnie zlinczować, ale po bramkach na 3:2 i 4:2 na mojej buzi nie pokazał się choćby nieśmiały uśmieszek. Cholernie mi szkoda Blackpool, wiele dali tej lidze, fajnie ją urozmaicali i nawet dziś zagrali naprawdę dobre zawody (choć w obronie, to mają katastrofę). Dużo bardziej wolałbym oglądać ich, niż Wigan, czy Wolves ( :evil: )

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-05-2011 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Mam nadzieję, że wrócą. Ale to spotkanie idealnie podsumowało ich sezon.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-05-2011 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
Cieszy zwycięstwo na koniec sezonu. Chociaż samo spotkanie było dla nas formalnością, bo wszyscy czekali już na wręczenie pucharu to fajnie też, że udało się podtrzymać wspaniałą passę występów w tym sezonie na Old Trafford, szkoda natomiast że musiało to się stać kosztem Blackpool, które opuszcza PL i co by nie mówić, ale byli niezwykle ciekawą drużyną.

19 tytuł Panowie i Panie jest nasz i strąciliśmy niejaki Liverpool z ich pieprzonej grzędy. Wspaniałe uczucie! A do pełni spełnienia w tym sezonie brakuje mi jeszcze tylko zwycięstwa w LM z "nadludzką drużyną Barcelony"

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-05-2011 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Blackpool FC (22.05.2011; 16:00)
panopticum napisał(a):Mam nadzieję, że wrócą.
Nie postawiłbym na to funta. Potracą najlepszych, a na zastępstwo i tak nie będą wybierać z pierwszego sortu Championship, bo najpierw grajków dobierze sobie WHU, potem Birmingham, a trzeci zespół do walki o awans zawsze się znajdzie.
Szkoda tego Evatt'a, bo to jest katastrofa psychiczna dla pilkarza, w takim momencie sobie OG strzelić.
Osobiście chciałem, żeby Blackpool zdobyło jakieś punkty, ale tylko dlatego, iż nie trawię Wolves. Niestety kolejny sezon będziemy się z nimi męczyć w PL.


Fan United od 1992 roku
22-05-2011 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #26
Re: PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Najbardziej ciekawy jestem w jakim kierunku powędruje Adam. Zrobił sobie dobrą reklamę w PL i nie wyobrażam sobie, że jakiś klub go nie ściągnie. Obstawiam jednak, że pójdzie raczej do jakiegoś średniaka- góra Liverpool.
22-05-2011 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #27
Re: PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Na to, że awansują z takich dołów pewnie też nikt by kasy nie postawił. Ważne jest nie tylko to, kto kupi lepszych zawodników, ale też to, kto mniej zawodników da sobie wyrwać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-05-2011 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebo205 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Strasznie szkoda mi Mandarynek, bo nie było klubem który ciągle siedział pod kreską. Mają niezłych zawodników. Podczas ceremonii wręczenia pucharu i podnoszenia go przez naszych płakać mi się chciało.
23-05-2011 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Co roku wydaje mi się, ze ta ceremonia jest wyjątkowa. W tym była na pewno, no to po przecież 19-tnastka. Co do mandarynek za dobre pieniądze sprzedadzą Adama, dostaną od Ligi ParachutePay (ok 20mln na 2 lata) i będą rozwijać klub. Sądzę, że dla nich to dobrze. Co do meczu z Mandarynkami bardzo podobał mi się Anderson. W pierwszej połowie kilka ładnych dryblingów. Potem bramka. Mam nadzieje, że wróci do swojej wysokiej formy, bo bardzo by się nam przydał taki wiaterek w pomocy jak on.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
23-05-2011 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #30
Re: PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Dopiszę jeszcze coś od siebie.

Na koniec sezonu piłkarze Manchesteru United zagrali bardzo fajne zawody, w których nie brakowało emocji. Fajnie się to oglądało.

A feta po meczu- fantastyczna. Nie zdawałem sobie sprawy, ilu współpracowników ma Sir Alex. Dopiero jak zobaczyłem tych ludzi, zdałem sobie sprawę, że to także dzięki tym ludziom pracującym w cieniu piłkarzy i menedżera także zawdzięczamy to, że mamy ten upragniony 19. tytuł.

To mistrzostwo chciałbym zadedykować Edwinowi, który rozegrał w niedzielę ostatni mecz ligowy w karierze, który prezentował się kapitalnie i te sześć lat, które tu spędził minęły bardzo szybko. Będzie mi go brakowało w koszulce United. Tyle razy, co on nam uratował skórę, to głowa mała.

Chciałbym także ten tytuł zadedykować Gary'emu, który może i nie przyłożył jakiejś wielkiej cegły do tego mistrzostwa, ale małą cegiełkę dołożył, był z kolegami cały czas. Jemu także należą się osobne podziękowania.

Także Sir Alexowi Fergusonowi dziękuję osobno. Mimo tylu lat spędzonych na Old Trafford, Fergie nadal emanuje pasją, nie wypalił się, nadal potrafi zaskoczyć rywali, pokazać, kto jest najlepszy. Może i nie kupuje do United wielu gwiazd, nie wydaje na piłkarzy zawrotnych sum, ale to on tworzy te gwiazdy, sprawia, że ludzie, którzy dołączają do tego klubu, stają się wybitnymi piłkarzami.

Dziękuję

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-05-2011 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości