Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: Blackpool_fc_logo-150x150.png?1294590355]

Manchester United vs Blackpool FC
Barclays Premier League
22.05.2011; 16:00
Old Trafford, Manchester


Manchester United w poprzedniej kolejce zapewnił sobie 19 w historii tytuł Mistrza Anglii. Tym samym Czerwone Diabły strąciły Liverpool "z ich pieprzonej grzędy"

Nasi przeciwnicy z dorobkiem 39 punktów zajmują osiemnaste miejsce w tabeli. Udało im się wygrać 10 spotkań, 9 zremisowali i 18 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie The Seasiders jest Dudley Campbell, który ma na swoim koncie 13 strzelonych bramek. Blackpool by pozostać w Barclays Premier League musi wygrać spotkanie na Old Trafford i liczyć na wpadkę, któregoś z zespołów znajdującego się nad nimi w tabeli.

O zwycięstwo w Teatrze Marzeń będzie niezwykle ciężko, bowiem w tym sezonie podopieczni Sir Alexa Fergusona wygrali 17 z 18 spotkań rozegranych na własnym terenie. Co więcej, odnieśli 13 zwycięstw z rzędu przed własną publicznością. Choć Czerwone Diabły osiągnęły już swój cel, z pewnością będą chciały dalej śrubować tą wspaniałą serię.

Spotkania obu drużyn:
"Czerwone Diabły" wygrały ostatnie dziewięć z jedenastu u spotkań przeciwko Blackpool.

"Mandarynki" z Manchesterem United ostatni raz wygrały w lidze w 1963 roku.

Waszym zdaniem - mecz na Bloomfield Road (25.01.11)
MOTM - Dymitar Berbatov (9 głosów w ankiecie, 45%)

RedLucas napisał(a):KOCHAM TEN KLUB! Niesamowite emocje, po pierwszej połowie byliśmy w ciemnej dupie, żeby po wejściu Chicharito odwrócić losy meczu na swoją korzyść i zainkasować kolejne trzy punkty. Wielkie słowa uznania dla naszych grajków. Widać było ogromne zaangażowanie, charakter w przeciwieństwie do tego co mieliśmy okazje oglądać z początku sezonu. O samym meczu, to zaczęliśmy dobrze, wydawało mi się, że bramka/bramki są kwestią czasu, jednak potem przyszedł pierwszy rożny, gra trochę się posypała, przyszedł drugi rożny i 0:2 do przerwy. O drugiej połowie nie ma co pisać, każdy wie

michal85 napisał(a):Nie wiem czemu, nie wiem co mi podpowiadało, że będzie dobrze, ale jakoś ta pierwsza połowa mnie bardzo nie zdenerwowała. Wiedziałem, że jesteśmy w stanie odmienić losy meczu. Olbrzymia w tym zasługa Giggsa. Nie mam słów. 8-)

Foster napisał(a):Uważam, że mecz ten spokojnie można umieścić w kategorii niezapomnianych i to nie z racji wspaniałego stylu gry, ale z powodu wspaniałego come-backu. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji. Od gniewu, zażenowania i irytacji, po radość i euforię. Szczerze powiem, że mimo iż w przerwie byłem strasznie poirytowany naszą grą, to byłem jakość spokojny. Wprawdzie nie spodziewałem się zwycięstwa, ale wierzyłem, że remis wywalczymy.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Blackpool 2-3 Manchester United; 25.01.2011l; Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:W barwach Blackpool występuję dwóch ex Diabłów - Paul Rachubka oraz Craig Cathcart.

Dane pomeczowe:

Składy:

Manchester United:

Blackpool FC:

Ławki rezerwowych

Manchester United:

Blackpool FC:

Gole:

Kartki:

Sędzia:

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
14-05-2011 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
PL: Manchester United 4-2 Blackpool FC (22.05.2011) - Foster - 14-05-2011 15:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości