Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 3-1 Manchester United (28.05.2011)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #31
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Cytat:w tym sezonie średnio bywało na wyjazdach

Jak średnio. Przecie w tym sezonie LM na wyjazdach jeszcze nie przegraliśmy. Ba! Nie straciliśmy bramki

Cytat:A czy mnie ktoś może powiedzieć, dlaczego finał jest w... sobotę?

W zeszłym roku też był w sobotę. Trudno powiedzieć czemu tak, a nie inaczej. Mi to nawet pasuje, w niedzielę nie trzeba wstawać rano... z kacem.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
24-05-2011 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #32
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
[Obrazek: glory,man,utd.html]

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-05-2011 05:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #33
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Od razu mowie , ze bez polskich znakow , bo na telefonie na qwerty nie ma , albo nie umiem wlaczyc Wink.



Tym meczem zyje juz od paru tygodni, nie moge sie doczekac, mam nadzieje , ze zniszczymy farse. Zastanawia mnie sklad jaki Ferguson przygotuje na ten mecz. Czy to bedzie bardziej preferowane 442 przez nas w tym sezonie z cofnietym Roo , czy nie za bardzo nam pasujace 451 z Roo lub Javierem na szpicy. Fergie na pewno juz ma miliony planow w glowie i jakos sie nie boje doboru skladu przez niego , na pewno dopilnuje o najdrobniejsze szczegoly. Mam nadzieje , ze to bedzie nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Przede wszystkim jak strzelimy bramke to nie mozemy sie cofnac , jak to robilismy w wielu meczach w PL w tym sezonie i nie przynosilo to zbyt dobrych efektow . Udalo nam sie z Chelsea , gdzie po 2 bramkach cofnelismy sie , a oni nam jedna bramke wbili. Z Barcelona tak latwo nie bedzie. Ale co jak co to jestem dobrej mysli , nasi na pewno beda zmobilizowani , zeby wygrac LM.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
24-05-2011 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #34
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Wysłuchałem w radiu, że Guardiola rozważa przejażdżkę na Wyspy autokarem. W zeszłym roku autokarem jechali do Mediolanu i dostali wtedy z Interem 3-1. Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-05-2011 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #35
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Ale teraz będą mieli więcej czasu na regenerację, bo ruszą już w środę. Zresztą, zwalanie winy na podróż jest strasznie słabe.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-05-2011 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #36
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Tomassen napisał(a):A czy mnie ktoś może powiedzieć, dlaczego finał jest w... sobotę?

Kwestia przyciągnięcia większej ilości widzów. Tak jak Szymcio już pisał w sobotę więcej ludzi może sobie pozwolić na obejrzenie meczu, a bilety na stadion też pewnie cieszą się większą popularnością.
24-05-2011 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #37
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
kojot napisał(a):Czy to bedzie bardziej preferowane 442 przez nas w tym sezonie z cofnietym Roo , czy nie za bardzo nam pasujace 451 z Roo lub Javierem na szpicy.
:lol:
Ile meczów United musi jeszcze wygrać tym ustawieniem by co poniektórzy łaskawie przekonali się do tego ustawienia?

Edwin
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Carrick - Giggs - Fletcher - Park
Rooney

Szczerze to nie widzę innej opcji. Darren w ostatnim meczu zagrał całkiem dobrze, sam mówi, że jest gotów do gry. Przed nim jeszcze tydzień treningów, więc będzie dobrze.
Mam tylko nadzieję, że SAF nie pośle do boju w pierwszym składzie dwóch weteranów, bo to będzie gwóźdź do trumny.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-05-2011 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #38
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Wprawdzie co przed chwilą zdobyliśmy wymarzony i historyczny 19 tytuł Mistrza Anglii, ale sezon dla nas jeszcze się nie skończył i wszyscy wyczekujemy już sobotniego spotkania gdzie zmierzymy się z Barceloną, z którą mamy rachunki do wyrównania. Wielki mecz dwóch wielkich, bezsprzecznie najlepszych w tej chwili zespołów w Europie. Już po losowaniu par ćwierćfinałowych wszystko wskazywało na to, że w finale spotkają się te dwie drużyny.

Dwa lata temu nie zagraliśmy dobrego spotkania- wszyscy o tym wiemy, ale mam nadzieję, że wnioski zostały wyciągnięte i Ferguson odpowiednio rozpracuje blaugranę i udowodni co niektórym ekspertom, że jest to też drużyna składająca się z ludzi a nie graczy playstation i można ją pokonać.

Wspaniale przebrnęliśmy przez kolejne fazy i doszliśmy do finału nie tracąc brami na wyjeździe, co jest dobrym prognostykiem. Łatwo na pewno nie będzie ale nasza drużyna grając na swoim najwyższym poziomie jest w stanie pokonać każdego. Teraz jesteśmy w finale i nie pozwólmy, by Ferguson, piłkarze i wszyscy kibice znowu odczuli tą wstrętną gorycz porażki. Postawmy kropkę nad "i" i zgarnijmy ten puchar! Dla Edwina, Garego i całego piłkarskiego świata.

Oczekuję, twardej, skutecznej gry z naszej strony: środek pola jak zwykle będzie kluczem w takich spotkaniach i trzeba będzie go bardzo dobrze obsadzić. Pewniakiem wydaje się tam Carrick i Giggs. Kolejnym zawodnikiem, którego z chęcią zobaczę w środku będzie Fletcher, którego najbardziej nam brakowało w Rzymie. Na skrzydłach Valencia i chyba po raz kolejny nie obędziemy się bez Parka. Nie wydaje mi się żeby Ferguson skusił się na ustawienie z Roo i Chicharito od początku spotkania.

Nie jesteśmy stawiani w roli faworytów tego meczu, ale to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się kto zaprezentuje się lepiej w tych 90 minutach i zasłużenie wygra. Mam tylko nadzieję, że zobaczymy prawdziwy, męski futbol a nie jak to miało miejsce w jednym z półfinałów, gdzie miałem wrażenie, że widziałem nie piłkarzy a kobiety przewracające się na boisku.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-05-2011 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #39
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Ja tylko jestem ciekaw, czy Giggs, który w LM był zabójczy gdy graliśmy 4-4-2 będzie tak samo pokazywał klasę w 4-5-1. Pamiętam, że w poprzednim finale z Barceloną Ryan był ustawiony jako coś a'la ofensywny pomocnik i był niewidoczny.

Fletcher Park Carrick
Valencia Nani
Rooney


Może takie ustawienie? Większa kreatywność na skrzydłach bez konieczności pozbywania się harującego na całej połaci boiska Parka.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
24-05-2011 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Lukas napisał(a):Teraz jesteśmy w finale i nie pozwólmy, by Ferguson, piłkarze i wszyscy kibice znowu odczuli tą wstrętną gorycz porażki. Postawmy kropkę nad "i" i zgarnijmy ten puchar! Dla Edwina, Garego i całego piłkarskiego świata.

+
Lukas napisał(a):Nie jesteśmy stawiani w roli faworytów tego meczu, ale to nie ma żadnego znaczenia.

Podpisuję się pod tym, że nie ma to znaczenia. Być może ostatnimi czasy Barca jest faworytem każdego meczu, ale z drugiej strony (chyba Xavi) twierdzi, że to Manchester jest faworytem. Wydaje się więc najważniejsze nie to, kto jest faworytem zdaniem kibiców, ale liczy się tylko podejście zawodników. Jesli gracze Barcy uznają się w swoich własnych głowach za zwycięzców, wtedy będą przegrani - Manchester będzie miał ułatwione zadanie i będzie mógł zaaplikować czwóreczkę, czy nawet słynną piąteczkę. Naprawdę rozważam sytuację, choć wydaje się absolutnie nierealna, w której Barca przegrywa wysoko. Najbardziej ciekawi mnie mentalność. Co do United nie mam złudzeń: mówisz "zgarnijmy ten puchar! Dla Edwina, Garego"; tę moc się wyczuwa w tym obecnym Manchesterze. Co innego w Barcelonie, bo tam nikt nikogo nie żegna, oni "tylko" muszą zostać tam, gdzie zdaniem wielu są, czyli na szczycie, a ponoć to jest zawsze najtrudniejsze. Ile to razy Adam Małysz o tym wspominał, że łatwiej gonić lidera niż nim być. Zresztą ze szkoły zawsze pamiętałem, że w czasie biegania na w-f lubiłem być na początku z tyłu, bo do dawało mi siłę, by przebić się i wygrać.
24-05-2011 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #41
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Cytat:w sobotę więcej ludzi może sobie pozwolić na obejrzenie meczu, a bilety na stadion też pewnie cieszą się większą popularnością.

Pierdolisz, na Lidze Mistrzów zawsze jest komplet.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
24-05-2011 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Tomasson napisał(a):
Cytat:w sobotę więcej ludzi może sobie pozwolić na obejrzenie meczu, a bilety na stadion też pewnie cieszą się większą popularnością.

Pierdolisz, na Lidze Mistrzów zawsze jest komplet.

Komplet jest zawsze. Chodzi z tym finałem w sobotę po prostu o większy prestiż. Wtedy UEFA może przygotowywać wszystkich kibiców na szalony weekend (emocje w zenicie w piątek, mecz w sobotę, radość [względna] w niedzielę), a nie tylko na miły, wieczorny środowy odpoczynek, przed którym i po którym jest codzienna, szara, brudna, brutalna rzeczywistość.
24-05-2011 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #43
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Nie mówię, że gdyby finał był w środę to połowa Wembley byłaby pusta. Jednak tak jak kolega powiedział. To pewien prestiż. A na oglądalność przed telewizorami też się na pewno przekłada.
24-05-2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #44
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Od dzisiejszego ranka tak naprawdę poczułem, że ten meczyk już tuż, tuż i coraz ciężej mi na niego czekać. Tak więc nadeszła pora co nieco napisać, choć nie mam tego w zwyczaju. A więc, każdy bez wyjątku musi wznieść się na swoje wyżyny, to nie podlega wątpliwości. Musimy być zajebiście przygotowani fizycznie. Bo właśnie tu mamy przewagę i trzeba to wykorzystać do maksimum. Musimy trzymać ich daleko od naszego pola karnego. W okolicach środka boiska niech wymieniają sobie te tysiące podań, ale dalej musimy konsekwentnie przesuwać się formacjami i zalążku rozbijać ich akcje.

No i jako, że pewnie dziesiątek okazji sobie nie stworzymy koniecznie trzeba być do bólu skutecznym. Co się tyczy ustawienia, to dla mnie nie mam mowy o 442, choćby z Parkiem na skrzydle, zjedzą nas. Trzeba wyjść 433, co do składu personalnego widzę to tak:

-------------VDS------------------
Fabio-----Rio----Vida------Evra
--------Carrick---Anderson-----
---Park-------Giggs-------Rooney
-------------Chicharito-------------

IMO, ustawienie najlepsze z możliwych na ten mecz. Obrona to pewniak, poza Fabianem. Jednak moim zdaniem, to właśnie on powinien zagrać. Może i doświadczeniem Oszej bije go na łeb. Ale na tej stronie będzie hasał szybki Villa, lub Pedro, więc kogoś o podobnych atutach nam tu potrzebna. Aczkolwiek jeśli zagra Irlandczyk, to tragedii nie będzie.

Środek pola - Carrick i Giggs, który w odbiorze wcale nie jest zielony to mus na ten mecz. Zastanawiałem się jedynie nad Andim o Fleczem. Wybrałbym tego pierwszego. Jest w lepszej formie, jest w rytmie meczowym i mimo, że Flecza ostatnio zaprezentował się naprawdę nieźle, to wolę Brazylijczyka.

No i skrzydła oraz napad. Ławka dla Antka wynika z tego, że po prostu na ten mecz nie możemy się obyć bez Hernandeza, Rooneya i Parka. Szybkość i snajperski nos pierwszego będą konieczne do gry z kontry, na która chyba przede wszystkim się nastawiamy. Drugi to po prostu gość na którego zespół może w każdym momencie liczyć, a trzeci to dodatkowe zabezpieczenie tyłów i zyskanie tej przewagi fizycznej. Poza tym Roo też może pomagać formacjom defensywnym, a w grze do przodu na tym skrzydełku też wygląda fajnie.

Bardzo bym chciał, abyśmy taki ustawieniem wyszli, ale pewnie zobaczymy coś takiego:

-------------VDS------------------
Fabio-----Rio----Vida------Evra
--------Carrick---Anderson-----
---Antek-------Giggs----------Park
---------------Rooney---------------

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-05-2011 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (28.05.2011; 20:45)
Ja biorę taki wynik w ciemno:
[Obrazek: 29m2gch.jpg]
24-05-2011 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości