Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prasa i radio
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1
Prasa i radio
Tak sobie pomyślałem, że kino i tv ma osobny poddział, osobne tematy mają książki, motoryzacja, fotografia itp., a nie ma jeszcze tematu o tak potężnych mediach (chociaż dziś już o mniejszym znaczeniu, niż miały niegdyś), jak prasa i radio. Zapraszam do zamieszczania ciekawych artykułów/felietonów i innych, komentowania na tematy prasy lub z prasy. Ponadto, piszcie o ciekawych rzeczach wysłuchanych w radiu, o ciekawych programach. Zapraszam Smile

A w ogóle idea tego tematu narodziła się, gdy kupowałem wczoraj artykuły o relatywnie niskiej zawartości alkoholu i czekając w kolejce rzuciłem okiem na prasę leżącą obok. Otóż, w oczy rzucił się nagłówek na szczycie pierwszej strony, że poseł Hofman podpisał intercyzę z żoną i oczywiście pytanie o powody. No przepraszam, gdzieś mam, czy ktoś ma rozdział czy wspólnotę majątkową. Takie jest prawo, więc można z tego korzystać.

Nawiasem mówiąc, muszę przyznać, że jak Hofmana nie lubię ogólnie za to, co pieprzy o ukochanym prezesie, to muszę mu przyznać, że ironistą jest dobrym i bronić słowem potrafi się świetnie (argumenty to inna kwestia). I w tym przypadku odpowiedział w swoim stylu "Jak Platforma Obywatelska dojdzie znowu do władzy, to chcę, żeby wystarczyło mi na bułki".

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-05-2011 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2
Re: Prasa i radio
Cytat:Dla niej najważniejsze były prezenty, wesołe miasteczko, co jej kupię w McDonaldzie, jakie będą lody.

- Chodzi o te w rożku albo na patyku?

- Tak. Oczywiście.

- To jak wy się kochaliście?

- Oralnie. To typowy seks pedofilski. Do buzi.

- Ile miała lat?

- Zaczęliśmy, kiedy była w połowie podstawówki.

- Dziesięć lat - wyliczam.

- Ale u nas nigdy nie było na siłę. Żadnej przemocy, bólu. To śmiała dziewczynka. Lubiła przejmować inicjatywę, reżyserować, na przykład żebym na niby ją zgwałcił. Takie tam igraszki. A jak po latach zaczęła dojrzewać, pojawiły się piersi, trzy pierwsze włosy, to nie chciała pokazywać. W moich filmach nazywałem ją Anną. To były artystyczne filmy z czołówką i napisami. Była akcja, wchodziła muzyka Spice Girls, Metalliki, potem zakończenie, the end. Mam z czego być dumny. Ja naprawdę mam talent.

link link

Ciekawy tekst o pedofilach w "Dużym Formacie". W ogóle "DF" to jedna z najbardziej wartościowych rzeczy, które się ukazują na rynku. Nawet staram się kupować "Wyborczą" w czwartki, co mi tamSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-05-2011 08:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Prasa i radio
panopticum, bardzo dobry artykuł. Właśnie przeczytałem niemal jednym tchem. Polecam go również od siebie!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-05-2011 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4
Re: Prasa i radio
Hm, a w Anglii burza. Na jaw wyszły matactwa News of the World. Tabloid podsłuchiwał celebrytów i zatrudniał hakerów, którzy włamywali się na ich konta na portalach/poczty głosowe.
Następny numer News of the World będzie zarazem ostatnim, a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

No i czekamy na wyjaśnienie całej sytuacji...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-07-2011 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #5
Re: Prasa i radio
Może i tabloid, ale szkoda trochę jak się likwiduje gazeta mająca prawie 170 lat. Mimo wszystko kawał historii, rzesze czytelników, a teraz to się skończy.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-07-2011 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #6
Re: Prasa i radio
Jak szmata będzie miała 170 lat, to nie stanie się przez to szlachetniejszą szmatą. Wręcz przeciwnie, ta z wiekiem skurwiała.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-07-2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #7
Re: Prasa i radio
Dokładnie. Tym bardziej, że to, na co sobie pracownicy gazety pozwalali, to istny skandal. Np. kasowali wiadomości z poczty głosowej zaginionej dziewczyny (w ten sposób jej rodzina myślała, że ona żyje, podczas gdy została zamordowana w dzień uprowadzenia). Brytyjczycy są oburzeni całą sprawą, w którą zamieszany jest doradca Camerona do spraw medialnych, czyli były naczelny News of the World.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-07-2011 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości