Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snooker
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #31
Re: Snooker
Cytat:Pierwszy turniej rankingowy sezonu 2009/2010 rozpocznie się w Szanghaju 7 września i potrwa tydzień do 13 września 2009. W Shanghai Masters zagrają wszyscy najlepsi snookerzyści na świecie, nie wyłączając Ronniego O'Sullivana, Johna Higginsa, Stephena Hendry'ego, czy faworytów lokalnej publiczności: Ding Junhuia i Lianga Wenbo.
(...)
Ricky Walden już nie może się doczekać sznaghajskich zawodów, w których będzie bronił tytułu zdobytego przed rokiem.

Sezon snookerowy czas zacząć! Tradycyjnie maksymalnych break'ów Ronni!
Transmisje oczywiście na eurosporcie Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-09-2009 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Snooker
Trwa UK Championship. Dzisiejsze ćwierćfinały są mega Smile Kto śledzi?
Dawaj Higgins, dawaj Selby Smile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-12-2009 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Snooker
Ja śledzę.

I Selby mimo świetnego meczu nie dął rady, jeszcze lepszemu i skuteczniejszemu wczoraj Ronniemu i przegrał 9-3...

Pary półfinałowe:

Higgins - O'Sullivan
Maguire - Ding

Zdecydowanym faworytem jest O'Sullivan.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-12-2009 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Snooker
Półfinał Higgins-O'Sullivan jak marzenie. Mam nadzieję, że wygra pierwszy z nich, choć na dobrą sprawę Ronniego tez lubię(a w każdym razie jak jest w formie to jest gwarancja dobrego widowiska),więc nawet jak on przejdzie do finału to płakać nie będę.

A w ogóle to: http://www.eurosport.pl/snooker/uk-cham ... tory.shtml

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-12-2009 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Snooker
Znamy już finalistów tegorocznego UK.

Ding Junhui - John Higgins


Świetny półfinałowy pojedynek stoczyli wczoraj O'Sullivan z Higginsem, wynik 9-8 mówi sam za siebie. Wspaniały powrót do meczu Ronniego, dramaturgia, kto nie widział niech żałuje.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-12-2009 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Snooker
Mecz był świetny ja niestety widziałam go tylko fragmentarycznie bo spędziłam wieczór głównie w kuchni, a eurosport mam tylko na komputerze ;( (oglądam przez eurosport player zawsze).
Mam nadzieję, że wygra dziś Higgins.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
13-12-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Snooker
Selby!! Ale emocjonujący finał Masters, juz myślałam, ze Ronniemu nic zwycięstwa nie odbierze. A jednak, w sporcie zawsze pojawiają sie niespodzianki. Ja ich obydwu lubię, ale chyba się cieszę, że wygrał Selby Smile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 01:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Snooker
Selby, to chyba jedyna osoba ze snookerowego grona, która mogła wrócić do tego spotkania. Przegrywał 9-6, a nie było po nim widać jakiegokolwiek zdenerwowania. Facet ma nerwy ze stali. Po raz drugi (w 3 występie) wygrał Masters i ma tam kapitalną statystykę pojedynków: 12 spotkań, 11 wygranych, 7 w ostatnich partiach.

Układ w 18 partii zczyszczony przez Marka, to prawdziwy majstersztyk. Brawo Selby!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-01-2010 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Snooker
http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzo%...tory.shtml

John, why? Sad

Zupełnie nie rozumiem tego zawodnika. Ma przecież mnóstwo kasy, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników, a tutaj takie coś.

***

Finał MŚ.

Neil Robertson 9-7 Greame Dott

Dzisiaj dokończenie pojedynku. Skład finalistów trochę niespodziewany. O ile Robertson po dobrym sezonie był uznawany jako jeden z zawodników, którzy mogą namieszać, to nikt chyba nie stawiał na dojście Dotta do finału.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-05-2010 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Snooker
Jeśli to prawda (a pewnie tak jest, tlumaczenie Higginsa jest żałosne), to nic tylko dozywotnia dyskwalifikacja. Jestem w olbrzymim szoku...taki gracz, ikona tego sportu, taka kariera. Lubilem Johna, a przyszlo co do czego to okazał sie chciwym grubaskiem. Kasa rzadzi dzis absolutnie wszystkim, okropne czasy. Jak fan snookera czuje sie obrzucony blotem i pomyjami...ciekawe co czuje S.Davies.

ps - c'mon Greame!

LUHG
03-05-2010 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Snooker
Nawet jeśli nie dostałby dożywotniej, to nie powinien w ogóle wychodzi na Crucible czy inne miejsce ważne dla Snookera. Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek miał jeszcze zagrać z Daviesem czy Whitem. Ciekawe czy to tylko Higgins, czy nie okaże się, że więcej zawodników. Jakby nie patrzeć to głęboka rana dla tego sportu.

ps - c'mon Neil! :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-05-2010 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #42
Re: Snooker
http://www.newsoftheworld.co.uk/news/80 ... -cash.html

Tu macie filmik z ukrytej kamery.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-05-2010 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Snooker
Informacja o Higginsie wstrząsnęła mną jak wszystkimi innymi. Najgorsze jest to, że jak taki człowiek robi coś takiego to rodzą się podejrzenia, że to tylko on.. Juz prędzej uwierzyłabym, że Ronnie się zgodzi na ustawienie meczu, bo on różne kontrowersyjne rzeczy robił czy np jakiś Gould.

W finale kibicuję Robertsonowi, choć i Dott mi zaimponował. Jakby wygrał miałby szansę na to, że wreszcie snookerowy światek go doceni, bo od pamiętnego finału MŚ z Ebdonem wszyscy raczej krzywo na niego patrzą( i ja tez jakoś wciąż nie mogę się przekonać do tego zawodnika, ale trzeba mu przyznać, ze teraz gra zupełnie inaczej).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-05-2010 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Snooker
Niezbyt ciekawy ten finał, nudny i na slabym poziomie. Dott zagrał okropnie, ale Robertson wcale nie lepiej. To bedzie chyba taki jednorazowy mistrz świata, typu Murphy czy Ebdon. Duzo działo sie w tych MS, kilka niespodzianek, afera, odtworzenie pamietnego finalu miedzy Daviesem, a Dennisem Taylorem (masa humoru, strasznie przyjemnie jest takie cos ogladać Tongue ).
Teraz pozostaje czekac na nastepny sezon i odrodzenie Hendrego :twisted:, albo dominacje Dinga.

LUHG
04-05-2010 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Snooker
Trzeba też wspomnieć, że to dopiero drugi zawodnik z poza Wielkiej Brytanii, który sięgnął po Mistrzostwo Świata. Robertson w przeciągu całego meczu prezentował się lepiej od Dotta i zasłużenie wygrał. Zgodzić się muszę również z tym, że spotkanie finałowe stało na słabym poziomie, mało wysokich breaków, dużo prostych błędów, no i ten czas - ponad 12 godzin mówią same za siebie. Robertson potencjał ma i o tym wiadomo nie od dziś, ciekawy jestem tylko jak w kolejnym sezonie będzie sobie radzić z presją.

[Obrazek: 98823376.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2...7B58DCC17C]

[Obrazek: 98823646.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2...AE0DF2B825]

Brawo Neil!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-05-2010 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości