Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snooker
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #46
Re: Snooker
Dziś po długim okresie zwłoki zapadł wyrok w słynnej sprawie Higginsa. Zawodnik został oczyszczony od podejrzeń o ustawianie meczów, będzie jednak musiał zapłacić 75tys. funtów kary. Więcej o sprawie pod linkiem:
eurosport.pl napisał(a):John Higgins doczekał się wyroku w przeciągającej się nieco sprawie, która na początku maja wstrząsnęła nie tylko snookerowym światem. Szkot został uniewinniony w odniesieniu do najcięższych zarzutów, ale karę w wysokości 75 tysięcy funtów i tak będzie musiał zapłacić.

Z wyroku wydanego przez Sports Resolution wynika, że trzykrotny mistrz świata został oczyszczony z podejrzeń o ustawianie meczów. Uznano go jednak winnym "świadomego sprawiania wrażenia względem innych osób wyrażenia zgody [wraz ze swoim menedżerem] na działania naruszające zasady zakładów sportowych" oraz "nie zgłoszenia do federacji pełnej informacji o próbie nakłonienia go do działania z naruszeniem tych zasad".

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-09-2010 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #47
Re: Snooker
Wczoraj na eurosporcie leciał turniej "power snookera". Bardzo ciekawa odmiana klasycznej gry, która jest szybsza, efektowniejsza oraz tym samym przyjemniejsza dla widzów. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatni raz, kiedy ta odmiana jest emitowana, bo nie wieje tam nudą, atmosfera jest bardziej klubowa, a sama rozgrywka szybsza.
31-10-2010 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #48
Re: Snooker
Trochę wkurzające jest tam zachowanie kibiców. Są głośniejsi niż komentatorzy. To trochę zakłuca oglądaniu jak i zapewne trochę przeszkadza zawodnikom, którzy mimo wszystko woleli by się skupić.
Ale i tak fajnie się to ogląda bo gra jest bardziej efektowna niż w klasycznym snookerze Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
31-10-2010 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #49
Re: Snooker
Higgins wygrał UK Championship!
Cóż za wspaniały powrót w finale! Co prawda Williams dał dupy, jednak John po raz kolejny potwierdził swoją klasę. Jestem pełen podziwu dla niego za akcje w ostatnim frejmie z brązową bilą. W takim momencie takie coś Smile
I ten moment gdy zadedykował swoją wygraną ciężko choremu ojcu...



Mój Blog: Pod presją czasu
13-12-2010 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #50
Re: Snooker
Ludzie, miszczostwa świata! Teraz na Eurosporcie Murphy gra z O'Sullivanem Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
25-04-2011 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: Snooker
Dzisiaj oglądałem powtórke Higgins vs jakis Anglik, czarna z taką długą brodą. Trochę się z nim Higgins męczył, ale wygrał 13-7, Sporo błędów z jednej i z drugiej strony, trochę niefajnie się to oglądało. Mam nadzieję, ze Higgins się ogarnie i w następnych meczach będzie lepiej.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-04-2011 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #52
Re: Snooker
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Ludzie, miszczostwa świata! Teraz na Eurosporcie Murphy gra z O'Sullivanem

Ronnie w kolejnej rundzie. Niby kontrola ale cały czas to nie jest to. Teraz w ćwierćfinale zmierzy się z Higginsem - zapowiada się hicior.

Foster napisał(a):Dzisiaj oglądałem powtórke Higgins vs jakis Anglik, czarna z taką długą brodą.

Rory McLeod


Selby wygląda obecnie najlepiej, ale kciuki i tak trzymamy za Ronniego ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-04-2011 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #53
Re: Snooker
Fajny był mecz Murphy vs Ronie.

Ronie vs Higgins :twisted:

Biedny Hendry, Selby go zgniótł. Kinga pewnie bardzo zadowolona.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-04-2011 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #54
Re: Snooker
O'Sullivan będzie miał ciężko z Higginsem, bo gra tak sobie: 100 razy lepiej niż ostatnio, ale nie tak skutecznie na trudniejszych bilach jak w poprzednich sezonach.

Mi się marzy finał Trump- O'Sullivan. Trump gra naprawdę snookera, na którego się świetnie patrzy i taki finał z Roniem, to chyba byłoby coś Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
26-04-2011 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #55
Re: Snooker
robaldo napisał(a):ale nie tak skutecznie na trudniejszych bilach jak w poprzednich sezonach.

I do tego popełnia mnóstwo błędów na łatwych bilach.Ta czerwona na frejma o_O

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
26-04-2011 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #56
Re: Snooker
Higgins! Idzie na mistrza.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2011 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #57
Re: Snooker
wbicia Trumpa, warte uwagi. Byłoby fajnie jakby młodzian wszedł do finału.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-04-2011 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #58
Re: Snooker
Adis napisał(a):wbicia Trumpa, warte uwagi.


ostatnia czerwona i pozycjonowanie :shock:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-04-2011 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #59
Re: Snooker
Przechuj.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-04-2011 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Snooker
Z jaką skutecznością skończył bo oglądałem do 3-1 i wtedy miał bodajże 88% w tych "przez cały stół"?
28-04-2011 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości