Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snooker
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #61
Re: Snooker
Kiedy są jakieś najbliższe spotkania live na eurosporcie?
29-04-2011 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Snooker
15.30 i 20.15 - wystarczy wejść na stronę eurospostu i tam są takie informacje Wink

A Trump przegrywa Sad

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
29-04-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #63
Re: Snooker
Praktycznie cały dzień lecą jakieś pojedynki :-D niektóre naprawdę widowiskowe. Np teraz leci pojedynek Williams vs Higgins
29-04-2011 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #64
Re: Snooker
Tak uściślając, to nie "jakieś pojedynki", a sesje półfinałowe Mistrzostw Świata albo Ding - Trump, albo Williams - Higgins.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-04-2011 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #65
Re: Snooker
Uff, dobrze, że Higgins podciągnął się w końcówce. 5-11 a 7-9 to dwa inne światy. Jeszcze jest szansa, ale Marek jest dobry i obawiam się, że Johny poleci Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
29-04-2011 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #66
Re: Snooker
Dzisiaj zauważyłem, że Higgins niekiedy za bardzo ryzykuje. Próbuje wbić trudną bilę, co często kończy się wystawieniem jej przeciwnikowi. Popełnia też sporo prostych błędów. Jest ich mniej niż w poprzednich rundach, ale wciąż są i wykorzystuje je Williams.
Natomiast jestem pod wrażeniem efektownej gry Trumpa :shock:

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
29-04-2011 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #67
Re: Snooker
Trump jest młody cała kariera jeszcze przed nim. Z kim przegrał R. O'Sulivan? bo nie pamiętam chyba z Higginsem nie?
29-04-2011 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #68
Re: Snooker
Ekstra powrót Trumpa do meczu, remisik już jest, więc sytuacja opanowana. Wink Trochę bajki w jego wykonaniu też dzisiaj było, choćby różowa w przedostatnim framie, po prostu czysta magia :kox: . Ale tak to dzisiaj raczej dosyć spokojnie i wyszło mu to na dobre Smile

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-04-2011 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #69
Re: Snooker
Dosyć spokojnie? To chyba tego zagrania w przedpołudniowej sesji nie widziałeś - Niebiosa sprzyjają Trumpowi. Owszem fart, ale co z tego. :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-04-2011 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #70
Re: Snooker
Widziałem, widziałem...ale porannej sesji nie oglądałem, także głównie o wieczornej mówiłem Wink Tu już było trochę nie po Trumpowemu, ale za to bardzo skutecznie Smile

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-04-2011 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #71
Re: Snooker
Poranna sesja to były błędy nad błędami :-D ale ogólnie ciekawie było Trump z trudnych pozycji trafiał a łatwe pudłowałBig Grin
29-04-2011 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #72
Re: Snooker
A to właśnie ten kawałek magii, o której mówiłem...i ta różowa o_O http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzo ... tory.shtml

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-04-2011 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #73
Re: Snooker
No i Trump pokazał, że jednak ma cojones, tym razem już naprawdę nie było zbyt dużo fajerwerków, których chyba jednak być nie mogło. Tak, czy inaczej Trump już czeka w finale...jak dla mnie na Williamsa, bo choć obaj są beznadziejni, to mam wrażenie, że Higgins lepiej już nie wydoła, a "Borsuk" się otrząśnie. Zapowiada się mimo wszystko ekstra finał, ale to dopiero jutro Wink

E: No i rzeczywiście lepiej nie wydołał, ale Williams się otrząsnął i zagrał równie fatalnie. W takiej formie Higgins nie ma żadnych szans w finale...no ale właśnie w takiej formie, a jaka forma będzie jutro i pojutrze dowiemy się jutro i pojutrze Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-04-2011 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #74
Re: Snooker
Ostatni frejm Williams-Higgins :shock:
W takiej formie Trump powinien spokojnie wygrać z Hiddinkiem. Niewiadomo jednak jak Judd poradzi sobie z presją - to jego pierwszy finał. Pod tym względem Johnny ma przewagę. Lecz jeśli chodzi o dyspozycję przy stole, to Trump jest hektary przed (edit:)Higginsem Wink

E: Sorka, "przejęzyczenie"

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
01-05-2011 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Snooker
Lisu napisał(a):z Hiddinkiem

:o To on w snookera też gra? Normalnie człowiek renesansu.
01-05-2011 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości