Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United - sezon 2011/2012
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #166
Re: United - sezon 2011/2012
Zgadzam się praktycznie z wszystkim. Atak, bramka, obrona, skrzydła - to wszystko wygląda super. Jednak, jak zauważyliście zostawiłem sobie środek. Dla mnie sprawa - o dziwo - stała się prosta. W chwili obecnej wygląda to zajebiście, naprawdę! Jednak trzeba myśleć o przyszłości. Może być tak, że Ryan i Paul skończą swoje kariery w jednym momencie i wtedy co? Sprowadzamy dwóch grajków na jedną pozycję w jednym okienku. Nie jestem zwolennikiem takich posunięć.

Wszystko byłoby okej, gdyby Andi rozwijał się, jak należy. Wówczas mogliby odejść weterani, ewnetualnie kupić jakiegoś przyszłościowego grajka i styka. Jednak moja cierpliwość do tego grajka już się skończyła. Długo w niego wierzyłem, czekałem, ale IMO przyszedł czas, aby go sprzedać w najbliższym okienku i kupić jakiegoś grajka na teraz. Wówczas będzie idealnie. Nikogo więcej mi nie potrzeba. No chyba, że ogarniętego sztabu medycznego, ale w chwili obecnej nie przychodzą mi głowy żadne nazwiska.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-02-2012 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #167
Re: United - sezon 2011/2012
Cytat:Rooney bagged two again yesterday, but this time the double that proved enough to guide United past Liverpool took him past the 20-goal mark for the campaign. Fifteen of his 21 goals so far in 2011-12 have come when he has started the game alongside Welbeck, which he has done on 15 occasions.

linke

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-02-2012 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #168
Re: United - sezon 2011/2012
Rooney gra dobrze, United gra dobrze, najważniejsze to dbać o Wayna
12-02-2012 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #169
Re: United - sezon 2011/2012
Cytat:Nie ma komu wejść, powiedzieć - jedziemy z nimi na pełnej kurwie - i dać czadu na boisku.

źródło: mufc.pl

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-05-2012 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #170
Re: United - sezon 2011/2012
mucha napisał(a):Ale na Boga, skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?!
Dokładnie takie samo pytanie miałem zadać.

Przede wszystkim martwi sposób w jaki odpadaliśmy z kolejnych rozgrywek. Z LM, CC, LE odpadliśmy w sposób jaki nie przystoi temu klubowi. A teraz jeszcze prawdopodobnie oddamy mistrzostwo jak najwięksi frajerzy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-05-2012 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Online
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #171
Re: United - sezon 2011/2012
Sie przejmujecie takimi szczegółami jak odpadnięcie z drugoligowcami w Carling Cup, odpadnięcie z FA po własnych błedach z Looserami czy odpadnięcie z jakiejś tam Ligi Mistrzów we frajerskiej grupie aaaa no i stratą 8 punktów przewagi nad drugim zespołem.

Mamy Tarcze Wspólnoty przecież, to się liczy 8-)
01-05-2012 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #172
Re: United - sezon 2011/2012
A to nie jest tak, ze tarcza wspólnoty liczy się jako trofeum za poprzedni sezon (jak wszystkie superpuchary itd)?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
01-05-2012 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #173
Re: United - sezon 2011/2012
Lasq napisał(a):A to nie jest tak, ze tarcza wspólnoty liczy się jako trofeum za poprzedni sezon (jak wszystkie superpuchary itd)?


Mi się wydaje, że liczy się jako trofeum zdobyte w bierzącym sezonie.
Dokładnie nie wiem, ale chyba tak. W każdym razie FM tak to liczy :lol:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
01-05-2012 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #174
Re: United - sezon 2011/2012
http://mufc.pl/aktualnosci/17538/ferguso...evertonem/

Przyzwyczajony jestem do farmazoniastych tłumaczeń Ferga, zwłaszcza po porażkach, ale tą wypowiedzią...

Ukryty tekst:
[Obrazek: Ja-pierdole.jpg]

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-05-2012 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #175
Re: United - sezon 2011/2012
Sezon 2011/2012 w wykonaniu United uważam za sezon do dupy. Jak każdy zresztą fan Czerwonych Diabłów.
Stracony mistrz w ostatnich 5min to coś co doprowadziło mnie do palpitacji serca.
Wiadomo, że nie ostatni mecz się liczy tylko całość, a ta była niczym jazda kolejką górską, ale jednak szkoda, że jednak nie wygraliśmy.
Miałem nadzieje, że te petrodolary nie zdobędą mistrza i nie pokażą siły pieniądze w futbolu, ale się myliłem. Oby ich dominacja nie trwała długo i żeby to był tylko jednorazowy wyskok. Amen.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-05-2012 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #176
Re: United - sezon 2011/2012
Oby jednak City w poprzednim sezonie pokazali że są mocni a w tym zdobyli majstra co przeczuwałem na półmetku rozgrywek (chodź ciągle liczyłem na fenomen SAFa i Manchester United). W mojej ocenie na przekroju całego sezonu zasłużyli najbardziej na ten tytuł. United grało zbyt chaotycznie w niektórych meczach, szczególnie zawaliliśmy końcówkę i to najbardziej boli bo to my rozdawaliśmy karty. W następnym, sezonie City będzie jeszcze mocniejsze gdyż na pewno przeprowadzi wzmocnienia transferami a także będzie silniejsze mentalnie co ma dość duże znaczenie. Sezon został stracony w każdych możliwych rozgrywkach więc teraz nasuwa się pytanie czy należało odpuszczać LE zamiast w niej powalczyć o coś więcej?O możliwie jedyny znaczący puchar w tym sezonie?
16-05-2012 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości