Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Europy U-21
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Mistrzostwa Europy U-21
[Obrazek: fcmtf9.jpg]

W dniach 11-25 czerwca 2011 w Danii rozegrany zostanie turniej Mistrzostw Europy U-21. W turnieju udział biorą reprezentacje: Danii, Białorusi, Szwajcarii, Islandii, Anglii, Ukrainy, Hiszpanii i Czech.

Jako, że rozpoczął się tzw. sezon ogórkowy, zmagania zawodników poniżej 21-roku życia będą czymś co utrzyma fanów piłki nożnej przy życiu. Na boiska w Danii zobaczymy wielu utalentowanych juniorów, którzy już niedługo mogą stać nowym gwiazdami reprezentacji seniorów. Czy najbardziej utalentowani nie zawiodą? A może jak to często bywa przy tego typu turniejach błyśnie ktoś nowy? Już niedługo się przekonamy.

Z perspektywy kibiców Czerwonych Diabłów turniej ten będzie ciekawy, gdyż Danny Welbeck, Chris Smalling i Tom Cleverley - czyli przyszłość tego zespołu są głównymi postaciami reprezentacji Anglii U-21.


TERMINARZ:
Sobota 11/06/11
Białoruś - Islandia 18:00
Dania - Szwajcaria 20:45

Niedziela 12/06/11
Czechy - Ukraina 18:00
Hiszpania - Anglia 20:45

Wtorek 14/06/11
Szwajcaria - Islandia 18:00
Dania - Białoruś 20:45

Środa 15/06/11
Czechy - Hiszpania 18:00
Ukraina - Anglia 20:45

Sobota 18/06/11
Islandia - Dania 20:45
Szwajcaria - Białoruś 20:45

Niedziela 19/06/11
Anglia - Czechy 20:45
Ukraina - Hiszpania 20:45

PÓŁFINAŁY - Środa 22/06/11
A1 - B2 18:00
B1 - A2 20:45

FINAŁ - Sobota 25/06/11
20:45



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Nie zwykłem oglądać turniejów młodzieżowych - ale względu na Cleverley'a, Smallinga, Welbecka, Jonesa i de Gee będę śledził poczynania angielsko - hiszpanskie 8-)

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Warto przypomnieć, że tytułu nie obronią na pewno Niemcy którzy w 2009r na boiskach Szwecji zdeklasowali Anglię aż 4-0. Jednym tchem w gronie złotych medalistów można wymienić Hiszpanów i Anglię. Z racji, że obie ekipy są w tej samej grupie turnieju wielce prawdopodobne, że spotkają się w finale. Reszta wyraźnie odstaje, ale to piłka młodzieżowa i mimo wszystko niespodzianki są nieodłącznym elementem. Przed dwu laty pierwszoplanowymi postaciami byli Marcus Berg, Ola Toivonen, Mesut Ozil, Jack Rodwell czy też Pedro Leon.

Teraz będziemy mogli przyjrzeć się również Philowi Jones'owi, wystąpi również David de Gea.

Dzięki Mateuszku

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-06-2011 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #4
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Jakie telewizje transmitują ten turniej? Mam nadzieje, że Eurosport nie dał ciała i pokaże jakieś spotkania?
10-06-2011 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Z tego co widzę w programie to Eurosport nie będzie transmitował spotkań... pozostaje internet w takim razie.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-06-2011 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #6
Re: Mistrzostwa Europy U-21
W takim razie zawiodłem się na Eurosporcie... ME U-21 nie będą pokazywać, a transmitować będą bodajże turniej U-17, który będzie rozgrywany w lipcu...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-06-2011 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #7
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Hiszpania 1:1 Anglia

Dość nudny mecz, Hiszpanie cały mecz dominowali. Ich gol chyba kontrowersyjny, można się było dopatrzyć wbicia piłki ręką. Później końcówka pierwszej połowy zrobiła się ciekawsza, świetna parada de Gea. niestety, ale podobnie było w drugiej połowie, tylko końcówka interesująca i kontrowersyjny gol, tym razem dla Anglików. Welbeck był chyba na spalonym. Wink Z Diabłów to najlepiej wypadli Smalling i Welbeck.

We wcześniejszym meczu wygrali Czesi, co mnie nawet cieszy. Smile

Form Is Temporary, Class Is Permanent
12-06-2011 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Hiszpania 1-1 Anglia

Co by nie mówić mecz ten rozczarował. Anglia do 80 min nie grała praktycznie nic, a Hiszpania w stylu Barcelony podawała sobie piłkę na swojej połowie. Tak się napaliłem na to spotkanie a tu taka klapa...
Jeśli chodzi o United:

De Gea - jestem mile zaskoczony. Bardzo dobrze gra nogami, cały czas skoncentrowany. Fantastyczna interwencja pod koniec pierwszej połowy. Przy bramce bez szans.

Smalling & Jones - na dobrym poziomie obaj. Chris był w moim mniemaniu lepszy, Phil popełnił parę mało znaczących błędów

Cleverley - praktycznie nie grali prawą stroną przez co Tom nie mógł się wykazać. Kilka fajnych zagrań, jednak go stać na wiele wiele więcej

Welbeck - niesamowicie szybki. Dobry mecz, no i niezwykle ważna bramką (aczkolwiek był spalony, sędzia :plask: )

Mam nadzieję, że Pearce w kolejnych spotkaniach inaczej ustawi zespół, bo do momentu zmian, wyglądało to okropnie.

Fielding
Walker - Smalling - Jones - Bertrand
Rodwell - Henderson
Albrighton/Lansbury - Cleverley - Welbeck/Sturridge
Welbeck/Sturridge

Jak Mancienne i Rose w następny meczu wyjdą w pierwszym składzie to :plask:



Mój Blog: Pod presją czasu
12-06-2011 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #9
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Foster napisał(a):niezwykle ważna bramką (aczkolwiek był spalony, sędzia :plask: )

A mówią, że przy bramce hiszpanów była rękaWink
13-06-2011 07:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #10
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Bo chyba faktycznie ten Herrera zdobył gola ręką Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-06-2011 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Czechy 0-2 Hiszpania

Espanjole grali swoje, a Czesi starali się przeszkadzać, ale coś im to nie wychodziło. Sporo fauli, kilka fajnych akcji, jednak ogólnie mecz nudny. Co do ciekawych zawodników:
De Gea - śmiem twierdzić, że nogami gra lepiej niż Edwin. Niejeden rozgrywający powinien mu zazdrościć. Mam nadzieję, że jak do nas przyjdzie to nauczy Andersona porządnie podawać. Odnoszę jednak wrażenia, że im dalej od linii tym Hiszpan jest mniej pewny. Ze dwa razy dzisiaj obrońca blokował zawodnika, a De zamiast wyjść i się na nią rzucić stał na linii i obrońca musiał się ratować wybiciem na aut.

Thiago - za 2-3 będzie z niego przekozak

Javi Martinez - świetny zawodnik. Przy swoich rówieśnikach wygląda jak czołg, bardzo dobrze zbudowany. Świetny w odbiorze, emanuje spokojem, posyła fajne piłki. Ogółem, dołączam do tych, którzy chcą go w United.

Muniain - cipa nie mężczyzna. Co go ktoś kopnął to zwijał się i płakał jak dziecko, a po kilku sekundach już śmigał normalnie. Niemiłosiernie facet, sorry cipek irytował. Gdybym miał z nim grać w drużynie, to z pewnością bym mu wyciął za ten teatrzyk.

Fielding
Walker Smalling Jones Bertrand
Rodwell Mancienne Henderson
Welbeck Sturridge Rose

Rose i Mancienne :plask: Pearce jest ślepy czy co? Kurwa Toma na ławce posadził bo mu nie dali grać ostatnio, a Rose przez cały mecz posyłał piłki w trybuny i zaś wychodzi w pierwszym...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-06-2011 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Jeśli Mancienne zagra taką kaszanę jak w sobotę to chyba sobie odpuszczę... Gościu jest miliard razy gorszy od Djemby-Djemby.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
15-06-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Fielding
Walker - Smalling - Jones - Bertrand
Muamba - Henderson
Welbeck/Sturridge- Lansbury - Cleverley
Welbeck/Sturridge

Rose, Mancienne, Sinclair - wypierdalać! Pearce jak ich wystawisz to też nie wypierdalaj!



Mój Blog: Pod presją czasu
15-06-2011 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Jutro (właściwie dzisiaj) o 20:45 Anglia - Czechy. Mecz o awans z grupy i mój osobisty konflikt tragiczny, bo sympatyzuję z obiema drużynami.

Welbeck ma ponoć znowu problemy ze ścięgnem, ale są to niepotwierdzone informacje.
Mam nadzieję na dobry występ Toma, niech chłopak wreszcie pokaże, na co go stać.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
19-06-2011 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #15
Re: Mistrzostwa Europy U-21
Wczorajszy obroniony rzut karny De Gei:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/7y_75x7HReE&feature=player_embedded[/flash]

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-06-2011 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości