Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Jones
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #16
Re: Phil Jones
Mnie obchodzi, bo jeśli drużyna jest angielska, to miło by było, jakby naprawdę była angielska, a nie tylko siedzibą.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-06-2011 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #17
Re: Phil Jones
Viking napisał(a):Kris1908 napisał(a):Obchodzi, bo dla mnie United jest klubem angielskim (no, brytyjskim)

No, ale co to zmienia? Czyli wolisz, żeby grał słabszy Anglik, niż lepszy od niego piłkarz z zagranicy?

Nieznacznie? Tak.


Na tę postawę lepiej spojrzeć z innego kąta. Chciałbym by United bardziej skupili się na szukaniu wzmocnień i talentów w Wielkiej Brytanii + Irlandii niż po Brazyliach czy Argentynach.

Gdzie jest Groszek?
13-06-2011 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #18
Re: Phil Jones
Kiedyś w pierwszej jedenastce bez problemu większość stanowili zawodnicy z Wysp. Teraz również nie byłoby to wielkim problemem gdyby nie forsowanie zaporowych cen za piłkarzy - Wallcot, Phil Jones, Bale, a nawet Rooney. Zaciągowi z całego świata jestem stanowczo przeciwny. Wieża Babel niczemu dobremu nie służy.

Nie uwielbiam Manchesteru United dlatego, że są najlepsi na świecie, nie mają sobie równych, wygrali 19 mistrzostw czy też grali w 3 finałach CL na przestrzeni ostatnich kilku lat etc. Nie znoszę symulowania, wymuszania decyzji na sędzim, nurkowania w polu karnym etc. Kocham wręcz ten klub, za historię, za kulturę, za twardą piłkę i gryzienie trawy. Nie chcę wygrywać po 3 trofea co sezon, ale chcę widzieć zespół w którym na boisku każdy z piłkarzy pójdzie za drugim w ogień.
Neville, Stam, Irwin, Giggsy, But, Becksiu, Scholes, Keano, York, Cole, Sheringham, Ole - wraz z nimi stawiałem swoje pierwsze kroki jako kibic Man United, teraz nie jest już to samo. Po akcjach z Twatem, marzeniach CR7 o grze w Realu można zrazić do siebie piłkarzy z tych rejonów świata. Kiedyś z Norwegiem, Duńczykiem, Irlandczykiem, Holendrem czy Szwedem mogliśmy walczyć o najwyższe trofea, nie miałbym nic przeciwko aby tak zostało. Chcę więcej twardych Vidiciów, wojowniczych Parków i Patrysiów z Dakaru dla których klub znaczy coś więcej niż dlaprzewracającego się na każdym kroku Naniego czy innych marzących o słonecznych plażach Latynosów.


Uff, ale pozwoliłem sobie walnąć poemata :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-06-2011 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
Re: Phil Jones
[Obrazek: 253685_191269394259389_105392999513696_5...6646_n.jpg]

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... e=1&ref=nf

To już pewne, że będzie grał z tym numerem?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-06-2011 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Phil Jones
Jeszcze nie, ale jak dla mnie nie ma problemu by przywdział ten numer Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
15-06-2011 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #21
Re: Phil Jones
A ja słyszałem coś o nr 28, z którym grał w Blackburn, a który będzie wolny po odejściu Gibo.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-06-2011 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #22
Re: Phil Jones
Zdaje się, że niskie numery 2, 4, 6, zgarną dotychczasowi obrońcy United (Da Silvy, Evans, Smalling) lub ktoś pokroju Sneijdera czy Younga, ale to chyba 6, jeśli już.

Nie spodziewałbym się, by Jones na wejściu dostał numer po Nevie.

Gdzie jest Groszek?
15-06-2011 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #23
Re: Phil Jones
Ja czytałem, że to prawda i że Jones dostanie właśnie numer po Gary'm u będzie zasuwał z "2" na plecach.

Ten transfer to dla mnie wielkie zaskoczenie, cena za niego także niczego sobie. Aż zacytuję Fergiego " rynek transferowy oszalał". Tyle kasy za 19-letniego obrońce, który rozegrał tylko ok. 30 spotkań w Premiership, to zdzierstwo. Cóż, takie czasy...

Ale cieszę się, że kupiliśmy w końcu Anglika, że za parę lat być może będziemy mieli duet dwóch angielskich środkowych obrońców, czyli Smalling- Jones, którzy będą grać zarówno w klubie, jak i będą filarami obrony reprezentacji.

I jeszcze dochodzi ten jego tekst, w którym stwierdził, że gdyby nie chciał odnosić sukcesów, to pozostałby w Blackburn, co było uszczypliwym komentarzem w stronę Liverpoolu i Arsenalu, którzy także chcieli go pozyskać Wink

Powodzenia, Phil :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-06-2011 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #24
Re: Phil Jones
http://www.youtube.com/watch?v=6Bain3Jvhdc

Albo te Ukraińce takie słabe, albo on taki przechuj.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-07-2011 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #25
Re: Phil Jones
[Obrazek: jones8kg9.gif]
:tuptup:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-08-2011 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #26
Re: Phil Jones
Się musiał Bale zdziwić, jak nagle obok niego znalazł się Phil i zablokował jego strzał

Świetny mecz Jonesa. Twardo grający, bezkompromisowy, nie cackający się z przeciwnikami. Jakbym widział Vidicia.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-08-2011 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #27
Re: Phil Jones
Zczuba obniża loty, ale w tym wypadku dali radę.
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,111296,10 ... .html?bo=1

Big Grin

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
28-11-2011 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
Re: Phil Jones
Proponuje przenieść się do odpowiedniego tematu.
Dla mnie wystawiania Jonesa jako środkowego pomocnika to marnotrawstwo jego ciągu (pociągu?) do przodu. Na chwile obecną powinien grać na prawej obronie. Smalling w środku prezentuje się o klasę lepiej niż na boku, a na da Silvy nie ma co opierać zespołu niestety...

Jeślibyśmy kiedyś przeszli na stał na 4-3-3/4-5-1 to chętnie bym go regularnie oglądał w środku pola, jako tego najbardziej defensywnego.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-12-2011 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #29
Re: Phil Jones
Za to, że jego rajdy do przodu siały taki popłoch, odpowiadało po części to, że grał jako stoper. Nagle pojawia się przed tobą gość, którego nie powinno tutaj być, działa efekt zaskoczenia. Kiedy gra w środku pola, to przeciwnik wie jak ma na niego zareagować i ten ekstra efekt będzie stracony.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-12-2011 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Phil Jones
Może i działa efekt zaskoczenia, ale robi się luka z tyłu, którą klasowe zespoły mogą bardzo łatwo wykorzystać.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-12-2011 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości