Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyzywanie innych kibiców
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Wyzywanie innych kibiców
Witam !

W tym temacie chciałbym poruszyć sprawę, która mnie bardzo niepokoi .
Otóż doszły mnie słuchy, że MY , KIBICE Man Utd po swoim wygranym meczu wchodzimy na stronę drużyny, która np. nas ściga w tabeli i wypinamy się na nich.
Ludzie, dajcie sobie spokój! Po co to komu? Inni się z nas śmieją , że nie potrafimy się normalnie cieszyć. Prawdziwy kibic tak się nie zachowuje! Osoby, które tak robią, przynoszą tylko nam wstyd.
Nauczmy się cieszyć normalnie. Wiem , że wiele osób tak potrafi. Co o tym sądzicie?

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
23-04-2011 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Wyzywanie innych kibiców
Napisaniem na jednym z forum o United świata nie zbawisz. Takich dzieciaków nazywających się kibicami United jest i będzie pełno i nie ma na to recepty.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-04-2011 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Wyzywanie innych kibiców
Prawda. Tylko najgorsze jest to ,że potem wina jest obarczana na nas i musimy się za nich wstydzić .

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
23-04-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4
Re: Wyzywanie innych kibiców
RedLucas napisał(a):nazywających się kibicami United jest i będzie pełno i nie ma na to recepty.

Nie tylko United.A jak jest po naszym słabym meczu? Tak samo.Różnica jest taka, że my mamy tych kibiców bardzo dużo,więc neokidów jest proporcjonalnie więcej.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
23-04-2011 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #5
Re: Wyzywanie innych kibiców
IMO na Redcafe poziom jest całkiem niezły, takie trolle o jakich piszesz w pierwszym poście się nie utrzymują tutaj zbyt długo, także odezwa trochę nie trafiona. Oczywiście jest taki problem, ale dotyczy to każdego klubu, który ma sporo kibiców (United, Chelsea, Arsenal, Liverpool, City [ostatnio], Barcelona, Real itp. itd.), zawsze się znajdą takie przypadki i do nich Twój post nie trafi, po prostu za kilka(naście) lat z tego wyrosną.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-04-2011 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #6
Re: Wyzywanie innych kibiców
Nas, tzn kogo? Fakt, że jakieś dzieci neo się przekrzykują w komentarzach na stronkach nie ma nic wspólnego z prawdziwym kibicowaniem. Szkoda tu nawet rozpoczynać dyskusję.
Nie zwracać uwagi i tyle. Poza tym Adis ma rację, że dot to każdego popularniejszego w Polsce klubu.


Fan United od 1992 roku
23-04-2011 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Wyzywanie innych kibiców
"NAS" oznacza, że nam przynoszą wstyd ; )


Na prawdę szkoda mi tych osób, które wchodzą na fora innych klubów (dzisiejszy przykład: Chelsea) i wypinają się na nich po NASZYM wygranym meczu.
Potem inni kibice tylko się z nas śmieją , myśląc ,że pisze to każdy fan Man Utd.

PS
Po przegranym meczu , obarczają innych winą, że ktoś kto nam siedzie na ogonie w tabeli, przesunął bramki podczas przerwy ; D - to tylko głupi przykład , oni nie umieją przyjąć przegranej, dlatego wchodzą na fora innych klubów się wyżyć. Takie moje zdanie

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
23-04-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #8
Re: Wyzywanie innych kibiców
No, ale my takim kid-kibicom nic nie zrobimy... Nikt z nas nie jest w stanie wyeliminować tych dzieciaków. Więc moim zdaniem ta dyskusja nigdzie nie prowadzi. o_O

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
23-04-2011 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Wyzywanie innych kibiców
Jeżeli już wpadłeś na taki pomysł, aby zaapelować do fanów United to trzeba to było zrobić na forach typu : devilpage. manusite (nie obrażając zwykłych użytkowników, ale to stamtąd pochodzą wymienieni przez ciebie "kibice") a nie pisać tutaj, gdyż raczej żaden z userów redcafe nie preferuje takich dziecinnych zabaw.
Choć mnie też irytują opisane przez ciebie zachowania to raczej nie wiele można z tym zrobić.
23-04-2011 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Wyzywanie innych kibiców
Dokładnie tak jak Jov piszę. Nie zaobserwowałem tutaj tego typu rzeczy. Raczej każdy jest na tyle dojrzały i potrafi racjonalnie myśleć że takie zabawy go nie interesują. Przecież na samym Redcafe jest kilkudziesięciu userów którzy oprócz głównego swojego ukochanego klubu jakim jest Manchester kibicują po cichu innym klubom (nieraz nawet przeciwnikom) dlatego sądzę, że u nas takie sytuacje nie występują poprzez sam szacunek do innych kibiców naszej drużyny. Można nieraz spotkać się z jakimiś uszczypliwymi komentarzami, ale na pewno nie wywołują one takiej paniki i czynów jakie są opisane wyżej. Mam kilku kolegów z przeciwnych drużyn i takich, za którymi nie przepadam. Często puszczamy w swoje strony denerwujące uwagi, lub komentarze po meczach ale jest to tylko dla żartu i nikt nie odbiera tego na poważnie. Co do wymienionej sprawy, trafiłeś chyba na jedno z najspokojniejszych for kibiców Wink
23-04-2011 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #11
Re: Wyzywanie innych kibiców
Do założyciela tematu.

1. Co my, użytkownicy forum mielibyśmy z tym zrobić ? Przecież nie mamy żadnej władzy w tym zakresie, co najwyżej możemy zapanować nad ładem i składem naszej działki. I tyle.
2. Tak jak Peneros gada, mamy tu spokojnie, miło i przyjemnie.
3. Dziecinnego zachowania nie zmienisz.
4.
lol_face napisał(a):Potem inni kibice tylko się z nas śmieją , myśląc ,że pisze to każdy fan Man Utd.

Jeśli kibic tej Chelsea ma choć trochę oleju w głowie, to kapnie się, iż jeden, dwóch bałwanów to nie wszyscy.

5.
lol_face napisał(a):"NAS" oznacza, że nam przynoszą wstyd ; )
Ja wstydu nie czuję.

Świata nie zmienimy :kox:
24-04-2011 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Wyzywanie innych kibiców
Nie ma się co nawet za takich wstydzić, bo szkoda na to czasu. Tak jak inne popularne kluby tak i my mamy sezonowych kibiców albo napinaczy. Nie ma sobie czym zawracać głowy. Będziesz z tym chciał walczyć to od biję się to jeszcze mocniej w drugą stronę.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
24-04-2011 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości