Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2011/2012
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #391
Re: Premier League 2011/2012
O kurde, toż to esencja chujowości obecnych kompilek. Jakieś ludki się cieszą, skaczą, patrzą w przestrzeń, kręcą głowami ze smutkiem, niedowierzaniem jakimś, ściskają się, wrzeszczą. Ktoś jeszcze gra w piłkę? Bo tego na kompilce nie ma. Ani jednego rajdu po skrzydle, jakiejś fajnej klepki, kontrataku, heroicznego wybicia z linii bramkowej, niesamowitego gola. Premier League polega na tym, że jakieś ludki się smucą i cieszą, chociaż chuj wie z czego, bo piłka jest tutaj incydentalnie i na drugim planie. Jeszcze jakaś pompatyczna muzyczka, zwolnione tempo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qhP9xAl4xng[/youtube]


Ta kompilka ma wszystko. Widać tutaj napięcie i rywalizację między drużynami. Są brzydkie faule, ale chuj z tym, bo nie wypływają one z jakiejś taktycznej kalkulacji, to gracze są nakręceni atmosferą. Są gole, więc wiem z czego ci goście się cieszą, a na co wkurwiają. Nie ma kogoś patrzącego się z zamyśleniem w dal, jakby nie mógł sobie przypomnieć, czy wyłączył żelazko czy nie. Jest cholerna akcja, a o to właśnie chodzi w piłce. Jest też historia pięknego comebacku, Manchester dwa razy przegrywał, dwa razy wyrównał i zlał tych drani 2-4 na ich własnym terenie. O ile dobrze pamiętam grając w dziesiątkę, bo Silvestre wyleciał z czerwoną kartką (tego akurat nie ma, a szkoda). Do tego jeszcze wyjebana piosenka, Michael Jackson w najwyższej formie, świetny bit i gitara. Jakość nie jest wypucowana jak w prezentacji na biznesowe spotkanie, ale oglądasz, słuchasz i srasz na to, bo zostało to genialnie zrobione i każda sekunda szarpie twoje wnętrzności.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-02-2012 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #392
Re: Premier League 2011/2012
U2 na końcówce zjebało mi wieczór*. Co do reszty zgadzam się z przedmówcą. Znaczy zgadzam się nie dlatego, że jakieś zajebisty ten filmik czy coś, ale wszystkie kompilacje straszliwie mnie irytują. A ta nawet nie tak bardzo (pewnie dlatego, że kompilacją w zasadzie nie jest). Oczywiście oprócz U2 w końcówce**.

No i każda okazja do zobaczenia tejże bramki Jasia to dobra okazja

*przepraszam fanów U2.
*j/w

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
11-02-2012 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #393
Re: Premier League 2011/2012
Szczerze mówiąc to ta kompilacja, którą wstawiłem również nie przypadła mi do gustu. Takie rzeczy, które tam zaprezentowano można zastosować jako dodatek, a nie główna część kompilacji. Zero bramek, strzałów itp. Lipa. Ale wstawiłem, żebyście mogli zobaczyć, dzisiaj została wstawiona na YT.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-02-2012 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #394
Re: Premier League 2011/2012
A mnie nawet nie przeszkadza to U2. Słowa piosenki jakby skierowane do Arsenalu:

"You're out of luck and the reason that you had to care,
The traffic is stuck and you're not moving anywhere."

Traktuję to jako dodatkową kpinę i sól na rany, zwłaszcza "you`re not moving anywhere", biorąc pod uwagę imponującą serię bez zwycięstw.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-02-2012 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #395
Re: Premier League 2011/2012
panopticum napisał(a):Ta kompilka ma wszystko. Widać tutaj napięcie i rywalizację między drużynami. Są brzydkie faule, ale chuj z tym, bo nie wypływają one z jakiejś taktycznej kalkulacji, to gracze są nakręceni atmosferą. Są gole, więc wiem z czego ci goście się cieszą, a na co wkurwiają. Nie ma kogoś patrzącego się z zamyśleniem w dal, jakby nie mógł sobie przypomnieć, czy wyłączył żelazko czy nie. Jest cholerna akcja, a o to właśnie chodzi w piłce. Jest też historia pięknego comebacku, Manchester dwa razy przegrywał, dwa razy wyrównał i zlał tych drani 2-4 na ich własnym terenie. O ile dobrze pamiętam grając w dziesiątkę, bo Silvestre wyleciał z czerwoną kartką (tego akurat nie ma, a szkoda). Do tego jeszcze wyjebana piosenka, Michael Jackson w najwyższej formie, świetny bit i gitara. Jakość nie jest wypucowana jak w prezentacji na biznesowe spotkanie, ale oglądasz, słuchasz i srasz na to, bo zostało to genialnie zrobione i każda sekunda szarpie twoje wnętrzności.
Kurwa :shock:

Tego meczu z Arse nigdy nie zapomnę, pamiętam, że wtedy strasznie mroziło i zamarzł mi konwerter czy coś i z okna jakimś długim kijem, albo że to miotła była, napierdalałem po talerzu, żeby móc mecz obejrzeć. I tak co 10 minut, brak sygnału, przekręcam klamkę, otwieram okno, osprzęt w dłoń, jeb w satelite i znowu mogłem się cieszyć meczem.

Speaking of Premier League classic.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X5DVox8gyMo[/youtube]

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #396
Re: Premier League 2011/2012
Everton odprawił Chelsea z dwoma bramkami w plecaku, dzięki czemu Niebiescy wylecieli poza pierwszą czwórkę na rzecz Arsenalu. Dołóżmy dzisiejszą rzeź Tottków i mamy 10 punktów Renties straty do podium.

Kto następcą Andrzeja z Willą i Wężem? :lol:

Gdzie jest Groszek?
11-02-2012 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #397
Re: Premier League 2011/2012
Cały czas liczę, że ostatecznie to The Blues zajmą 4 miejsce.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #398
Re: Premier League 2011/2012
Ja bym się nie obraził, jakby ostatecznie to Arsenal zakończył sezon na czwartek pozycji, a Chelsea zaledwie na piątym. Ale zapewne będzie na odwrót.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-02-2012 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #399
Re: Premier League 2011/2012
Jedyny londyński klub który może grać w LM to Tottenham. A na 4 miejscu chętnie ujrzałbym Newcastle. Jakoś mam... hmm szacunek do tego klubu.* A Liverpool, Arsenal i Chelsea niech się biją w LE. Może podniosą rangę tego "pucharu pocieszenia" ;/


*może przez film Goal Smile
11-02-2012 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #400
Re: Premier League 2011/2012
Hubercik napisał(a):A na 4 miejscu chętnie ujrzałbym Newcastle.
No litości, tylko narobią wstydu w Europie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #401
Re: Premier League 2011/2012
A kto tak powiedział??
Stoke radzi sobie nadzwyczaj dobrze w LE, a Tottenham wcale nie speniał. Z resztą jak będą grać tak jak z nami u siebie to nie muszą się bać wszystkich ;]
11-02-2012 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #402
Re: Premier League 2011/2012
O jezu, Stoke gra w LE, a porównywanie Newcastle do Tottenhamu, to jakiś żart. Jakich graczy i trenera mieli Koguty, a kogo mają na St James'. Nie zdziwię się jak rozkupią pół Newcastle latem, bo gruby Mike tylko patrzy jakby tutaj zarobić na Srokach. Mogą spokojnie powalczyć w LE, ale gdzie w LM. To już wole Arsenal.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #403
Re: Premier League 2011/2012
matys napisał(a):Cały czas liczę, że ostatecznie to The Blues zajmą 4 miejsce.
A ja zawsze wolałem wyżej Arsenal, bo na NUFC nie ma z całym dla nich szacunkiem co liczyć. Po śpiewach krakowskich niebieskich o Europa League przy okazji ostatniego meczu z nami chętnie zaśpiewałbym im to samo Wink

Gdzie jest Groszek?
11-02-2012 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #404
Re: Premier League 2011/2012
A ja bym chciał, żeby Wenger nie awansując do LM dokończył dzieła zniszczenia na Emirates. A Chelsea, jak już kiedyś pisałem, mam nadzieję, że weźmie się za budowanie nowej drużyny, bo ta liga zrobi się nudna jak La Liga. Plus Chelsea ma większe szanse na zwojowanie czegoś w Europie niż Arsenal.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-02-2012 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #405
Re: Premier League 2011/2012
Mnie ciekawi jedno. Czy Wenger wywiąże się ze swojej obietnicy, że w przypadku niezakwalifikowania się do Ligi Mistrzów, zmieni swoją politykę transferową i zacznie kupować klasowych, już ukształtowanych piłkarzy.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-02-2012 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości