Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luke Shaw
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #1
Luke Shaw
23. LUKE SHAW

Data urodzenia: 12 lipca 1995
Miejsce urodzenia: Kingston upon Thames
Narodowość: Anglik
Wzrost: 185 cm

Poprzedni klub: Southampton
Debiut w MU: 27 września 2014 v West Ham (H)



Zdaje się, że najdroższy nastolatek w Premier League. Widzę, że w tym okienku nie próżnujemy, i bardzo mnie to cieszy. Przy naszej sytuacji kadrowej Shaw to świetne rozwiązanie.

To już ten czas, że coraz więcej piłkarzy jest młodszych ode mnie :o ciężko się przyzwyczaić.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:46 przez Intel.)
27-06-2014 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: Luke Shaw
Najdroższy nastolatek w historii futbolu. Ciekawe jaką presję na nim to wywrze. W każdym razie ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony wobec mojego stosunku do Patryka E. Mam nadzieję, że już w najbliższym sezonie będzie go zjadał na śniadanie. No dobra, może przesadzam, ale potencjał ma. Prawdopodobnie największy w Anglii i jeżeli chociaż w połowie spłaci kwotę jaką za niego zapłaciliśmy, to może być świetna inwestycja.
27-06-2014 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: Luke Shaw
Tak jak przy Herrerze podchodziłem ze spokojem, tak teraz fapuje!

Nie ma na rynku lepszej opcji dla nas czy to z zawodników dostępnych, czy niedostępnych. Chłopak gra na poziomie niewiarygodnym dla 18-latka! Taki poziom w wieku 18 lat! :O Ronaldo nie był na takim levelu w tym wieku. Oby tylko naprawdę chciał u nas na trochę zostać, to wówczas lewą stronę mamy załatwioną na minimum 10 lat Smile

Jestem pewny, że jeszcze w tym sezonie wygryzie Evre. Witaj Luke!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-06-2014 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
RE: Luke Shaw
[Obrazek: p58l2bu]
Źle to wygląda...

Myślę, że to może być dłuższa przerwa. Może na święta wróci Sad oj mamy ogromnego pecha w tym sezonie...

Kto nam zostaje? Skoro wypadł Rojo, to zostaje tylko i wyłącznie Blackett. Bo Young na lewej obronie przy grze czwórką z tyłu, to chyba niezbyt się nadaje. Jeszcze ewentualnie Reece James.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2014 14:22 przez Foster.)
23-11-2014 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
RE: Luke Shaw
Na lewą byłby jeszcze Blind, no ale on też jest niedostępny :/ .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-11-2014 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
RE: Luke Shaw
Pierwsze diagnozy, a może bardziej doniesienia, mówią o półrocznej przerwie Shawa. Wygląda to zatem nieco bardziej optymistycznie niż zaraz po całym zdarzeniu. Szczęście w nieszczęściu, że doszło "czystego złamania". Prawdę powiedziawszy, po ujrzeniu zdjęcia, na którym było widać, że noga jest w dwóch częściach, bałem się że Luke ma przynajmniej rok z głowy.

Wszystko teraz tak naprawdę w głowie Anglika. Jeśli będzie w stanie zapomnieć o tym co się wydarzyło i grać bez hamulca, to w przyszłym sezonie znów będziemy mogli się cieszyć jego grą. Wierzę, że Shaw wróci mocniejszy tak, samo jak było w przypadku Valencii.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-09-2015 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
RE: Luke Shaw
Być może faktycznie po pół roku zacznie biegać, ale pewnie minie kolejne 2-3 miesiące zanim zacznie normalnie trenować. Myślę, że w tym sezonie już go nie zobaczymy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-09-2015 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #8
RE: Luke Shaw
To dopiero wrzesień. Ja się wcale a wcale nie zdziwię, jeżeli pojedzie na Euro. Piłka już widziała nie takie historie. Czasu jest dużo. Podejrzewam, że około kwietnia już będzie powrót. I zależeć to będzie od jego formy. Gość przecież ma dopiero 20 lat więc u takiego młodzieniaszka to zachodzi bardzo szybko.

Zobaczymy go szybciej niż się spodziewamy.
17-09-2015 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
RE: Luke Shaw
Ramsey wrócił po 9ciu miesiącach. A do staruszków też nie należał Wink Powrót do treningów to jedno, ale żeby być znowu gotowy fizycznie do gry na poziomie PL to drugie. Tutaj nie ma się co spieszyć z powrotem i mam nadzieję, że sam Luke nie popełni tego błędu chcąc pojechać na Euro.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2015 12:30 przez michal85.)
17-09-2015 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #10
RE: Luke Shaw
Na Euro i tak pewnie pojedzie, choćby nie był w najwyższej formie.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
17-09-2015 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #11
RE: Luke Shaw
Pojawiają się plotki o odejściu Luke'a. Szkoda, bo kiedy przychodził do nas byłem przekonany, że zyskujemy lewego obrońcę na dekadę albo i więcej. Gość z potencjałem do bycia najlepszym na świecie.
Co się stało? Chyba przerosło go życie na piedestale. Pewnie kiedyś z jakiejś książki dowiemy się co wpłynęło na jego braki w zaangażowaniu. Przy takim trenerze oznacza to koniec marzeń na wielką karierę. Nie można wszystkiego tłumaczyć kontuzjami.


Fan United od 1992 roku
17-11-2017 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości