Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ashley Young
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #61
RE: Ashley Young
Nigdy nie miał takiej skali talentu, żeby był filarem tego zespołu. To jednak niezwykle pożyteczny gracz, przede wszystkim robi sporo dobrego dla zespołu i ja tam się cieszę, że jest u nas. Idealny jako zmiennik i zadaniowiec w niektórych spotkaniach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-03-2013 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #62
RE: Ashley Young
Inna sprawa, że np. w tej chwili nie ma się jak pokazywać, bo SAF konsekwentnie stawiał na dennego Antosia.

Gdzie jest Groszek?
18-03-2013 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #63
RE: Ashley Young
Podobnie jak Foster strasznie się ekscytowałem jego przyjściem na Old Trafford i IMO mógł zostać filarem tego zespołu, ja w nim widziałem talent na miarę tego zespołu. Niestety, to co najważniejsze co się zmieniło po jego przyjściu do United to łamliwość. Do dziś zachodzę w głowę, jak to się stało, że gość który w AV bił rekordy meczów z rzędu, rozegranych meczów w jednym sezonie, w United nie może rozegrać dwóch miesięcy bez choćby jednego urazu.

Ja stawiam, że to jednak kontuzje mocno pokrzyżowały jego karierę na OT. Co zrobić, nie każdy nazywa się Robin van Persie i co chwile borykając się z urazami nie wypada ze światowego topu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-03-2013 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #64
RE: Ashley Young
Nie ukrywam, że ja również wiązałem większe nadzieje z Youngiem. Liczyłem, że zarówno on i Nani będą rządzić na skrzydłach i cała liga będzie drżała widząc co ta dwójka wyprawia, ale cóż, nie wszystko jest tak jakby się chciało. Myślałem, że Ashley po transferze do nas wskoczy na ten top level, ale jak na razie sytuacja ta, niestety nie ma miejsca... Tak jak w przypadku Andersona i Naniego duże znaczenie odgrywają tutaj liczne urazy z jakimi borykał się Anglik. Mimo to wierzę, że najlepsze w United wciąż jeszcze przed nim.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-03-2013 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #65
RE: Ashley Young
Wymienić na Mirallasa.
19-03-2013 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #66
RE: Ashley Young
A Mirallas taki dobry? Tzn. może inaczej - wyróżniający się?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-03-2013 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #67
RE: Ashley Young
Styknie, że coś nowego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-03-2013 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #68
RE: Ashley Young
Ferguson dzisiaj poinformował, że Ashley Young znów się rozsypał. Tym razem wróci za co najmniej dwa tygodnie, więc można się spodziewać, że tak na prawdę wróci do grania już w maju...

Porażka, to co się u nas dzieje z kontuzjami...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-04-2013 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #69
RE: Ashley Young
Young ma tak wątłą budowę ciała i szczuplutkie nóżki, że wcale nie dziwią mnie te jego częste kontuzje. Jak biegnie do piłki to mam wrażenie, że za moment sam się połamie, a jak zdarzy się, że ktoś go skosi i wije się z bólu to wydaje się, że najlepiej go dobić żeby nie cierpiał... Jeszcze zawsze po urazie musi około 4 tygodni wchodzić we właściwy rytm. Ogólnie na chwilę obecną jest to nieudany transfer :/

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2013 12:51 przez Silvan.)
12-04-2013 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #70
RE: Ashley Young
Żadne dwa tygodnie. Nie zagra do końca sezonu. Potwierdzone przez Fergusona na wczorajszej konferencji prasowej.
19-04-2013 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #71
RE: Ashley Young
Przez burzę medialną i początek przygotowań do sezonu przegapiłem informację, że Ash ma jakąś kolejną kontuzję i przegapi początek nowego sezonu. Prawdopodobnie będzie kontuzjowany do połowy sierpnia... Z braku laku może Fabio zagra na skrzydle? Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-07-2013 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #72
RE: Ashley Young
W prasie pojawił się dość zaskakujący, aczkolwiek dobry pomysł. Zdaniem mediów, Moyes chce w styczniu wypożyczyć Younga do jednego ze słabszych klubów Premier League, by ten mógł regularnie grać. Moim zdaniem nie byłoby to głupie. Przecież Young przed przyjściem do United, by jednym z najlepszych zawodników na wyspach. Na taki, a nie inny rozwój jego kariery wpływ miało kilka czynników. Przede wszystkim, przeszkadzały mu kontuzje.
Ashley początek miał znakomity, jednak z czasem było coraz gorzej i gorzej... wypożyczenie nie jest złym pomysłem, tym bardziej że w chwili obecnej raczej nikt Anglika kupić chcieć nie będzie, a już na pewno nie za kwotę, która by nas satysfakcjonowała. Kto wie, może Young się odbuduje? Choć osobiście mam już serdecznie dość Anglika, tak pomysł wydaje mi się nawet bardzo dobry. Nawet jeśli nie odbuduje się na tyle, by zostać w United, to może przynajmniej znajdziemy chętnych na jego wykupienie.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-10-2013 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #73
RE: Ashley Young
Fajny text nt Younga, ale nie tylko.

http://therepublikofmancunia.com/hating-...ungs-turn/

Cytat:[...]Young isn’t alone of course, Nani was recently booed at Old Trafford for setting up a goal, oh no sorry, it was for being a bit rubbish after he’d set up a goal and not leaving the field of play in the mandatory 9.4 seconds before it’s acceptable for your own fans to boo you. What a great example for Adnan Januzaj who replaced him: “don’t worry lad, we’ll love you unless you frustrate us, then the gloves are off.”[...]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-11-2013 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #74
RE: Ashley Young
Śmiechłem po przeczytaniu tego cytatu.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-11-2013 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #75
RE: Ashley Young
michal85 napisał(a):Fajny text nt Younga, ale nie tylko.

http://therepublikofmancunia.com/hating-...ungs-turn/

Skądinąd ciekawy i dobrze napisany artykuł, ale ta historia jest stara jak świat i dotyczy właściwie wszystkich klubów piłkarskich. Kiedy zawodnik przez kilka miesięcy (i/lub dłużej) gra poniżej oczekiwań to ląduje na kibicowskiej liście pt. "do odstrzału". Jednak co innego dawać wyraz niechęci, czy nawet nienawiści w środowisku ograniczającym się do kibiców, co jest w zasadzie dopuszczalne, a co innego ciskać gromy i wyzwiska w samego piłkarza tak by odczuł to bezpośrednio. To drugie powinno być potępiane już w samym środowisku kibicowskim, ale nie żyjemy w idealnym świecie. Co do Ashleya Younga, ze względu na przeciętną formę, kontuzje i nurkowanie pewnie będzie musiał jeszcze jakiś czas znosić przytyki. Dla pocieszenie jego kariera w United chyba zbliża się końca, w innej drużynie może docenią go nieco bardziej.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
14-11-2013 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości