Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pre-season Tour 2011/2012
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #46
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Jako że zadałem sobie trud wstania o 3.50 i obejrzenia całego meczu, skrobnę parę słów od siebie.

Lindegaard - świetna gra nogami, 2 dobre interwencje. Czyżby mówił serio o tym, że ma skille do tego, aby zostać numerem 1.?
Amos - parę dobrych interwencji, jeden klops - fatalne podanie o Ferdinanda w naszym polu karnym o mały włos nie skończyło się bramką dla Seattle.

Rafael - świetnie w ataku, gorzej w obronie - parę razy Nani sam został z tyłu i musiał bronić skrzydła.
Ferdinand - spokojnie, ale bez cudów.
Vidić - jw., jedna niepewna interwencja.
Evans - solidnie.
Evra - świetna asysta, aktywnie uczestniczył w akcjach ofensywnych.
Fabio - jak brat, tyle, że pewniejszy w obronie.

Nani - brakuje mu jeszcze szybkości i przyspieszenia, ale parę razy zakręcił obrońcami.
Obertan - :shock: Gol, asysta, robił z obrońcami Seattle co chciał.
Ando - coraz bardziej wydaje mi się, że na chuj nam jest Sneijder. Dyrygował tempem gry.
Giggsy - raz jebnął taki drybling, że aż prawie piwo wylałem. No i świetne prostopadłe piłki.
Park - jak zwykle waleczny i wszędzie było go pełno - plus gol.
Young - bardzo dobra gra na skrzydle, świetne on ma te dośrodkowania prawą nogą.
Carrick - próbował parę razy Scholsowych długich piłek i nawet nieźle mu to szło.

Owen - gol z dyńki, fatalne pudło z dyńki, koszmarne pudło z sam-na-samki. Ale przynajmniej widoczny.
Diouf - gola walnął, ale poziom - chyba jednak nie na ManUtd.
Macheda - niewidoczny.
Rooney - hattrick, parę fajnych podań. Głodny gry, co dobrze wróży przed sezonem.


Podsumowując ten mecz - kto nie wstał, niech żałuje. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-07-2011 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #47
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Wszystkie bramki z dzisiejszego meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=RwTIzPyt ... r_embedded

To się chłopaki rozstrzelali 8-)
21-07-2011 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #48
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Mubinio napisał(a):świetne on ma te dośrodkowania prawą nogą.

Choć akurat bramka Owena to centra z nogi lewej Smile
21-07-2011 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #49
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Hubercik napisał(a):
Mubinio napisał(a):świetne on ma te dośrodkowania prawą nogą.

Choć akurat bramka Owena to centra z nogi lewej Smile

Choć akurat bramka Owena to centra z nogi lewej Evry. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-07-2011 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #50
Re: Pre-season Tour 2011/2012
A to nie Evra do Younga zagrywał?? Weź no przypatrz się jeszcze raz ;p

Jeżeli Ty masz rację to zwracam honor ;p
21-07-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Na stówę Evra podawał do Owena.
21-07-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #52
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Zwracam honor :oops:
21-07-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #53
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Wynik świetny aczkolwiek nieco mylący, bo powiedzmy sobie szczerze nie graliśmy jakoś wybitnie wspaniale. Było trochę niedokładności i szczęście generalnie nam sprzyjało+ bardzo dobra dyspozycja bramkarzy. W 2 połowie zaczęliśmy skutecznie wykorzystywać nasze szanse.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnym meczu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-07-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #54
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Dzisiaj gramy kolejny mecz towarzyski. Tym razem z Chicago Fire i będzie to pierwszy mecz, który będę mógł w końcu obejrzeć na żywo.

Dzisiaj po raz pierwszy zobaczymy między słupkami naszego nowego bramkarza, Davida de Geę. Może zagra także Jones.

Tych, co nie wiedzą, a posiadają Polsat Sport HD, informuję, że ten kanał pokaże mecz na żywo. Początek transmisji od 22:55. Ja niestety nie mam akurat PS HD, ale w programie telewizyjnym ten mecz jest także wpisany do zwykłego Polsatu Sport, więc być może tam także będzie leciał meczyk Diabłów.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-07-2011 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Jaroldz napisał(a):Ja niestety nie mam akurat PS HD, ale w programie telewizyjnym ten mecz jest także wpisany do zwykłego Polsatu Sport, więc być może tam także będzie leciał meczyk Diabłów.

Niestety, ale na Polsacie Sport raczej tego meczu nie zobaczysz. W większości programach rzeczywiście figuruje dzisiejszy mecz, lecz w internetowych programach, po aktualizacji informują, że będzie boks. Widocznie jakiś czas temu postanowiono, że spotkanie puszczą też na PS, ale jak widać odmieniło im się.
23-07-2011 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #56
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Nie graliśmy wczoraj najlepiej, no ale po części można zrozumieć dlaczego tak było. Straszny upał, a do tego nie zapomnijmy, że jesteśmy w fazie przygotowań, więc treningi do najprzyjemniejszych nie należą. Podczas meczu napisałem, że David powinien wyjść przy I bramce, jednak po obejrzeniu powtórki stwierdzam, że piłka była za daleko trochę. Jones się nie popisał, no ale jak już mówiłem w innym temacie oni dopiero co wrócili do treningów po wakacjach, więc póki co pewne niedociągnięcia można im wybaczyć.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-07-2011 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #57
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Paradoksalnie, mam wrażenie, że w pierwszej połowie graliśmy nieco lepiej.

Bardzo dobry debiut De Gei, znakomita, swobodna gra nogami. Do tego ze dwie dobre interwencje (bo więcej okazji do zaprezentowania się nie miał).

Po Jonesie spodziewałem się trochę lepszej gry, wyglądał na nieco stremowanego, no i bramka na jego konto.

Podobał mi się Carrick - to będzie lider naszego środka w nadchodzącym sezonie. Jeśli chce udowodnić swoją klasę, musi wziąć większą odpowiedzialność. Wczoraj pokazał, że potrafi swobodnie prowadzić naszą grę.

Towarzyszący mu Cleverley według mnie zagrał przeciętnie, co prawda zaliczył ładne podanie do wychodzącego sam na sam Welbecka (?), ale poza tym nie bardzo wiedział, co robić z piłką. Mało dobrych podań, nie odnajdywał się w grze kombinacyjnej i do tego klops, po którym mogliśmy stracić bramkę. Nie skreślam go, ale w przeciwieństwie do Welbecka nigdy nie uważałem, że może być naszą przyszłością. Mam jednak nadzieję, że chłopak udowodni, że nie mam racji.

Obertan jak chce to potrafi - trochę więcej koncentracji w swoich poczynaniach i może jeszcze coś z niego być. Jednak koniecznie musi się nauczyć bronić, bo wygląda to katastrofalnie.

Anderson bardzo kiepsko, wręcz irytująco. O ile Cleverley potrafił raz na jakiś czas posłać niezłe podanie, o tyle Brazylijczyk podawał kompletnie słabo. Czyżby znowu gra w kratkę?

No i ostatnie słowo dla Rooneya - nie mam wątpliwości, że to jest w chwili obecnej TOP3, obok Messiego i Ronaldo. Z jakąż łatwością on dyryguje piłką, uderza, ustawia się. Te jego przerzuty na skrzydła... Po prostu nasz największy gwiazdor i jestem przekonany, że to będzie nasz główny motor napędowy w przyszłym sezonie. Bez niego nasza gra wygląda średnio.

Trzy mecze za nami i jesteśmy już trochę mądrzejsi. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie naszej gry bez takich piłkarzy jak Vidić, Carrick i Rooney. Absolutnie kluczowi piłkarze w kluczowych strefach boiska. Wiem, że także Nani czy Evra to piłkarze niezbędni w naszym składzie, ale według mnie od wspomnianej trójki będzie zależało najwięcej.

Ciekawi mnie też sytuacja na prawej obronie. Rafael czy Fabio? W poprzednim sezonie jak zaczął grywać Fabio, uważałem, że to on jest jednak lepszy od Rafaela. Wczoraj Rafael strzelił znakomitą bramkę, po ładnej akcji skrzydłowej - czegoś takiego będziemy oczekiwać. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Na lewej obronie pewne miejsce będzie miał Evra, ale po drugiej stronie naprawdę ciężko wskazać tego lepszego.

Na dzień dzisiejszy podstawowa jedenastka to dla mnie:

De Gea
?-Rio-Vidić-Evra
Nani-Carrick-?-Young
Rooney-?

Trzy znaki zapytania. Może jeszcze jeden mógłby się pojawić na skrzydle, bo przecież jest Valencia czy Park, ale IMO Nani i Young to piłkarze bardziej przydatni. Wszyscy wiemy, co potrafi indywidualnie robić Portugalczyk - piłkarz skarb. Young będzie bardzo potrzebny przy stałych fragmentach gry i dośrodkowaniach. Cieżko też wybrać partnera do środka pola dla Carricka. Anderson mi sie na chwilę obecną nie widzi jako nasz podstawowy piłkarz. Na chwilę obecną najbliżej mi jest do wyboru Giggsa. Zdecydowanie najpewniejszy piłkarz, ale nie możemy zapominać, że ma 37 lat na karku, więc wahania formy to również normalka. No i sytuacja w ataku. Pewniakiem jest Rooney, a czy Berbatow czy Chicharito? Myślę, że to wyjdzie w praniu, podobnie jak w zeszłym sezonie. Wiem, ze Berbatowa stać na wygryzienie ze składu Hernandeza, ale jak to będzie to zobaczymy Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-07-2011 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #58
Re: Pre-season Tour 2011/2012
A mnie jara Welbeck.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-07-2011 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #59
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Dwa razy ładnie się przepchnął przez jankesów.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-07-2011 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Pre-season Tour 2011/2012
Chicha wraca już do zespołu! Będzie trenował z Diabłami od przystanku w New Jersey. Wink

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
24-07-2011 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości