Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David de Gea
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #196
RE: David de Gea
Rok do końca kontraktu i 50 milionów euro? Sure, z niewolnika nie ma pracownika.
15-05-2015 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #197
RE: David de Gea
Under napisał(a):No i oczywiście wielkie gratulacje dla idiotów z klubu którzy nie przedłużyli z nim kontraktu przed sezonem.
"Utd have been trying to get De Gea to sign a new deal since last year, not sure you can blame the club. The guy wants to go home."

Następnym razem, jeśli znów zdecydujesz się rzucać oszczerstwami, to zorientuj się bardziej w temacie, tak by nie pisać głupot, a także nie oczerniać kogoś bezpodstawnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2015 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #198
RE: David de Gea
Foster.
CZYTAJ! Wiesz co to znaczy "last year"? Mi chodzi o okres półtora a nawet dwa lata wstecz.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-05-2015 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #199
RE: David de Gea
Under napisał(a):No i oczywiście wielkie gratulacje dla idiotów z klubu którzy nie przedłużyli z nim kontraktu przed sezonem.
Under napisał(a):Mi chodzi o okres półtora a nawet dwa lata wstecz.
To się zdecyduj w końcu o co Ci chodzi.

DDG odejdzie to już jest więcej niż pewne od jakiegoś czasu. Jedynie nie wiem czy odejdzie już teraz czy dopiero za rok. Oczywiście ogromnie szkoda, że to wszystko tak się kończy, ale można mieć do chłopaka o coś pretensje? Kontrakt mu się powoli kończy, a on chce wrócić do domu, do swojej kobiety i przejść do zespołu który jest obecnie półkę wyżej niż United. Co więcej, gra w Realu pozwoli mu na objęcie roli nr 1 w reprezentacji.

Fakt, mógłby okazać trochę wdzięczności za ogromne wsparcie jakie otrzymał i podpisać kontrakt choćby tylko po to, by United mogło zarobić więcej. Jednak nikt go do tego zmusić nie może. Ja mam tylko nadzieję, że nie będziemy się bawić w jakieś dziwne dwuletnie kontrakty czy przedłużenie wypożyczenia. Jeśli Hiszpan nie chce grać w United to należy mu podziękować i sprzedać za jak największe pieniądze.

Radziliśmy sobie gdy bronił słabo, to i poradzimy sobie gdy już go nie będzie. Tym bardziej, że dobrych i bardzo dobrych bramkarzy jest naprawdę sporo.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2015 23:54 przez Foster.)
15-05-2015 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #200
RE: David de Gea
Cytat:ale można mieć do chłopaka o coś pretensje?
Jest najemnikiem. Pretensji nie mam, najpierw parę meczów zawalił, potem parę wybronił.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-05-2015 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #201
RE: David de Gea
Ale każdy zawodnik to najemnik.
16-05-2015 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #202
RE: David de Gea
Sprowadzamy Petra Cecha i David może odchodzić. Zrobił dla nas dużo, chwała mu za to, ale jest hiszpanem, więc zawsze oferta z Realu czy Barcelony będzie równa ze spełnieniem marzeń. Taka kolej rzeczy. Nie ma co się dziwić.


Fan United od 1992 roku
16-05-2015 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #203
RE: David de Gea
A mi jednak, co by nie mówić jest trochę smutno. Liczyłem, że David zostanie z nami znacznie dłużej i będziemy mieć na długie lata w swoich szeregach najlepszego bramkarza świata. Miałem nadzieję, że chociażby przez wzgląd na przeszłość w barwach Atletico nie pobiegnie za Realem jak tylko wyrażą jakiekolwiek zainteresowanie.

Jeśli info się potwierdzi, pozostaje kwestia obsady naszej bramki. Cech to spoko opcja tylko ciekawe czy będzie chciał przechodzić do rywali. Zastanawia mnie też opcja wyciągnięcia z Realu Ikera? Jeśli w Madrycie zostanie dwóch Hiszpańskich bramkarzy to może się zrobić u nich niewesoło w szatni, bo wiadomo, że obaj będą liczyli na grę. Opcja dosyć ryzykowna bo Casillas najwyższy nie jest i wyjścia do piłki nie są chyba jego najlepszą stroną, ale może zmiana otoczenia wpłynęłaby dobrze na jego dyspozycję.
16-05-2015 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #204
RE: David de Gea
Skoro Lampard nie miał problemu z grą dla City to nie widzę przeciwwskazań aby Cech opuścił FC Roman na rzecz United Wink . Pytanie w takim razie na ch... nam ten Valdes jakoś tak dziwnie mieć go na ławce permanentnie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-05-2015 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #205
RE: David de Gea
Skoro de Gea nie miałby problemu z pójściem do Realu, będąc wychowankiem Atletico, no to cóż, co tam dla Cecha MU Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-05-2015 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #206
RE: David de Gea
To nie sam Cech może być przeszkodą w przejściu z Chelsea do United, ale Mou, któremu na pewno nie jest na rękę wzmacniać rywala do tytułu.


Fan United od 1992 roku
18-05-2015 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #207
RE: David de Gea
Nie miał problemów z oddaniem Maty, więc może i tym razem się uda.
18-05-2015 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #208
RE: David de Gea
Od dawna wiadomo, że nie ma w futbolu czegoś takiego jak lojalność... ale i tak jestem cholernie zawiedziony :-( Chłopak z Madrytu, od 10 roku życia w Atletico, więc prawdziwy wychowanek z krwi i kości. Przechodził w Atletico wszystkie szczeble drużyn młodzieżowych, wdzierając się do pierwszego składu. Z ekipą z Vincente Calderon sięgnął po Ligę Europy i Superpuchar Europy. Kibice go kochali i wydawałoby się, że nienawiść do Realu ma we krwi. Niektórzy też zapominają, że w drodze na testy do United napisał otwarty list do kibiców Atleti, w którym deklarował przywiązanie do tych barw, jasno stwierdził, że chce tam kiedyś wrócić i faktycznie wróci... ale jako jeden z Blancos. Przykre...

Co zaś tyczy się jego przygody w United, to wielka szkoda że była ona tak krótka. Ferguson kupował go jako inwestycję na przyszłość. Dano mu szansę, postawiono na niego, mimo że nie był gotowy (ktoś pamięta jeszcze jakie wielbłądy popełniał na początku przygody z United?) Zaufano, że David z czasem osiągnie poziom Schmeichela czy van der Sara, że będzie przyszłością tego klubu i stanie się jednym z najlepszych na świecie BO TAK TO SIĘ ROBI W UNITED! Niestety ledwo wskoczył na najwyższy poziom i już daje dyla przy pierwszej okazji... bo pogoda, bo dziewczyna w Madrycie, bo miasto nie fajne, bo ojczyzna lepsza - w sumie jakie to ma znaczenie dlaczego? ja nie wnikam. Życzę mu powodzenia, nie mieszam z błotem, gdybym był osobiście na meczu z Arsenalem biłbym brawo i skandował jego nazwisko, ale ze względów jakie opisałem powyżej pozostaje u mnie dosyć odczuwalny niesmak.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 10:44 przez Silvan.)
18-05-2015 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #209
RE: David de Gea
Wg mnie jedyne co go ciągnie do Realu to fakt, że wygryzając Casillasa będzie numerem jeden w reprezentacji. Walka koresponencyjna na pewno nie da takich efektów jak wygryzienie go z bramki Realu. Jeżeli miałbym upatrywać przyczyny to to wydaje mi się tą największą. Nie widzę innych "za" przy tym transferze i ogólnie rzecz biorąc nie ma zbyt dużo plusów także ten transfer dla samego zawodnika. Ale cóż. Zobaczymy co wyjdzie.
18-05-2015 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #210
RE: David de Gea
Od jakiegoś czasu zdawało się być jasne, że jedynie kwestią czasu jest odejście DDG i pozycja w reprezentacji ma w moim mniemaniu drugorzędne znaczenie. Osobiście liczyłem na to, że wielkie hiszpańśkie kluby znajdą sobie kogoś innego i tym samym DDG pobroni u nas trochę dłużej. W momencie kiedy nadarzyła się jednak szansa powrotu do ojczyzny i do klubu bijącego się o najwyższe cele, sprawa była przesądzona.

Wydrzeć jak najwięcej kasy i tyle. Trzeba jednak wysłać jasny sygnał madrytowi, że nie mogą sobie tak o przychodzić raz po raz po naszych najlepszych zawodników i dostaną ich bez walki.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-05-2015 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości