Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David de Gea
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: David de Gea
Podejrzewam, że Penerosowi z tą "zmianą czasu" chodziło o zupełnie inne pory rozgrywania spotkań w Premier League i La Lidze.
30-06-2011 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #32
Re: David de Gea
Intel napisał(a):Z resztą Twoich postów również się nie zgadzam. De Gea ostatnią deską ratunku? Naprawdę wierzysz, że Ferguson wydawałby 20 melonów na jakiegoś niesprawdzonego przez siebie byle talenciaka, który nie ma szans na grę w pierwszym składzie? Poza tym, jak już zauważył Robak, akurat bardziej odpowiedniego następcy Edwina pod względem gry niż David wyobrazić sobie nie mogliśmy.

Po odejściu Schmeichela też niby kupowaliśmy samych sprawdzonych Wink Nie chce krakać i życzę Davidowi jak najlepiej bo to tylko w naszym interesie ale przeprowadzka do takiego klubu jak United to zawsze dla bramkarza olbrzymie wyzwanie. Tu się na tej pozycji gra całkiem inaczej niż w innych klubach i całkiem czego innego się od bramkarzy oczekuje. Mam nadzieje, ze De Gea sprosta wyzwaniu, chociaż jego młody wiek nie napawa optymizmem raczej.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-06-2011 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #33
Re: David de Gea
Ja wam obiecuję, że będzie rozkurwiał kosmos. Od dawna nie widziałem, żeby bramkarz tak dobrze grał nogami (nie licząc Edwina of course). To już jest ponad połowa sukcesu w Manchesterze United. Plus świetna gra na linii. Jedyne, czego możemy się obawiać, to wychodzenie do dośrodkowań. Ale w tym wieku nawet i to można zupełnie skorygować in plus. Także w górę serca, panowie. I nie jojczyć jak stare baby na bazarze.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-06-2011 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #34
Re: David de Gea
Lasq napisał(a):chociaż jego młody wiek nie napawa optymizmem raczej.

A mnie wręcz przeciwnie.Będziemy mieli świetnego bramkarza na wiele, wiele lat Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-06-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #35
Re: David de Gea
Cytat:Po odejściu Schmeichela też niby kupowaliśmy samych sprawdzonych Wink Nie chce krakać i życzę Davidowi jak najlepiej bo to tylko w naszym interesie ale przeprowadzka do takiego klubu jak United to zawsze dla bramkarza olbrzymie wyzwanie. Tu się na tej pozycji gra całkiem inaczej niż w innych klubach i całkiem czego innego się od bramkarzy oczekuje. Mam nadzieje, ze De Gea sprosta wyzwaniu, chociaż jego młody wiek nie napawa optymizmem raczej.

Po kupieniu Schmeichela nie kupowaliśmy sprawdzonych bramkarzy.

Taibi - sprawdzony bramkarz? Nie powiedziałbym. Najpierw był drugim bramkarzem Milanu, a po dobrym sezonie w Venezii trafił do nas, ale w czołówce bramkarzy Serie A nie był nigdy.
Barthez - to już bardzo wysoka półka, ale wiadome było, że Francuz jest dość "szalony" i niekoniecznie musi dać radę w Premier League. Mimo to, grał raczej dobrze, choć od takiego zawodnika należałoby oczekiwać więcej niż jeden świetny sezon.
Carroll - jeśli nazwać by go sprawdzonym, możemy kupić sprawdzonego Kirklanda. Podobna półka, podobny wiek, ten sam klub.
Howard - nieogranego w Europie młodego bramkarza sprawdzonym nazwać nie sposób.

Z klasą de Gei może równać się tylko Barthez, ale jego styl gry powszechnie znany był jeszcze przed jego przyjściem do nas i Fergie miał prawo przewidzieć, że będzie w bramce "świrował".

Hotwarty napisał(a):Podejrzewam, że Penerosowi z tą "zmianą czasu" chodziło o zupełnie inne pory rozgrywania spotkań w Premier League i La Lidze.

To już prędzej, ale myślę, że do gry w popołudnia się prędko przyzwyczai, zwłaszcza, że większość meczów La Liga to mimo wszystko spotkania w niedzielę o 17:00. Nie sądzę więc, by David był do takich pór nieprzyzwyczajony, bo rozgrywanie meczu dwie godziny wcześniej niż zwykle to nie jest specjalnie dużo. Problemy może mieć co najwyżej z meczami o 12:45, ale i z tym (mam nadzieję) da sobie radę.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-06-2011 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #36
Re: David de Gea
De Gea sobie poradzi. Jestem tego pewny. Oczywiście, na początku będą mu się przytrafiać małe błędy, ale to jest wkalkulowane w ten transfer, na pewno SAF się z tym liczy, że tak młody bramkarz może jeszcze te błędy popełniać. Ale dajmy mu czas, nie krytykujmy za jeden czy drugi błąd, a on na pewno odpłaci się nam z nawiązką.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-06-2011 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: David de Gea
[Obrazek: 1309910081_by_Masek_500.jpg]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-07-2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #38
Re: David de Gea
Biedny David, jak nie zgrabne nogi, to parówka.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
06-07-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
Re: David de Gea
Lubię parówki.


Fan United od 1992 roku
06-07-2011 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #40
Re: David de Gea
Jak myślcie , David poduczył się już trochę angielskiego ?
Bo w najbliższym czasie chciałbym mu wysłać list 8-)

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
21-08-2011 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #41
Re: David de Gea
lol_face napisał(a):Bo w najbliższym czasie chciałbym mu wysłać list 8-)

Chcesz z nim chodzić?
21-08-2011 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #42
Re: David de Gea
Cytat:Chcesz z nim chodzić?


Nie wiem skąd taki pomysł .


Nie , chcę wysłać mu piłkę do podpisania .

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
21-08-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #43
Re: David de Gea
Proponuję, by tutaj kontynuować dyskusję o domniemanych błędach Davida.

Jak dla mnie, to jest pierwszy błąd de Gei, przez który w jakikolwiek sposób ucierpieliśmy. W meczu o Tarczę i tak wygraliśmy, podobnie w meczu z WBA i Arsenalem. Potem świetnie bronił choćby ze Stoke i Liverpoolem, gdzie nie popełnił błędu. Dawno temu to było, wiele postów już na ten temat napisano, dyskusja wydawała się zakończona, ale nie - dalej niektórzy są święcie przekonani, że de Gea nawalił i to przez niego mamy aż 5 punktów straty do City, a nie 3. Mur był ustawiony dobrze, David też - a że Ryan zdezerterował z murku, to już nie wina Hiszpana. Mógłby się rzucić, ale co by mu to dało? Potem mecz z City - nawet, jeśli można się do niego o coś przyczepić, to i tak meczu by nam nie wygrał. Czyli zostaje mecz wczorajszy. I to i tak nie był szkolny błąd. Źle wznowił - ale to nie zmienia faktu, że i tak gra świetnie nogami. Obrona też się przy tej bramce nie popisała - wiem, byli zaskoczeni, ale mi to przypominało niektóre z "rajdów" Messiego mijającego przestraszonych hiszpańskich obrońców.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
23-11-2011 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: David de Gea
Naprawdę niektórych nie pojmuję. Czego oczekiwaliście od młodego bramkarza? Że przyjdzie do nas i od razu będzie bronił tak jak Edwin? Jego błędy były wliczone w ten transfer i SAF dobrze o tym wiedział. Wiedział też o tym, że Hiszpan jest materiałem na najlepszego bramkarza co zresztą już nieraz udowodnił. A błędy? Z każdym meczem nabywa doświadczenia i każdy mecz czyni go pewniejszym, przez co błędy zdarzać się za niedługo nie będą, a jak będą to bardzo rzadko.
Chcieliśmy bramkarza na lata, tak? Tak, dlatego też SAF postawił na Hiszpana, bo to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobry bramkarza, choć wciąż zbiera szlify i już niedługo wszyscy z zazdrością będą patrzeć na nasz nr 1.

O ataku na Davida z powodu wolnego z Liverpoolem szkoda dyskutować, bo jest on czyniony z czystej niechęci do Davida.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-11-2011 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #45
Re: David de Gea
Z całym postem się zgadzam, tylko:

Foster napisał(a):O ataku na Davida z powodu wolnego z Liverpoolem szkoda dyskutować, bo jest on czyniony z czystej niechęci do Davida.
Nie zrzucałbym wszystkiego na niechęć, ale nie zmienia to faktu, że te ataki były bezsensowne.

Gdzie jest Groszek?
23-11-2011 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości