Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David de Gea
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #91
Re: David de Gea
Nie no, czemu. Wyjścia do górnych piłek miał takie jak zawsze np. jedną piąstkował chociaż spokojnie mógł łapać. Zdolności bronienia strzałów nikt rozsądny mu nie odmawiał.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-02-2012 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #92
Re: David de Gea
Trzeba się cieszyć. Co jak co ale tym razem uratował nam punkt, a nie przyczynił się do porażki.
06-02-2012 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #93
Re: David de Gea
RedLucas napisał(a):Teraz oczywiście zaczęło się przesadne wynoszenie Hiszpania pod niebiosa.
Jakie tam wychwalanie, zaliczył zapewne paradę sezonu, więc trudno, żeby nam ta interwencja się nie podobała. Skala krytyki Hiszpana mnie dziwi, mam nadzieję, że DDG jest kozakiem, przejdzie przez ten trudny okres i przystosuje się do Premier League oraz, że będziemy mieć z niego pociechę na wiele lat.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
06-02-2012 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #94
Re: David de Gea
W końcu zaczyna pokazywać, że jest kozakiem. Jak jeszcze do tego przytyra fizycznie (daję mu na to ze 2 sezony), to będziemy mieli przechuja na bramce - i to na jakieś 15 lat. Amen.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-02-2012 07:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #95
Re: David de Gea
Kurwa... Wstrzymajcie się z ogólną oceną do końca sezonu. Zostały 3 miechy. Zachwycać się pojedynczymi meczami można, ale jeszcze zrobi błąd i znów będziecie się musieli przestawiać na nie. Oczywiście nie życzę tego ni wam, ni sobie, ni naszemu kochanemu klubowi, ale najważniejsze mecze są dopiero przed nami. Z resztą jak się mówiło, że potrzebuje regularnej gry to każdy pluł się, że Lindegaard też powinien dostawać szanse. Póki gra dobrze to oceniajcie go pod kątem ostatniego meczu. Bo jestem pewien, że nie raz nie dwa jeszcze będziecie go mieszać z błotem, bo to wygodne i modne. Tak więc z ogólną oceną poczekajmy do zakończenia sezonu.

Dziękuję, za uwagę.
27-02-2012 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #96
Re: David de Gea
Chyba lepiej, że Ci co mieszali go z błotem, teraz potrafią nie unosić się dumą i przyznać, że obecnie Hiszpanowi idzie zajebiście, a nie czekać na jego następne błędy, żeby móc znów pokazać, że oni na początku mieli racje?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-02-2012 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #97
Re: David de Gea
Lepiej będzie zostawić ogólną ocenę występów Hiszpana na koniec sezonu. Wtedy można będzie obalić i potwierdzić wszystkie teorie jakie się przewinęły na temat.

Z resztą mógłbym iść o zakład, że nie raz będzie go już ktoś sprzedawał w lecie, więc lepiej się wstrzymać z przesadnym optymizmem bo chwalić pojedyncze mecze można i trzeba ale w granicach zdrowego rozsądku.
27-02-2012 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #98
Re: David de Gea
To, że David jest materiałem na klasowego bramkarza wiemy nie od dziś. Głównym pytaniem było to, czy Hiszpan będzie potrafił odpowiednio zareagować na to co spotkało go w pierwszych miesiącach. Mówiąc krótko, musi pokazać, że ma jaja.

Jeśli broni dobrze to nie widzę powodu by nie chwalić, tak samo w przypadku krytyki gdy gra słabo. Wszystko w granicach rozsądku i zachowania kultury jest odpowiednie. Oczywiście, zawsze się znajdą tacy, którzy będą chcieli błysnąć swą głupotą - jednak to jest norma, do której po prostu trzeba się przyzwyczaić. Berbatov, Evans, Carrick, Rio (swojego czasu też, gdy ciągle był kontuzjowani) już nie raz byli "sprzedawani" po czym znów ci sami, którzy chcieli ich odejścia nie mogli się nachwalić ich gry. Tak już po prostu jest.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-02-2012 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #99
Re: David de Gea
Hubercik, De Gea zagrał sporo świetnych meczy przed nowym rokiem, niektórzy zapominają kto nas ratował przed stratą punktów w okresie gdy wygrywaliśmy po 1-0 czy też o pierwszym meczu z Live czy Stoke.
Niedługo wyjdzie na to że nie wolno De Gee pochwalić choćby utrzymał forme do końca sezonu, ten facet ma mega możliwości które prezentuję już teraz a jego błędy to efekt nowej ligi, młodego wieku i co z tym idzie mniejszej masy fizycznej i doświadczenia.
Nie mówię że David w pełni mnie satysfakcjonuje bo mógłby popełniać mniej błędów ale ludzie ten facet uratował nam więcej punktów niż zabrał.
Carricka z Evansem już się nie hejtuje to trzeba znaleźć sobie kolejną ofiarę i przesadnie krytykować.
27-02-2012 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #100
Re: David de Gea
Czyżbym i ja był wywołany do głosu? Smile

Otóż stało się tak, jak mówiłem. Po babolach De Gea siadł na ławę (wyszliśmy na tym nieźle, wszak Anders wywiązał się ze swoich zadań), być może się uspokoił, potrenował w spokoju, przemyślał to i owo - a, gdy przyszła nań kolej, broni świetnie. Wciąż troszku niepewnie przy niektórych dośrodkowaniach (co wyłapuje Foster, i słusznie), ale ratuje nam rzyć i tym razem trzeba go chwalić i na niego stawiać.

Gdzie jest Groszek?
27-02-2012 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #101
Re: David de Gea
Kris1908 napisał(a):Wciąż troszku niepewnie przy niektórych dośrodkowaniach (co wyłapuje Foster, i słusznie)

No dobrze, że zawsze ktoś z tyłu zaasekuruje

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-02-2012 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #102
Re: David de Gea
Oj, nie porównuj Bena do Davida, proszę cię.

Gdzie jest Groszek?
27-02-2012 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #103
Re: David de Gea
David miał w ostatnim czasie miał przejść operację korekty oczu. Ktoś wie, czy ten zabieg już się odbył? Jeśli tak, to czy już wszystko w porządku z jego wzrokiem?

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
30-08-2012 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #104
Re: David de Gea
Szczerze mówiąc wątpię, że miał tą operację. Jak dla mnie to jakaś śmieszna zasłona dymna, z Altetico wygrywał LE i jakoś wzrok nigdy nie był problemem. Na forach angielskojęzycznych pojawiły się żarty na ten temat np.

- De Gea został zbity z tropu bo nie mógł zauważyć Liverpoolu w ligowej tabeli, potem okazało się, że to z powodu 37pkt straty do United
- Ktoś inny stwierdził że kontaktował się z Edgarem Davidsem w sprawie wypożyczenia gogli, bo jemu już nie są potrzebne

Inna teoria głosi, że podobno w jakimś wywiadzie zaprzeczał że potrzebuje operacji, jeszcze inna że jest dalekowidzem i szkła kontaktowe korygują tą wadę... i bądź tu mądry.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
31-08-2012 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #105
Re: David de Gea
Ja za to słyszałem, że ta operacja była :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-08-2012 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości