Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2011/2012
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #121
Re: Champions League 2011/2012
Patrząc na rozlosowane pary nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zastosowano metodę "ciepłych kulek". Można już było przed losowaniem spotkać się z wypowiedziami, że Real z Barceloną zagrają ze sobą dopiero w finale. Do tego dochodzi wypowiedź Platiniego sprzed kilku tygodni:

Cytat:Michel Platini wczorajszy mecz Realu Madryt z Espanyolem oglądał z loży honorowej Santiago Bernabéu, przyjmując tym samym zaproszenie Florentino Péreza.
Zapytany w przerwie spotkania o finał Ligi Mistrzów, odparł iż pojedynek Los Blancos z FC Barceloną byłby "pięknym finałem". Dodał jednak, że inne zespoły również mają swoje szanse.

Przypadek :?: Może, ale dla mnie to podejrzane, tak samo, jak wyjście Lyonu z fazy grupowej.

Co do samego losowania, to mamy jeden hit, czyli starcie Barcelony z Milanem. Reszta par jest nudna i możemy łatwo przewidzieć, kto przejdzie dalej. W dodatku Real, tak jak przed rokiem, znów ma prostą drogę do półfinału.

APOEL - Real
OM - Bayern
Benfica - Chelsea
Milan - Barcelona

Bayern- Real
Chelsea- Barcelona

Real - Barcelona

Tak będzie Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-03-2012 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #122
Re: Champions League 2011/2012
Naprawdę niesamowicie mnie obchodzi jakaś tam Barcelona Miachela i jej oraz jego Liga Mistrzów.
16-03-2012 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #123
Re: Champions League 2011/2012
No tak, zobaczyłoby się Puchar Intertoto.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
16-03-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #124
Re: Champions League 2011/2012
Patrzę na tę pary ćwierćfinałowe i pierwsze, co mi się nasuwa na myśl to - kto to kurwa gra w tegorocznej LM na tym etapie? :shock: Jakieś APOELy, Benfici, czy inne OMy...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-03-2012 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #125
Re: Champions League 2011/2012
Taaa. Lekceważmy wszystkich.

Co co 1/4 są lipne pary ale Bayern - Real wcale bym nie przesądzał, że Real wygra.
A co do Chelsea to to, że ich przeciwnikiem będzie Barca też nie jestem pewien.
Nie ma co przesadzac.
Finał Bayern - Chelsea wcale by mnie nie zadziwił.
16-03-2012 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: Champions League 2011/2012
Ciekawie mogą się zapowiadać półfinałySmile

Swoją drogą to chciałbym aby Chelsea wyeliminowała Barce, taki rewanż za to co sędziowie robili kilka lat temu.

Choć gdyby był finał Real-Barca to może został by pobity jakiś rekord czerwonych kartek Big Grin

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
17-03-2012 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #127
Re: Champions League 2011/2012
Ja bym baaaardzo chciał, żeby Chelsea natłukło Barcelonie za ten szwindel sprzed kilku lat. Niestety, wiązałoby się to z dużą szansą na końcowy triumf...

Gdzie jest Groszek?
17-03-2012 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #128
Re: Champions League 2011/2012
Do czego to doszło :/ Chyba nie ma innej możliwości obecnie jak kibicować Niemcom. Priorytet na tą chwilę to żeby Barca nie obroniła tytułu i obawiam się, że to właśnie Bayern jest najlepszym kandydatem, aby pokrzyżować plany Hiszpanom. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Real, ale myślę, że oni mają mniejsze szanse w starciu z Barceloną niż Bawarczycy. W Chelsea jakoś mało wierzę, chociaż to byłaby dobra opcja żeby przeszli do finału a potem przegrali z którąś z wymienionych wcześniej ekip.
18-03-2012 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #129
Re: Champions League 2011/2012
Sirius napisał(a):Priorytet na tą chwilę to żeby Barca nie obroniła tytułu i obawiam się, że to właśnie Bayern jest najlepszym kandydatem, aby pokrzyżować plany Hiszpanom. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze Real, ale myślę, że oni mają mniejsze szanse w starciu z Barceloną niż Bawarczycy.

:roll: Bayern... bez przesady

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
18-03-2012 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #130
Re: Champions League 2011/2012
Według mnie mają lepsze szanse w bezpośrednim starciu z Barceloną niż Chelsea, która gra bardzo w kratkę. Co do porównywania z Realem to tu już ciężej ocenić, ale mimo wszystko stawiałbym na Bawarczyków. Ponadto (wiem, że do maja jeszcze dużo czasu), ale Niemcy mocno się rozkręcają.
18-03-2012 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #131
Re: Champions League 2011/2012
Bayern, to jest dobry, ale na Basel i Herthę. Z Barceloną ten ich atak na nic się zda, bo i tak będą murować cały mecz, a obrony żelaznej nie mają. Także uważam, że tylko Real, który już prawie nauczył się jak grać z tą Barceloną, ma szansę ich pokonać, nikogo innego w tej roli nie widzę.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
18-03-2012 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #132
Re: Champions League 2011/2012
To zobaczysz jak CFC z nimi będzie grać. Co jak co ale CFC radzi sobie z Barceloną nadzwyczaj dobrze.
18-03-2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #133
Re: Champions League 2011/2012
Bayern? Nie bądźmy śmieszni... w drugiej linii Barcelona ich zje podczas snu, a z obrońcami Katalończycy się będą bawić jak z dziećmi. Jedyna nadzieja w ich GK, że przez 180 min będzie grał bezbłędnie, a do tego fenomenalnie - jednak szczerze w jego bezbłędność wątpię.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-03-2012 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #134
Re: Champions League 2011/2012
Cytat:Portugalczyk Pedro Proenca poprowadzi sobotni finał Ligi Mistrzów.

41-letni Proenca, który na międzynarodowej arenie zadebiutował 9 lat temu, ma na koncie sędziowanie 65 meczów pod szyldem UEFA. W tej edycji Ligi Mistrzów prowadził 5 spotkań, w tym mecz 1/8 finału pomiędzy Interem Mediolan, a Marsylią.

Portugalczyk sędziował także dwa mecze Ligi Europejskiej (w tym pierwszy mecz 1/4 finału Schalke - Atletic Bilbao). W finale Ligi Mistrzów Proence na liniach pomagać będą jego rodacy - Bertino Miranda i Ricardo Santos. Czwartym sędzią będzie Carlos Belasco Carbello z Hiszpanii.

sport.pl

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
17-05-2012 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #135
Re: Champions League 2011/2012
Szlag mnie trafia! Jak oni mogli to wygrać? Tylko nie cfelsi! Przez cały mecz nie stwarzali żadnych sytuacji, dopiero pod koniec małpa z WKS wyskoczyła jak murzyn po banana...
No i jeszcze Robben, najgorszy zawodnik meczu wg mnie. Bayern raził nieskutecznością, ale to oni zasłużyli na zwycięstwo... No ale cóż, pieniążki Abramowicza w końcu poskutkowały..
I jeszcze nagle ilość fanów cfc nagle się zwiększa, każdy im gratuluje.. A ja się pytam: ZA CO ONI TO KUR*A WYGRALI??

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
19-05-2012 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości