Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Telefony
Play i tylko play. Miałam orange - najdroższe co może być. Miałam ere - zero ludzi znajomych w tej sieci i brak pakietów ( na tamte czasy) do innych sieci. Miałam plusa, o ile tak jak mucha ma sie wszystkich w tej sieci to sie opłaca, inaczej nie.

Play- za doładowanie 30zł mam za darmo rozmowy i smsy w sieci za darmo. Konczy mi sie ten pakiet i za 10zł wykupuje sobie pakiet 30zł na wszystko do wszystkich sieci. ( jest też 10zł za 5zł).
A ponieważ telefonu uzywam głownie do bombardowania smsami faceta tez z pleja to doładowanie za 30zł starcza mi średnio na 2-2.5 miesiąca. IDEALNIE Smile oczywiście plej fresh.

Wcześniej miałam mixa i tez był okej. Za 1zł miałam LG cookie (zanim nastała na niego mania co mnie irytowało).

A jakoś 2 tygodnie temu kupiłam motorole flipout<3 małe sliczne gówno które doceni chyba tylko kobieta, chyba że jakis maniak gadżetówBig Grin Dla mnie cudo z różową obudową i qwerty ;DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
25-08-2011 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
Re: Telefony
Fresh jest fajny, jak masz telefon. Ja telefonu nie miałem, więc wziąłem mixa. Ale też mają sporo promocji na mixturę, więc jest git.
25-08-2011 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Telefony
Telefon lepiej kupować osobno w komisie czy allegro, a nie za popularną złotówkę (a tak naprawdę 199,299 za lepsze modele), bo wtedy nie spłacamy im tego aparatu w podwyższonej cenie abonamentu i to jeszcze po cenie detalicznej dla salonu sprzedaży wyższej niż dla dowolnego komisu.


Fan United od 1992 roku
25-08-2011 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Telefony
Masz racje, jak na allegro uda sie dorwać telefonik w fajnej cenie to naprawde warto. Ale w komisach to sie nie zgodze, zdzieraja kaskę straaasznie

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
25-08-2011 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #20
Re: Telefony
Mam pytanie. Sprawa jest taka, że dosyć dużo esemesuję i zastanawiam się czy bardziej opłacalną opcją nie byłoby korzystanie z gg w komórce. Mam telefon na kartę w t-mobile. Znalazłem jakąś ofertę, 9 zł za 100 MB do wykorzystania w miesiąc. Teraz pytanie dla zorientowanych w temacie- czy korzystanie z gg będzie konkurencyjne cenowo z pakietem 600 smsów za 6 zł? W jakim czasie intensywnie pisząc przez gg wykorzysta się to 100 MB?
16-09-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #21
Re: Telefony
Mam problem, chce aktywować usługę darmowy numer w Plusie, czy to przez kod *104*11*nrtelefonu#, czy przez inną to przysyłają mi taki sms :

Usługa niedostępna. sprawdź 1) czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji.

Pieniądze mam, inną usługę którą posiadam to 600 smsów, wiecie o co może chodzić ?

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-09-2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #22
Re: Telefony
Zna ktoś jakąś mapę Polski na telefon komórkowy bez androida? Zależy mi aby działała w trybie offline.
12-10-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #23
Re: Telefony
Nie wiem, czy to będzie dobre, ale zobacz.

http://chomikuj.pl/adrianjos/Na+telefon ... ,234616653

http://www.google.pl/search?client=oper ... el=suggest

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
12-10-2011 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #24
Re: Telefony
Lipa, bardziej mi chodzi o mapy jakościowo zbliżone do Google Maps. GM są dostępne również na telefon, ale muszą pracować online co nie bardzo mi pasuje. Dzięki więc kojot, ale nie tego szukam.
13-10-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
Re: Telefony
Chce odejść z Orange bo mnie denerwują wysokie stawki (20 gr sms do innej sieci <świr> ) a poza tym prawie nikogo w tej sieci nie mam. Na początku tak myślałem sobie o Plusie, ale teraz widzę, że Play ma bardzo fajną ofertę i fajne opcje. Pytanie następujące, są tu ludzie z Playa? Jesteście zadowoleni?



Mój Blog: Pod presją czasu
07-11-2011 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NukleuZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Telefony
Ja mam numer w Play i powiem szczerze, że ogólnie jestem zadowolony.
Najtańsza sieć, mają fajne telefony, konkretne promocje.

Do minusów należą na pewno słaby zasięg. Będąc w trasie zapomnij o dzwonieniu- często gubi zasięg.

Prawda jest jednak taka, że mimo przejścia do konkurencji (byłem w Erze), założyłem sobie numer w Orange 8-)
No chyba, że nie szkoda Ci znajomych, a ich trochę po kieszeniach szarpnie jak będą dzwonili do Play z "niePlay" :mrgreen:
07-11-2011 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #27
Re: Telefony
Zmień sobie wybór sieci z automatycznego na ręczny (wymuszony), skoro masz te problemy będąc w trasie, to na pewno Ci przeskakuje po nadajnikach Play <-> Plus. Ja na problemy z zasięgiem absolutnie nie mogę narzekać, czy to w trasie, czy to w pipidówach, czy to w bunkrach czy jeszcze innych centrach handlowych, z sieci jestem zadowolony. Co do spraw promocji i jakichś super ofert, tudzież pakietów jestem zielony i mam wyjebane, to już na stronie operatorów musiałbyś porównać.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-11-2011 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Telefony
We wrześniu przeszedłem do Play i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Wcześniej byłem w Plusie. Ale to też zależne od znajomych w sumie Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-11-2011 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NukleuZ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Telefony
Adis napisał(a):Zmień sobie wybór sieci z automatycznego na ręczny (wymuszony), skoro masz te problemy będąc w trasie, to na pewno Ci przeskakuje po nadajnikach Play <-> Plus. Ja na problemy z zasięgiem absolutnie nie mogę narzekać, czy to w trasie, czy to w pipidówach, czy to w bunkrach czy jeszcze innych centrach handlowych, z sieci jestem zadowolony.

Adis tak właśnie mam ustawione. Może się czepiam?
Teraz tylko nasuwa się pytanie, czy może nadajniki Orange będą lepsze? Ktoś już to przetestował? :mrgreen:
03-12-2011 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #30
Re: Telefony
No to nie wiem, co do Play to naprawdę nie mam powodów do narzekań. Tongue Miałem już każdą sieć, z tym że w Orange byłem ładnych parę lat wstecz jeszcze za czasów Idei, także ciężko o jakiekolwiek porównywania.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-12-2011 00:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości