Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
sebos_krk napisał(a):Choć jest taki podobny temat "newsy"- więc można to wszystko jakoś ładnie połączyć. Smile

pawlo napisał(a):Glazer w united, nazwałbym tak jak proponuje sebos, czyli bardziej ogólnie: Sytuacja w klubie, z życia klubu czy jeszcze jakoś inaczej, ale ogólniej.

Założyłem temat "Wydarzenia w klubie z Old Trafford... ", czyli takie miejsce na wiadomości niepiłkarskie, a bardziej związane z polityką klubu etc. Temat newsy wyrzuciłem (nie było tam postów) bo i tak te dwa tematy by się dublowały. Bo są przecież newsy transferowe etc. Ale jakby to można inny porządeczek zrobić, więc nie ma problemu.

pawlo napisał(a):Piłka południowoameykańska TAK. Nic o niej nie wiem, bym se pozcytał.

Freds napisał(a):Radziu zakładaj, bo chętnie bym pogadał o tym co będzie jutro o 1:10 polskiego czasu na La Bombonera Wink

Temat założony Big Grin -> Piłka południowoamerykańska, osoby które znają w tej tematyce niech teraz podzielą się swoją wiedzą ;-).

Jakby co to proszę pisać inne propozycje. Aha i jeszcze jedno. Zamknąłem i dałem do kosza temat "Najpiękniejsze kobiety", jest temat "Partnerki życiowe piłkarzy" czyli jest tam miejsce na WAGs etc, imo jesteśmy, a przynajmniej aspirujemy do statusu forum sportowego, dlatego jak mamy rozmawiać o kobietach to o kobietach, które są związane z piłkarzami ;-). Gdyby ktoś protestowal przeciwku usunieciu tego tematu to prosze o argumenty Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-02-2008 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - radzio - 02-02-2008 17:20
Re: Śmiech to zdrowie - Kula - 18-02-2008, 23:09
Forumowe Oskary - radzio - 14-12-2008, 14:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości