Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Pogba
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #31
Re: Paul Pogba
Mnie się jednak wydaje, że Paul ostatecznie wybierze Juventus. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-04-2012 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #32
Re: Paul Pogba
... Na jakiej podstawie?
21-04-2012 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #33
Re: Paul Pogba
Za długo się zastanawia, widać, że ma poważne wątpliwości, czy zostać u nas, czy przenieść się w nowe miejsce i tam spróbować kontynuować karierę. Działacze Juve bardzo o niego zabiegają i myślę, że chłopak w końcu może ulec tym namowom i wybrać ofertę włoskiego klubu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-04-2012 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #34
Re: Paul Pogba
Jaroldz może mieć sporo racji w tych przypuszczeniach. Jeżeli gość przeciąga podpis, mimo to, że agent jest już "dogadany", to robi to żeby nie być odsunięty od pierwszego składu w momencie kiedy potwierdzi przejście do Włoch.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-04-2012 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #35
Re: Paul Pogba
Breakthru napisał(a):robi to żeby nie być odsunięty od pierwszego składu w momencie kiedy potwierdzi przejście do Włoch.

Taaa ma kontuzję do końca sezonu, ale nie może sobie pozwolić na odsunięcie od pierwszego składu. Come on. :-D

Zamiast jojczyć uświadomcie sobie wreszcie, że negocjacje z Raiolą trwają przeciętnie 5x dłużej niż z z innymi agentami.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-04-2012 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Paul Pogba
No i poszedł w pizdziet. W Juve nie masz szans na przebicie się do pierwszego składu. Miłego grzania ławki na pożegnanie.
03-07-2012 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #37
Re: Paul Pogba
Zachował się żałośnie z tego co widzę czytając wywiad SAFa. Niech ginie.
04-07-2012 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #38
Re: Paul Pogba
Pomyliłem się, myślałem, że tylko gra na czas - żeby zwiększyć tygodniówkę. U nas na pewno dostawałby coraz więcej szans. Ale jak woli gnić na ławie w Juve - proszę bardzo. Niech gnije.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
04-07-2012 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: Paul Pogba
Naprawdę nie pojmuję czym kierował/kieruje się Pogba... jednak mało mnie to już interesuje. Na chwilę obecną w Juventusie nie wróżę mu zbyt wielu sukcesów. Przed nim w hierarchii są jeszcze tacy zawodnicy Pirlo, Marchiso, Vidal, Asamoah czy Pazienza.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-07-2012 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #40
Re: Paul Pogba
Pogba nie jest już zawodnikiem United. Do dalszej dyskusji na temat byłego pomocnika Czerwonych Diabłów zapraszam tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #41
RE: Paul Pogba
Grzanie ławki, ginięcie, gnicie? Nic podobnego! Nie wierzcie postowi powyżej - Pogba od dziś ponownie jest zawodnikiem United.

Zapraszam do dyskusji.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2016 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #42
RE: Paul Pogba
Powrót Pogby to dla mnie absolutnie kapitalna sprawa. Ileż było dyskusji na jego temat na forach i wśród kibiców United! Po jakimś czasie od jego przenosin do Turynu wielki żal, że pozwoliliśmy mu odejść jakby zelżał, ale widząc jak wspaniale sobie tam radzi, zawsze pojawiała się ta mała szpila w serducho. Chyba nawet bardziej żałowałem odejścia Paula niż Cristiano. Koniec z tym! PogBACK! nasz człowiek wraca do domu. Fantastycznie było czytać pierwszy wywiad, zna klub, wrócił do siebie, robił sobie fotki z kobietami pracującymi w pralni, które pewnie pamięta Smile kojarzy wszystkich, kojarzy Carrington, zna miasto i jak sam twierdzi ma tutaj coś do dokończenia, no świetna sprawa.

Dzisiejszy futbol zakrawa na szaleństwo, kwoty jakie płaci się za zawodników są kompletnie kosmiczne. Futbol zwyczajnie zwariował, ale nie stało się to wczoraj tylko już parę lat temu. W samej lidze angielskiej inne kluby nie liczą się z pieniędzmi, więc nie widzę powodu, dla którego United nie powinien czasami wykorzystywać potencjału finansowego jaki posiada, do czegoś innego niż opłacanie długów, a już zwłaszcza po fatalnych sezonach z Moyesem i van Gaalem. Barcelona nie chce się nawet przyznać za ile w końcu kupili Neymara, Real zbliżoną kwotę wyłożył za Bale'a, nawet Juventus wskoczył na karuzelę biorąc Higuaina, teraz United za wielkie pieniądze sięga po Pogbę, świat dalej się kręci, a za jakiś czas rekord pęknie i znów będzie ogólne oburzenie.

Ze sportowego punktu widzenia Pogba może dać tej drużynie to, czego cholernie brakowało, to kompletny crack w środku pola, rozprowadzanie akcji, strzał z dystansu, gole, drybling, dogrania, kluczowe podania i mam nadzieję momenty magii. Jeśli tak właśnie będzie, to nie sądzę, że klub przepłacił. W składzie z Pogbą, jakoś bardziej pasuje mi ruchliwy Rashford niż Zlatan, ale Mou ma pewnie jakiś plan. Czekam na mecz w którym ataki prowadzić będą nasza trójka Jessie, Marcus i właśnie Pogba, który jest praktycznie wychowankiem naszej akademii. United jest teraz na ustach wszystkich, powstaje wielka drużyna zdolna do powrotu na szczyt, teraz Jose musi to wszystko poukładać...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-08-2016 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #43
RE: Paul Pogba
Z samego transferu się cieszę. Potrzebowaliśmy klasowego środkowego pomocnika - bo choć paru już kupiliśmy, od czasów Michaela Carricka żaden nie okazał się być wystarczająco dobry, by na dłużej odcisnąć piętno na klubie. Pogba, oprócz choćby swoich kapitalnych umiejętności technicznych jak na tak głęboko osadzonego zawodnika, ma też swoje słabości i, gdyby miał nie rozwinąć się pomimo młodego wieku, moglibyśmy znaleźć w swoich szeregach znaleźć kolejnego piłkarza, pod którego musimy ustawiać grę, a który nie jest liderem drużyny (Rooney? Mata? oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej skali formy i talentu). Nawet gdyby tak się stało, to z takim agentem jak Raiola można być spokojnym, że Paul pomimo tego znajdzie się po kolejnym widowiskowym transferze w nowym klubie - a my na naszej inwestycji, będącej dziś sygnałem, że dla szefostwa klubu powrót na szczyt jest celem numer jeden (no, może numer dwa, bo w sumie sam nie wiem, jak z tą racjonalnością ekonomiczną dużych transferów i na jakie wydatki możemy sobie rzeczywiście pozwolić), stracimy stosunkowo niewiele. Big Grin

Nie obawiałbym się o casus di Marii, bo Pogba nie tylko nie jest Argentyńczykiem (ech, dlaczego nigdy nie trafił się nam taki Aguero? Wink ), ale też klub - jakkolwiek głęboko - ma w sercu. Nie wierzyłbym tu w krążące po internetach wypowiedzi, gdzie Paul szkaluje klub i Fergusona, bo w rzeczywistości szkalował tylko Fergusona, i to nie tak mocno. Pozwolę sobie podlinkować: http://www.independent.co.uk/sport/footb...15028.html
http://www.dailymail.co.uk/sport/footbal...nited.html
Wypowiedzi w podobnym tonie tradycyjnie wcześniej udzielał też sam Ferguson i rozgoryczenie Francuza można tym łatwiej zrozumieć.

Teraz pozostaje w zasadzie tylko jedno pytanie: kogo tym razem sprzedamy za półdarmo do Juventusu, żeby rozwinął się ponad miarę oczekiwań? Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 10:54 przez Intel.)
09-08-2016 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #44
RE: Paul Pogba
Sam transfer mega. W żadnym momencie nie bolała mnie i nie boli kwota, jaką wydajemy. Jak tlenu potrzebowaliśmy cracka do środka pola, którego szukamy od kilku lat. Pogba to jedyny gość o takich umiejętnościach, który choć za wysoką kwotę, to był do wyjęcia.

Nie jest to piłkarz jeszcze kompletny, ale bez wątpienia ma papiery na to, by być najlepszym na świecie. Nie mogę się doczekać jego pierwszych meczów. Ogromnie też się boję, jak będzie ustawiany Francuz. Ja od początku tego sezonu mówię, że ustawienie dla nas to 433 z DMem. W takim ustawieniu Paul na 100% będzie błyszczał, a i Rooney w trójce pomocników, dalej od bramki rywala będzie bardziej znośny.

Jeśli będziemy łupać z dyszką, a Paul będzie grał ósemkę, to boję się, że Pogba będzie naprawdę mocno ograniczony i zobaczymy max połowę jego potencjału.

No i błagam, nie łykajcie jak pelikany tego, co mówi Francuz. Odszedł dla hajsu, wrócił dla hajsu i nie zdziwię się, jak za parę lat znów odejdzie dla hajsu. Dla mnie najemnik, jakich wielu w naszej drużynie. By mu zależało na tym klubie, to by wtedy został. Był jeszcze bardzo młody, nie był przyparty do muru, że to już ten etap kariery, że koniecznie musi zrobić kolejny krok, śmiało przynajmniej rok mógł poczekać. Niechaj gra, jak najlepiej, a będę szczęśliwy, ale nie zamierzam wierzyć w jego jakieś górnolotne wypowiedzi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-08-2016 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #45
RE: Paul Pogba
Redziu... Gdyby nie odszedł nie wskoczyłby na taki poziom. Jego arogancja i pycha to jedno, ale nie każdy musi być pokorny jak Giggs i Scholes, żeby podbijać świat od najmłodszych lat. Poza tym patrząc na Pogbę w życiu nie postawiłbym koło Depaya czyli takiego pajaca, który bawi się w Neymara. Gość jest pewny siebie, trochę bezczelny i właśnie dlatego odszedł, bo był pewien swego a nie dlatego, że hajs...
Przychodzi dlatego pewnie, że Real ma za dużo w środku i nie byłby to dla nich dobry ruch marketingowy, ale w sumie lepiej, że odszedł i wraca do nas po paru latach bo gdyby zostawał u nas i u nas wskoczył na wysoki poziom (chociaż wątpliwe jest to) to już sezon lub dwa temu odchodziłby do Realu. A taka kwota zapłacona za niego jednak determinuje to, że albo zostanie u nas na bardzo długo albo odejdzie za jeszcze większy hajs.

Mi trochę jego klasę obniża jednak TYLKO Serie A no i słaby występ na Euro, chociaż tym drugim nie ma się co sugerować. Ciekaw jestem jaka rola będzie w drużynie bo to najważniejsze w sumie. Mam tylko, że za dwa, trzy lata nie okaże się, że Sanches jednak przebija Pogbę Wink
09-08-2016 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości