Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham Hotspur 1-1 Manchester United (02.02.2008)
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Tottenham Hotspur - Manchester United, 2.02.2008r.
Czaplak napisał(a):Co do patentów, najboleśniej przekonuje się o tym Liverpool :lol: , za Rafy kadencji wygrali z United tylko raz w FA CUP 1-0 po golu dwumetrowca.

Nie przypominaj mi tego nieszczęśliwego meczu i kontuzji Smudge'a...

Dobrze byłoby wygrać 3-1, tylko teraz w istotnym ligowym spotkaniu. Skład pewnie nie będzie się zbytnio różnił od tego, który pokonał Portsmouth. Osobiście wystawiłbym ewentualnie Teveza za Naniego, choć to tylko moje zdanie. Portugalczyk wypadł całkiem przyzwoicie, ale właściwie tym jedynym punktem programu była świetna asysta przy pierwszym golu. Później już podobne zagranie nie wyszło i większych przebłysków nie oglądaliśmy w jego grze.

Liczę, że bramkę strzeli Rooney, któremu nie powiodło się za bardzo w meczu z The Pompeys, choć starał się jak mógł. Czas, aby zaczął strzelać gole seriami, jak Ronaldo. Smile Oczywiście ze strony Tottenhamu będzie trzeba się spodziewać świetnego Berbatowa i zawsze groźnego Robbie Keane'a.

Sir Alex Ferguson powiedział ostatnio, że Gary Neville będzie już gotowy za 1-2 spotkania. Należy jednak odliczać dni do jego powrotu, mam nadzieję, że będzie on równie wielki jak w przypadku Scholesa, po którym nie dało się odczuć, że cierpiał na jakiś uraz i dopiero wraca do formy.

Mogę w ciemno typować, że bramkę zdobędzie Ronaldo. Czy można sądzić inaczej?

Przeciwnik jest wymagający, Ramos wykonuje z nimi dobrą robotę. Nie po to zarabia niebotyczne pieniądze, aby ogrywać zespoły środka tabeli. Nastawiam się na ciężko batalię, którą zmieni pierwszy gol zdobyty przez graczy United.
01-02-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Tottenham Hotspur - Manchester United, 2.02.2008r. - McLaren - 01-02-2008 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości