Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ravel Morrison
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Ravel Morrison
[Obrazek: Morrison_2656072.jpg]

49. RAVEL MORRISON

Data urodzenia: 2 Luty 1993
Miejsce urodzenia: Wythenshawe, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 175 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 26 październik 2010 v Wolverhampton Wanderers (H)



Mój Blog: Pod presją czasu
30-10-2011 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2
Re: Ravel Morrison
http://therepublikofmancunia.com/pictur ... itter-rant

Trochę nic się nie zmienia umysłowo nasz Ravel.
04-11-2011 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3
Re: Ravel Morrison
Nikt nie komentuje zamieszania wokół Morrisona? Od dłuższego czasu nie może dogadać się z klubem co do nowego kontraktu (obecny kończy się w czerwcu), teraz ponoć negocjacje upadły znów. Zainteresowanych nim jest sporo klubów, Newcastle ponoć złożyło już ofertę.

http://redarmy.co.uk/index.php/2012/01/ ... -sale-sale

Dla mnie to jest jakiś żart. Wiadomo, że miał problemy osobiste, z prawem itd. ale kurde nie wierzę, że SAF nie umiałby nad nim zapanować (a jeśli nie on to tym bardziej nikt inny), a umeijętności chłopak ma nieprzeciętne. Mam nadzieje, że nie sprzedamy go

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-01-2012 03:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4
Re: Ravel Morrison
Cytat:Only top I would wear for a mess about is Barca our united Big Grin

To jest cytat z jego twittera. Barca... a nas z małej litery napisał :plask:

Ale pomijając już takie głupoty, bo przychodzi mi w takim momencie na myśl jeden pan który mimo, że odszedł, to zyskaliśmy na nim wiele, a i teraz także żyjemy z nim w zgodzie, więc niech już tam sobie mówi Barca :? No ale właśnie dystansując się od tego, to mam nadzieję, że w grę wchodzi jedynie zwykłe podbijanie sobie pensji i mały szantażyk. Dlatego, że puszczanie go teraz gdziekolwiek indziej nie będzie miało żadnych racjonalnych przesłanek, ani na nim nie zarobimy, ani z niego nie korzystamy. A wydaje mi się, że skorzystać możemy wiele, bo jest to ponadprzeciętny zawodnik i widać to niemal na każdym kroku...piłkarskim kroku Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
12-01-2012 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #5
Re: Ravel Morrison
Lasq napisał(a):Od dłuższego czasu nie może dogadać się z klubem co do nowego kontraktu (obecny kończy się w czerwcu),
Ale 2014 roku.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-01-2012 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
Re: Ravel Morrison
Jak zwykle w przypadku młodzieży, poprę cokolwiek Fergie postanowi. Jeśli Szkot uzna, że trzeba Ravelowi pokazać miejsce w szyku i nie zaproponuje mu kontraktu - trudno. Nie może jakiś młokos, którego klub wspierał pomimo jego wielu występków, panoszyć się i robić z siebie wielkiej gwiazdy. Pokaż na boisku jak dobry jesteś to zarobisz konkretną kasę. A nie na odwrót.

Znajomi Morrisona z twittera twierdzą, że Morrison już praktycznie jest na wylocie. Czekam spokojnie i szczerze to przestałem się tym przejmować. Oglądam tego chłopaka w akcji od momentu kiedy zadebiutował w u18 i niewątpliwie ma spory talent, ale zrozumiem sterników klubu jeśli uznają, że miarka się przebrała.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-01-2012 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: Ravel Morrison
Trochę zamieszania się zrobiło wokół jego kontraktu. Serwisy bowiem podają, że Ravel odrzucił już bodaj dwie propozycje kontraktu, sam zainteresowany napisał, że nie było żadnego kontaktu jeszcze w tej sprawie. Dzisiaj czy wczoraj ponoć NU zaproponowało za niego 500tys, jednak oferta ta zostało odrzucona.
Również sama długość kontraktu Morrisona nie jest do końca jasna, bo już było kilka wersji...

Jeśli chodzi o samego zawodnika, to zgadzam się Michałem.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-01-2012 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #8
Re: Ravel Morrison
Ja bym nie pogardził "gangsterem" na boisku, ale jeśli klub zadecyduje inaczej to nie będę płakał. Oby tylko za kilka lat nam bramek nie ładował.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
12-01-2012 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #9
Re: Ravel Morrison
101 greatgoals podaje że także Pogba rozważa odejscie do City. I tyle byłoby z najlepszego rocznika od pokolenia Nevillów

Ale to jak dotąd czarne scenariusze, ile w tym prawdy za parę miesięcy sie przekonamy. Zaprawdę nie rozumiem(jeśli prawdziwa jest wersja mediów) że Pogba żąda bodajże 15tys tygodniowo , ale kij w to, czyżby nie wiedzą że Fergie nie da im zginąć?Mało gdzie dostaną lepszą szansę na rozwój niż w MU bo nie wierzę że w City będzie im lepiej.
12-01-2012 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
Re: Ravel Morrison
Cytat:101 greatgoals podaje że także Pogba rozważa odejscie do City. I tyle byłoby z najlepszego rocznika od pokolenia Nevillów
Johnstone, Thorpe, Blackett, Tunnicliffe, Brady, Cole czy przede wszystkim W.Keane. Jeszcze "coś" by zostało Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-01-2012 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #11
Re: Ravel Morrison
A ja mam go dość. Może przez to, że nie widziałem go w akcji poza tymi minutami w CC, więc nie znam skali jego talentu, ale to jest przesada.
Gość w tym wieku, którego klub nieraz wyciągnął z tarapatów powinien zachowywać się inaczej, a nie stroić fochy i szantażować w momencie, gdy nie ma bodaj pełnego spotkania rozegranego w seniorskiej piłce. Kręcić nosem może zacząć dopiero jak osiągnie tyle, co choćby Groszek.

Gdzie jest Groszek?
12-01-2012 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #12
Re: Ravel Morrison
Jeśli to wszystko co mówią to prawda, a Rav ma kontrakt do 2012 będzie mi szkoda chłopaka. Oglądałem go nie raz nie dwa, gość talentem żadnemu Hazardowi czy Gotze nie ustępuje.
Ja tam uważam że Fergie mógł go wysłać na wypożyczenie do jakiejś Francji czy Hiszpanii, by zaczął odnowa i odizolował się od "przyjaciół". Odwaliłby coś tam trudno, powie się Pa. Klub dla niego zrobił wiele bo talentem jest ogromnym, ale cóż gdy on sam jest za głupi by to docenić.
A i media mogłyby by się odwalić od Pogby i Ravela, bo same im sieczkę w głowie robią.
Jeszcze co do towarzystwa Morrisona:
[Obrazek: munch_2012_01_04_011933.png]
niesamowicie inteligenty ten kolega się wydaje
12-01-2012 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #13
Re: Ravel Morrison
To wszystko dziwne trochę. Skoro SAF, który niejednego "zawadiakę" potrafił wychować albo ustawić w szeregu i zrobić z niego przydatnego zawodnika nie daje rady sobie z młokosem - to musi być z nim coś poważnie nie w porządku.

Spekuluję, że kiedy sprawa się rozwiąże dowiemy się, że chodziło o to, o co chodzi w 90% takich przypadków - o kasę.

Jeśli jednak z nami przedłuży kontrakt, wypożyczenie gdzieś z dala od "koleżków" może by pomogło.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
12-01-2012 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #14
Re: Ravel Morrison
Breakthru napisał(a):Jeśli jednak z nami przedłuży kontrakt, wypożyczenie gdzieś z dala od "koleżków" może by pomogło.
Proponuję do Argentyny, niech mieszka u Tevezów :-D

Gdzie jest Groszek?
12-01-2012 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #15
Re: Ravel Morrison
Cytat:"His agent has been working hard to get him another club. We've offered him terms which he has refused" SAF on Ravel Morrison #MUFC

Cytat:Sir Alex Ferguson on Ravel Morrison's contract: "His demands are unrealistic as far as we're concerned."

Czyli jednak złożyliśmy mu nowa propozycję, którą po raz kolejny odrzucił.

Powoli zaczynam mieć dość tego Morrisona. Chłopaczek ma dopiero -naście lat, a zachowuje się i ma oczekiwania finansowe, jak zawodnik pierwszego składu Manchesteru United.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-01-2012 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości