Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haxball Club Redcafe
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #256
Re: Haxball Club Redcafe
Zagraliśmy dziś dwa mecze. Pierwszy z nich, z Interem, potoczył się świetnie - 14:4 dla nas. Na pewno brawa należą się Ruudowi (4 gole i 3 asysty) i Musze (3 gole i 3 asysty). Pozostałe bramki zdobyłem ja (3 gole i 1 asysta) oraz wpuszczony za mnie w przerwie meczu Red (2 gole i 1 asysta). Do tego w defensywie dzielili i rządzili Wróg i Sejman.
Drugi z nich z naszej strony był chyba jeszcze bardziej udany. Jako jedyni urwaliśmy punkty najwyżej rozstawionej ekipie, która z grupy wyszła na pierwszy miejscu - WHF. Tutaj zabrakło nieco szczęścia - co najmniej jedna bramka padła w niefortunnych okolicznościach, a raz czy dwa od straty bramki naszych rywali uchronił tylko cud. 4:4 to wynik mnie satysfakcjonujący. Brawa należą się Ruudowi (1 gol i 1 asysta) oraz Musze (2 gole).
Ostatecznie jednak i tak odpadliśmy z Gejming Cup. Można było się tego spodziewać - zajęliśmy przecież miejsce dla nas przewidywane - 4. na 5 zespołów. Nic dziwnego, losowano nas przecież z czwartego koszyka. Na pewno miejsce nie odzwierciedla faktycznej siły - pierwszy mecz graliśmy w absolutnie rezerwowym składzie, przez spory czas w osłabieniu. Dzisiejsze starcia pokazały, że w następnych pucharach możemy się liczyć i na pewno postraszymy jeszcze jakąś ekipę z czołówki.
Wskutek zadowalającej dyspozycji w ostatnich trzech spotkaniach, groźby rozwiązania kadry można uznać za niebyłe. Jeszcze sporo meczów mamy do wygrania... :-D

Przy okazji zapraszam do pierwszego postu tematu - znajduje się tam link do strony naszej grupy, gdzie mamy powtórki wszystkich naszych spotkań.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
26-04-2012 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #257
Haxball Club Redcafe 2.0
W związku z panującą przerwą między rozgrywkami, ogłaszam nabór do kadry Redcafe. Zgłosić może się każdy - nikomu miejsca odmawiać nie będę.
1. Intel
2. Wróg Arsenalu
3. mucha
4. Ruud
5. mat.ka
6. RedLucas
7. Breakthru
8. sejman
Kto następny?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
26-04-2012 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #258
Re: Haxball Club Redcafe
Jeszcze więcej rywali w walce o pierwszy skład? Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-04-2012 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #259
Re: Haxball Club Redcafe
9. Angelito :lol:

Gdzie jest Groszek?
27-04-2012 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #260
Re: Haxball Club Redcafe
Chciałbyś być pod tą 9 (pewno i tak się sam zgłosisz) ;] Ty nigdy nie będziesz tak zajebisty jak ja Wink poćwicz synek

bardzo dobrze Rox zrobiła poziom jest słaby 8-)
27-04-2012 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #261
Re: Haxball Club Redcafe
Mi jak coś kontrakt kończy się 21 maja i wtedy podejmę decyzję, czy będę kontynuował karierę

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-04-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #262
Re: Haxball Club Redcafe
Cytat:Gejming Division - liga 4on4, boisko big easy, czas gry 2x10 minut. Narzucone terminy. Ponieważ czas nas goni (Liga Mistrzów w lipcu) start rozpocząłby się w poniedziałek. Mecze rozgrywane będą we poniedzialek, wtorek, czwartek w godzinach 20 lub 21. Zespoly grajace swoje mecze w poniedzialek beda mialy do rozegrania takze drugi mecz w czwartek. Druzyny grajace we wtorek graja jeden mecz w tygodniu. Na zmiane, co tydzien. Planowana liczba druzyn - 16 podzielona na 2 dywizje po 8 druzyn. Zwyciezcy dywizji maja zapewniony awans od razu do polfinalu. Z kolei druzyny z 2 i 3 miejsc walcza ze soba w cwiercfinalach. Prosze o napisanie czy jestescie zainteresowani takowymi rozgrywkami.

Jest propozycja turnieju. Zgodziłbym się nań, ale jednak grany jest na big easy, stąd nie wiem... Chce Wam się brać udział, czy nie zgłaszamy się?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
13-05-2012 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #263
Re: Haxball Club Redcafe
Ja bym spróbował. Nie grałem, nie wiem jak to będzie, ale może się okazać, że będzie jeszcze ciekawiej niż na normalnym bigu. Tam momentami miało się dosyć, a na takim boisku będzie trudniej murować ;d

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-05-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #264
Re: Haxball Club Redcafe
Intel napisał(a):
Cytat:Gejming Division - liga 4on4, boisko big easy, czas gry 2x10 minut. Narzucone terminy. Ponieważ czas nas goni (Liga Mistrzów w lipcu) start rozpocząłby się w poniedziałek. Mecze rozgrywane będą we poniedzialek, wtorek, czwartek w godzinach 20 lub 21. Zespoly grajace swoje mecze w poniedzialek beda mialy do rozegrania takze drugi mecz w czwartek. Druzyny grajace we wtorek graja jeden mecz w tygodniu. Na zmiane, co tydzien. Planowana liczba druzyn - 16 podzielona na 2 dywizje po 8 druzyn. Zwyciezcy dywizji maja zapewniony awans od razu do polfinalu. Z kolei druzyny z 2 i 3 miejsc walcza ze soba w cwiercfinalach. Prosze o napisanie czy jestescie zainteresowani takowymi rozgrywkami.

Jest propozycja turnieju. Zgodziłbym się nań, ale jednak grany jest na big easy, stąd nie wiem... Chce Wam się brać udział, czy nie zgłaszamy się?

Zdecydowanie tak :twisted:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-05-2012 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #265
Re: Haxball Club Redcafe
Z różnych przyczyn (mój wyjazd, brak dyspozycyjności Wroga, inne boisko, narzucone terminy) do turnieju nas nie zgłosiłem. Jak otrzymam kolejną propozycję lub sam coś ciekawego znajdę - dam znać ponownie. Na razie dalej czekam na Robaka i innych, którzy mogą teoretycznie nas zasilić. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
20-05-2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #266
Re: Haxball Club Redcafe
Robak to musi najpierw ustny polski zdać :twisted: W przeciwnym razie nie wiem jak będzie wyglądała jego dalsza kariera.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-05-2012 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #267
Re: Haxball Club Redcafe
Jutro, drogi Intelu, jutro... wszystko się jutro wyjaśni. Jeśli zabrzmi podczas odczytu wyników magiczne słowo "sześć" przy mym nazwisku, to jestem gotów choćby od jutra wrócić do treningów i odbudowywać formę :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-05-2012 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #268
Re: Haxball Club Redcafe
I'm back :!: :!: :-D Witaj z powrotem w drużynie Intel :*

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-05-2012 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości