Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Manchester City (10.02.2008)
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Tak tylko Carrick ostatnio nie gra powalająco a mam wrażenie, że po zejściu Owena środek pomocy został "rozbity". Zobaczymy Ferguson wie co robi.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
03-02-2008 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Gdy wszedł Carrick to zaczęliśmy konstruować jakieś składne akcje. Nie mam nic do Hargreavesa, bo to świetny piłkarz, ale w sytuacji kiedy więcej uwagi trzeba poświęcać obronie, a najlepiej do systemu 433, który zapewne będziemy stosować w LM. W ogóle jak dla mnie wspaniała rzeczą jest oglądanie duetu Schoels - Carrick. To jak ci panowie potrafią wymieniać między sobą piłkę jets czymś wspaniałym.

Mam małe obawy, bo zagramy przecież bez Pata oraz Wazzy, ale musimy ten mecz wygrać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-02-2008 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
cris111 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Szkoda że pauzujacy za kartki Roo nie gra w tym meczu. Ja bym postawił w ataku Ronaldo i Teveza na lewej pomocy Gigsa w środku Carricka i Scholsa a w miejsce Ronaldo Naniego. Na lewej obronie Evra w środku Vidic i Ferdinand a po prawej Brown Smile Smile
05-02-2008 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sacrum89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Tak zgadzam się to będzie wielki mecz powiem więcej największy. Nie tylko święta wojna i chęc rewanżu po przegrane w 3 kolejce ale rocznica tragedi w Monachium. Jeżeli chodzi o sam mecz to w takim meczu bezcenny był by 3 napastnik bo roo nie dośc że od dłuzszego czasu nie gra tak jak potrafi to jeszcze te kartki. Nani czy Park nie zastąpią napastnika chociaż umiejętności maja bardzo duże ale jednak to nie są typowi zabijacze pola karnego. Szkoda że chociaż by nie został wypożyczony ktoś bo polamaniec saha za dużo chyba nam nie pomoże w najblizszej przyszlośći. Mecz niezwykle prestiżowy i wierze że zakończy sie zwycięstwem naszych Diabełków. Ale trzeba poprawić gre z troche monotonnej i wolnego rozgrywania piłki z Londynu. Pzdr
05-02-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
A czemu niby to Park, czy Nani mają grać w napadzie? Przecież tam zapewne zagra Ronaldo wraz z Tevezem. W obronie spodziewam się ustawienia O'Shea, Rio, Vida, Brown. Na skrzydłach zagrają zapewne Giggs oraz Nani. Znak zapytania stawiam tylko przy środku pomocy. Z jednej strony Fergie zawsze ufa w umiejętności Scholesa (i słusznie) i pomimo kiepskiego występu na WHL, zapewne postawi na niego. Ale w parze z naszym Ginger Kingiem zagrać już może i Anderson(dobra opcja), i Carrick(jak dla mnie chyba najlepsze wyjście), i Hargo(uważam, że w tym meczu się nie przyda).


Zapowiada się świetny mecz. W Teatrze Marzeń bedzie zapewne wzorowa atmosfera - jestem przekonany, że ten mecz będzie zapamiętany na długo.

@cris111
Evra w debrach zagrać nie może z uwagi na kartki.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-02-2008 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
[Obrazek: cityag7.jpg]
Koszulki City na to spotkanie. United swoich retro pewnie nie pokażą przed spotkaniem.


Fan United od 1992 roku
05-02-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Co do zdjęcia powyżej to wyglądają jakby byli w pidżamach ;D
Już nie mogę się już doczekać tego spotkania i to nie tylko ze względu na stroje...

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
05-02-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wlodar Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Witam wszystkich. niebede sie rozpisywac a niewiedzialem gdzie to napisac. jako fan cheslea chcialem wam napisac ze rowniez dzisiaj i ja mam zalobe bo pamietam o tragicznym wypadku zawodnikow waszej druzyny. dlatego zycze wam zebyscie wygrali z man city. Smile no i sobie co zeby chelsea wygrala Smile bywajcie
06-02-2008 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Szykuje się mecz, którego długo nie zapomnę. Derby i rocznica tragedii. Te dwa czynniki już powinny wystarczyć do wielkiego święta na Old Trafford. Dodatkowo interesujące wydawać się mogą stroję retro. To będzie na pewno jakaś odmiana. Przynajmniej na chwilę oderwiemy się od komercyjnego świata i reklam na koszulkach. Jest grać dla kogo, myślę, że piłkarze będą maksymalnie zmobilizowani, gdyż zdają sobie sprawę, że nie grają tego dnia tylko dla siebie. Nie widzę innej opcji jak rozstrzygnięcie tego meczu na naszą korzyść. Z drugiej strony, ubolewam nad brakiem Rooneya.

Dziś mamy okazję, aby wspominać wielką drużynę Manchesteru United lat 50-tych. Data, która mówi bardzo wiele i działa na wyobraźnie każdemu fanowi naszej drużyny. Nigdy nie zapomnimy o bohaterach.
06-02-2008 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
NiLok Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Jak dla mnie ten mecz nie liczy się jako kolejne ligowe spotkanie o punkty. Ten mecz to coś o wiele, wiele więcej. Cała otoczka 50. rocznicy monachijskiej katastrofy sprawia, że kwestie punktów schodzą na bok. Trzeba pokonać City nie dla trzech "oczek", ale dla tych, którzy skończyli przedwcześnie swoje kariery. I jeżeli chodzi o skład United, myślę, że w tym meczu koniecznie powinni zagrać Giggs, Scholes, Neville i Brown. Dlaczego? Trzech pierwszych to legendy tego klubu, choć wciąż grające, natomiast Wes, mimo że nie jest aż tak poważany jak pozostali, również należy do wychowanków Fergusona. Szkoda, że karierę skończył Solskjaer, bo jego też widziałbym w tym meczu, choćby na ostatnie 10 minut. Żałuję też, że nie zagra Rooney, bo jakby nie było, mówi się o nim, że to potencjalny kapitan Manchesteru United (obok Ferdinanda). To będzie szczególne spotkanie i dlatego postaram się je ściągnąć z torrenta w całości, bo niestety nie będę mógł oglądać na żywo.

Edit: a co do kwestii naszych koszulek, możliwe, że będą wyglądały właśnie tak
08-02-2008 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Cytat:Welbeck could make derby bow

United's 18-year-old striker Danny Welbeck could be handed a shock first team debut in Sunday's derby against Manchester City.

The highly-rated teenager has been tipped for a bright future by Sir Alex Ferguson in recent weeks, and the United manager revealed on Friday that Welbeck's first team promotion could be fast-tracked.

"I'm bringing the boy Welbeck in," he told his pre-match press conference. "He'll be involved on Sunday, possibly from the start. We think he's got the temperament."

Welbeck's inclusion in the squad has been prompted by the suspension of Wayne Rooney and, after a hectic midweek programme of internationals, Sir Alex is waiting on the fitness of a number of players who picked up knocks with their countries before naming his side.

"On the injury front, it's a bit difficult to say at this moment in time," he said. "I have to be clear about everyone's fitness before I start thinking about the team. Seven players played 90 minutes for their respective countries, so it's difficult to assess where I am.

"We're going to have to wait until tomorrow to get a real idea of how they are. Some have come back with knocks, some have travelled far distances like Ji-sung Park to Korea and back, so hopefully by Sunday we'll have a team we want."

Wayne Rooney and Patrice Evra are suspended for Sunday's match after picking up five bookings each, while Brazilian playmaker Elano and Croatian defender Vedran Corluka are also banned for City.

to byłoby coś wspaniałego Big Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-02-2008 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Się pobawię w moją jedenastkę na ten mecz: Edwin - Brown, Vidic,Ferdinand,O'Shea - Nani,Carrick,Scholes,Giggs - Ronaldo, Tevez

Na zbytnio "zadziorny" i waleczny środek nie trzeba byłoby się nastawiać, spokojnie zgrana dwójka Cara - Scholes powinna sobie poradzić z zawodnikami City, mam trochę obawy co do Scholesa, ale to doświadczony gracz i poza meczem ze Spurs po kontuzji jeszcze nie zawalił, szanse powinien dostać, Anderson spokojnie może wejść jako Joker.
Skrzydła z będącym w niezłej formie Nanim, młodzian będzie chciał pokazać swą wartość i w tym meczu a po meczu ze Spurs wraz z "Predatorem" wnieśli odrobinę polotu, świeżości...
Atak Cris i Tevez, ja po prostu nie daję wiary w szanse gry od pierwszych minut Welbeck'a.
09-02-2008 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #28
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
O której pierwszy gwizdek tak w ogóle?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-02-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Tomassen napisał(a):O której pierwszy gwizdek tak w ogóle?
14.30
Piszcie w tytule tematu jak go zakładacie Wink


Fan United od 1992 roku
10-02-2008 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #30
Re: Manchester United - Manchester City, 10 lutego 2008r.
Z tego co można wyczytać na redcafe, to Wesley'owi Brownowi zmarł w ostatnich dniach ojciec(;/) i kto wie, czy wobec tego Alex nie zdecyduje się postawić na Simmo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-02-2008 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości