Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Hubercik napisał(a):Jeżeli jedynym powodem ma być, że Pogba to talent a Darron na wylocie to sorry ale jest on beznadziejny.
A to lepiej dać grać zawodnikowi, którego chcemy się pozbyć, niż ogrywać młodego? Fajnie.

Mubinio napisał(a):Pewnie chodzi tu o to, że Darron nam nie będzie przeszkadzał w zwycięstwie, a Paul mimo wszystko jest dalej wielką niewiadomą, jeżeli chodzi o przewidywaną jakość jego występu w PL. Dlatego od pierwszej minuty to ja bym go nie wystawiał.
Skoro ma talent, bo trzeba próbować. Kiedy jak nie w takich meczach? Jak go SAF nie puścił na wypożyczenie, bo go chciał mieć u siebie, to niech da mu od czasu do czasu zagrać. W tym wieku trzeba grać, a regularna gra dalej bardzo dużo, co pokazali Welbeck i Cleverley.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-12-2011 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Foster napisał(a):regularna gra dalej bardzo dużo, co pokazali Welbeck i Cleverley.

Welbeck i Clev zaczęli regularnie grać w PL w trochę późniejszym wieku niż 18 lat, i to na wypożyczeniu. Tak jak mówię - ja jestem za jego występem, ale nie od pierwszej minuty. ON MA CZAS.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-12-2011 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Cytat:Skoro ma talent, bo trzeba próbować. Kiedy jak nie w takich meczach? Jak go SAF nie puścił na wypożyczenie, bo go chciał mieć u siebie, to niech da mu od czasu do czasu zagrać. W tym wieku trzeba grać, a regularna gra dalej bardzo dużo, co pokazali Welbeck i Cleverley.
Pomijając fakt, że uważam Gibsona na chwile obecną za piłkarza lepszego to...

Gdyby Pogba za sobą miał mieć Ferdinanda i Vidica to może spoglądałbym na to nieco inaczej. To jest jednak liga, tutaj nie ma za bardzo miejsca na eksperymenty. Nie mamy wcale za dużo doświadczonych zawodników i kolejny młody i to na tak newralgicznej pozycji nie jest w moim odczuciu najlepszy wyjściem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-12-2011 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Ja też wolę Pogbę którego stać na jakieś niekonwencjonalne zagrania, jakiś błysk niż Gibsona który poza mocnym strzałem nie ma nic do zaoferowania, błyszczy jedynie na przeciwko takich Crystal Palace i tak nie zawsze
24-12-2011 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Foster napisał(a):A to lepiej dać grać zawodnikowi, którego chcemy się pozbyć, niż ogrywać młodego? Fajnie.

To lepiej kosztem ogrywania młodego stracić punkty??
Pogba ma czas, drużyna na straty punktów pozwolić nie może.
24-12-2011 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Gibson prócz doświadczenia, którego i tak nie ma za dużo, w mojej opinii niczym nie przewyższa młodego Francuza.

Mubinio
Nie mówię, że ma już grać u nas regularnie bo nie jest na to gotowy, jednak od czasu można mu dać pograć, takie moje zdanie.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-12-2011 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Foster napisał(a):Gibson prócz doświadczenia, którego i tak nie ma za dużo, w mojej opinii niczym nie przewyższa młodego Francuza.
Rozegranie piłki, przegląd boiska, a przede wszystkim daje solidność. Darron mało kiedy zawodzi, mało kiedy też gra wybitnie, ale gwarantuje solidny poziom i jak dla mnie jest to atut bezcenny.

Cytat:Ja też wolę Pogbę którego stać na jakieś niekonwencjonalne zagrania, jakiś błysk niż Gibsona który poza mocnym strzałem nie ma nic do zaoferowania, błyszczy jedynie na przeciwko takich Crystal Palace i tak nie zawsze
Po pierwsze - od błyszczenia są inni. Środkowi pomocnicy niech skupią się na swojej robocie.
Po drugie - to bzdura, że Gibson potrafi tylko strzelić i nie ma żadnych innych atutów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-12-2011 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
michal85 napisał(a):Po pierwsze - od błyszczenia są inni. Środkowi pomocnicy niech skupią się na swojej robocie.

Uwielbiam to 8-)

W poniedziałek w środku moim zdaniem bez zmian, para Carrick - Giggs, czyli dwie osoby które najwięcej w tym środku ogarniają. Jak wynik będzie korzystny to można myśleć, o podmiankach na Gibona czy Jonesa. Na Pogby bym się nie nastawiał, z młodych na ławie pewnie znów tylko Fryes usiądzie i to tak dżastinkejs. Szkoda, że z tego jebanego CC odpadliśmy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
24-12-2011 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
michal85 napisał(a):Po drugie - to bzdura, że Gibson potrafi tylko strzelić i nie ma żadnych innych atutów.
Gibson gra bo jest wychowankiem i zapchajdziurą. A Wcale umiejętnościami nie wywyższałby się w Wigan chociażby.
24-12-2011 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
W Wigan by się wywyższał właśnie, grając samolubnie i nakurwiając z każdej możliwej pozycji. Oczywiście wszystko zgodnie z poleceniami trenera.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
24-12-2011 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Moim zdaniem powinniśmy wyjść na Wigan najsilniejszym możliwym składem, a dopiero w drugiej połowie, przy korzystnym wyniku, można byłoby wpuścić Pogbę oraz chociażby Morrisona czy Fryers'a.

To jest PL i nie ma tutaj miejsca na testy, eksperymenty, szczególnie w tym newralgicznym okresie. Jak pokazują ostatnie mecze, Wigan potrafiło urwać punkty Chelsea i LFC, więc nie lekceważmy rywali.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
24-12-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Ze wszystkich młodych najprędzej spodziewać się można właśnie Fryersa. Jak któryś z młodych zasiądzie na ławce to i tak będzie sukces.
24-12-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #28
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Jaroldz napisał(a):To jest PL i nie ma tutaj miejsca na testy, eksperymenty, szczególnie w tym newralgicznym okresie. Jak pokazują ostatnie mecze, Wigan potrafiło urwać punkty Chelsea i LFC, więc nie lekceważmy rywali.

Na Stamford Bridge i Anfield oczywiście grali? Dla mnie Wigan na OT to nie jest powód do przerażenia i panicznego obgryzania paznokci, nie wiem jak dla Was. Spokojnie można zrobić małą rotację.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-12-2011 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
O właśnie, ja najchętniej bym zobaczył Freyersa od pierwszych minut za Evrę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-12-2011 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #30
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
Lindegaard
Rafael- Smalling- Evans- Evra
Valencia- Carrick- Giggs- Nani
Rooney- Welbeck/ Chicharito/ Berbatow


Tak bym to widział jutro. W bramce niech stanie Linda, który pokazał się z dobrej strony na CC. Niech wie, że też jest częścią zespołu i ma wielki wpływ na wyniki zespołu. Na prawej obronie mógłby zagrać Rafael, który powrócił już po kontuzji i chętnie bym go zobaczył w pierwszej drużynie. W pomocy dać zagrać tym samym piłkarzom, którzy zagrali w Londynie z Fulham od momentu kontuzji Jonesa. Młody Anglik niech zasiądzie przynajmniej na ławce jutro, albo niech w ogóle nie zagra z Wigan i odpocznie sobie, bo boję się, że może skończyć jak Wilshere. On też był mocno eksploatowany przez Wengera w poprzednim sezonie i widać teraz tego skutki. Chłopak od wielu miesięcy nie może wrócić na boisko.

W ataku Rooney oraz... No właśnie. Fajnie byłoby zobaczyć znów Welbecka, ale także i Chicharito w końcu mógłby zagrać w pierwszym składzie od początku meczu. Jest także Berbatow, który również zasługuje na występ od pierwszych minut.

P.S. Transfer News Central podaje taką prawdopodobną "jedenastkę" na jutrzejszy mecz z Wigan:

Manchester United: De Gea; Smalling, Jones, Evans, Evra; Valencia, Carrick, Giggs, Nani; Rooney, Hernandez.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-12-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości