Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #181
Re: EURO 2012
Boję się tego pierwszego meczu Polaków. Wprawdzie drużynę mamy dobrą, nastroje bojowe, publika będzie nam sprzyjać, ale nie graliśmy w żadnym meczu o stawkę, więc nie wiadomo na co nas stać w rzeczywistości, a Grecy to solidna, zdyscyplinowana drużyna, która może sporo krwi napsuć.

Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania i jak to mówił Błaszczykowski: "pokażemy co mamy w spodenkach" :-D

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-06-2012 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #182
Re: EURO 2012
Ja się z zasady boję przed takimi meczami ;]

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-06-2012 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #183
Re: EURO 2012
Rosja na razie niestety "gniecie" na boisku Czechów, a jutro czekają nas kolejne emocje, szczególnie w meczu Niemców z Portugalczykami.
Na boisku powinien pojawić się Nani. Wielką niewiadomą będzie ogólnie forma zespołu z Półwyspu Iberyjskiego, szczególnie Ronaldo. Niemcy zapewne będą niesamowicie cisnąć, więc ciekawe jaką taktyką zagrają Portugalczycy. Gra z kontrataków zdecydowanie do nich nie pasuje Tongue

No i zastanawia mnie jeszcze kto wyjdzie u Niemców na wysuniętego napastnika? Na moje oko, raczej Gomez, bo chyba razem z Klose, obok siebie, nie wybiegną...

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
08-06-2012 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #184
Re: EURO 2012
Rosja grała wczoraj kosmos w ofensywie.Dla mnie jedni z faworytów chociaż trzeba poczekać aż zagrają z drużyną, która spróbuje wykorzystać ich duże zaangażowanie w atak.Na ich szczęście z takim zespołem w grupie już się nie spotkają.

My oczywiście po całości zawiedliśmy i trzeba to otwarcie powiedzieć.Prowadzenie do przerwy, gra 11 na 10, a doprowadziliśmy do tego, że powinniśmy się teraz cieszyć z tego jednego punktu.Doświadczenie-to był decydujący czynnik.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-06-2012 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #185
Re: EURO 2012
A to taki przedsmak przed meczem z Rosjanami:
:arrow: http://narodowcy.net/rosyjscy-kibice-po ... 012/06/09/

Gdzie jest Groszek?
09-06-2012 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #186
Re: EURO 2012
Oglądam mecz Holandii z Danią i widząc tą ogromną ilość pustych krzesełek trochę szkoda, że nie zorganizowaliśmy tych mistrzostw w pojedynkę, jak pokazał czas, dalibyśmy sobie radę. Ukraina jest jednak znacznie biedniejszym krajem niż Polska, ceny biletów narzucone przez UEFA okazały się zdecydowanie zbyt wysokie dla większości tamtejszych mieszkańców. Owszem, organizację ME zawdzięczamy głównie Surkisowi, gdyby nie on, to obeszlibyśmy się smakiem, no ale jednak słabo to wygląda, gdy na jednej z największych imprez sportowych na świecie, w meczu gdzie grają dwie mocne reprezentacje, w oczy rażą puste krzesełka. Dokumenty produkowane przez m.in. BBC prezentujące Europę Wschodnią jako kraj trzeciego świata też nie pomogły, sporo zachodnich kibiców zrezygnowało z przyjazdu. Owszem, należy też pamiętać, że Charków, to tak naprawdę w uproszczeniu dla większości już prawie Azja. Podczas gdy bilety w Polsce schodziły błyskawicznie w kilka sekund i to na wszystkie, nawet średnio ciekawie wyglądające na papierze mecze, to jeszcze kilka dni temu można było spokojnie kupić bilet na przykładowo Anglia - Francja za 15 Euro. Sam bym się chyba wybrał, gdybym nie zgapił się z paszportem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-06-2012 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #187
Re: EURO 2012
TAK TAK TAK!
Bardzo dobrze się stało, że to Dania wygrała. Holandia w ogóle nie miała sposobu na grę. Zlekceważyli rywala, myśleli że będzie to spacerek. A Duńczycy zagrali bardzo mądrze, szczególnie w drugiej połowie. Rozprowadzali piłkę po skrzydłach, choć szkoda, że nie zaryzykowali i nie zaatakowali bramki Oranje.
Holendrzy teraz będą mieli nieciekawie, bo wątpię by sprostali Niemcom.
Liczę jeszcze teraz na remis Portugalczyków i naszych zachodnich sąsiadów, to sytuacja będzie podwójnie ciekawa. No, ale jeśli stawia się na Robbena czy RvP(ten pierwszy miał katastrofalnie dużo strat...), to takie wyniki będą...
A ja życzę powodzenia dalej Danii, niech okażą się Czarnym Koniem, bo nikt im nie dawał szans, a oni pokazali charakter.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
09-06-2012 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #188
Re: EURO 2012
KARTONick napisał(a):. No, ale jeśli stawia się na Robbena czy RvP(ten pierwszy miał katastrofalnie dużo strat...), to takie wyniki będą...

No, a niby na kogo miał trener Oranje postawić Twoim zdaniem? "Van Percy" o ile mi wiadomo został królem strzelców w PL, a Robben było nie było zagrał w finale LM. To, że im mecz nie wyszedł to jest druga sprawa. Wink

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-06-2012 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #189
Re: EURO 2012
No ja to rozumiem, ale choćby po I połowie mógł już stwierdzić - dość, zmiana. A nie męczyć ich jeszcze następne 45 minut...

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
10-06-2012 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #190
Re: EURO 2012
[Obrazek: 097919e92e1cab8a6198cab291abb570.jpg?1339276740]

To było najbardziej emocjonujące z wczorajszego meczu ;P
10-06-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #191
Re: EURO 2012
Cytat:Hiszpańska federacja złoży skargę do UEFA na stan murawy na stadionie w Gdańsku, gdzie w niedzielę piłkarze tego kraju zremisowali z Włochami (1:1) w swoim pierwszym występie na Euro 2012.
Gwiazdeczkom się w głowach poprzewracało, fajnie jakby z grupy nie wyszli, tak na otrzeźwienie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-06-2012 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #192
Re: EURO 2012
aroganckie knuty z Czapim na czele zawsze znajdą winnego wszędzie lecz nie u siebie. Szacunek jedynie dla Casillasa i Ramosa którzy jako jedyni nie zwalali winy na nic lecz przyznali że remis to dobry i zasłużony wynik.
12-06-2012 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #193
Re: EURO 2012
Żałosne...

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
12-06-2012 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #194
Re: EURO 2012
Niech złożą jeszcze skargę na nieskuteczność Torresa, ignorancję trenera i styl gry Włochów. A, no i sędziego do Wrocławia wysłać.

Swoją drogą dobry mecz wczoraj Ukraina zagrała. Zobaczyłem Szewczenkę i zdziwiłem się, że chłop jeszcze żyje. Ale żyje, i to jak żyje.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
12-06-2012 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #195
Re: EURO 2012
I pomyśleć, że Sheva miał taki sam okres w Chelsea jak teraz Torres a mimo 36 lat wciąż pokazuje jak się grać powinno.

Przywołałbym tu postać Frankowskiego, ale to chyba jednak nie ta liga.
12-06-2012 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości