Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #211
Re: EURO 2012
Dokładnie moje myśli z dzisiaj. Jeszcze w życiu nie widziałem, żeby któryś z tych arbitrów cokolwiek podpowiedział sędziemu głównemu. Natomiast widziałem już masę absurdalnie kuriozalnych sytuacji, że typ stojąc metr obok nie widział, że piłka przekroczyła linie o metr. Ja nie wiem może oni w ramach oszczędności kukły tam stawiają, albo niemowy wynajmują skądś. Jak iwdać w tym wypadku hasło "pełnosprawni w pracy" się nie sprawdza. Kurde też bym chciał dostawać taką kasiorkę za oglądanie meczu z linii końcowej.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-06-2012 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #212
Re: EURO 2012
Tylko czekać aż ktoś rzuci coś w tego sędziego i dopiero będzie burda.
20-06-2012 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #213
Re: EURO 2012
Wydaje mi się, że UEFA czy FIFA będą zmuszone teraz czym prędzej wprowadzić jakieś elektroniczne pomiary, skoro ci dwaj sędziowie gówno widzą. Albo zainwestują w okulary dla sędziów, albo najlepiej lunety. Na każdej powtórce widać jego łeb, jak patrzy wprost na linię, którą przekracza piłka -.-

Kibicowałem Anglii, ale jestem zniesmaczony całą tą sytuacją i tym, że wygrali w taki sposób. A wypowiedź Gerarda...
tvn24 napisał(a):Przyznał, że nieuznanie bramki Ukraińca było wprawdzie niesprawiedliwe, ale "w takim turnieju trzeba mieć trochę szczęścia". - Dwa lata temu tego szczęścia nam zabrakło (w meczu z Niemcami nie uznano gola Anglikom ). Teraz czeka nas ćwierćfinał z Włochami, który na pewno nie będzie łatwy - podsumował piłkarz.

Z innej beczki - Zlatan :shock:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
20-06-2012 07:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #214
Re: EURO 2012
To znaczy w jaki sposób? W tej sytuacji ukraiński napastnik był wcześniej na spalonym, wiec wyszło na równo. Nie zmienia to faktu, że sędzia za bramką dał dupy po całości, ale sędzia nie wypaczył wyniku spotkania. Gdyby uznał bramkę to Anglicy mogliby mieć pretensje o spalonego. Teraz Ukraińcy mają pretensje o to, że piłka przekroczyła linię. Różnica jest taka, że spalony nastąpił wcześniej i sytuacji z bramką Ukrainy teoretycznie nie powinno być.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-06-2012 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #215
Re: EURO 2012
Dałbym Ci piwo Mucha, ale wiesz Wink

Lasq napisał(a):a nie wiem może oni w ramach oszczędności kukły tam stawiają, albo niemowy wynajmują skądś.
To by się kupy trzymało. Na przynajmniej jednym meczu tam stał nasz dobry znajomy Atkinson.

Gdzie jest Groszek?
20-06-2012 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #216
Re: EURO 2012
No wiesz mucha. Ale też jest taka inna zasada. Sędziowie nie powinni naprawiać błędu dla jednej drużyny kosztem zrobienia błędu na korzyść drugiej drużyny. Sędzia bramkowy na pewno nie kierował się zasadą "tam był spalony, to nie pokaże, że padła bramka".
20-06-2012 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #217
Re: EURO 2012
Okej, fajnie, sędzia jest debilem, należy mu się bura, ale nic więcej. Nie należy robić tego z pompy na skalę światową, bo przez ten błąd sędzia nie wypaczył wyniku meczu, bo wcześniej był spalony. Jakby uznał to byłby szum wokół tego, że wcześniej był spalony i gola być nie powinno i suma sumarum wtedy byłby większy dym, bo wynik meczu byłby wypaczony. Tak więc przypadkowo, ale dobrze się stało, że taki kretyn stał za bramką, bo mamy mniej zamieszania Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-06-2012 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #218
Re: EURO 2012
Ja bym jednak był ostrożny przy mówieniu, że sędzia to kretyn i skończona niedojda, bo obawiam się, że taka piłka może nie być tak łatwa do oceny jak mogłoby się pozornie wydawać. Gdyby nie zatrzymanie kamery, to nie wiem, czy nawet w telewizji byłoby to tak łatwo dostrzec. Jedno jest pewne, pomysł z piątym sędzią był poroniony od samego początku, miał dosyć prostą alternatywę, która po części "dzięki" bohaterowi wczorajszego spotkania ujrzy najprawdopodobniej światło dzienne. No bo skoro Blatter nawet o tym wspomina, to już chyba nie może być odwrotu Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-06-2012 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #219
Re: EURO 2012
robaldo napisał(a):Ja bym jednak był ostrożny przy mówieniu, że sędzia to kretyn i skończona niedojda, bo obawiam się, że taka piłka może nie być tak łatwa do oceny jak mogłoby się pozornie wydawać.
Tyz prawdo.

robaldo napisał(a):No bo skoro Blatter nawet o tym wspomina, to już chyba nie może być odwrotu Wink
Wspomina, bo nie ma wyboru. Natomiast znów się to wszystko zwinie, ucichnie i odejdzie w cień na rzecz nieprzewidywalności futbolu tak, jak to było po dużo ważniejszych bramkarz Anglii z Niemcami w RPA czy zaliczonej dla Liverpoolu bramce w półfinale LM z Chelsea.

Gdzie jest Groszek?
20-06-2012 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #220
Re: EURO 2012
Ale przecież to było już jasne od jakiegoś czasu, że Euro będzie ostatnią imprezą bez technologii w tym aspekcie. Dali substytut w postaci bramkowych po których już było widać w Lidze Europy, że się przydają jak piąte koło u wozu.

W Brazylii już będzie albo chip w piłce albo kamery na liniach bramkowych. Skończą się takie kontrowersje, ale zostaną inne. Spalone, faule, nurkowanie. Ciekawe jak to będą chcieli zreformować. Chipy w ciałach piłkarzy czy faktyczni kontakt był? Big Grin
20-06-2012 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #221
Re: EURO 2012
mucha napisał(a):To znaczy w jaki sposób? W tej sytuacji ukraiński napastnik był wcześniej na spalonym, wiec wyszło na równo. Nie zmienia to faktu, że sędzia za bramką dał dupy po całości, ale sędzia nie wypaczył wyniku spotkania. Gdyby uznał bramkę to Anglicy mogliby mieć pretensje o spalonego. Teraz Ukraińcy mają pretensje o to, że piłka przekroczyła linię. Różnica jest taka, że spalony nastąpił wcześniej i sytuacji z bramką Ukrainy teoretycznie nie powinno być.

Fakt, masz rację. A tak, gwoli ścisłości, odgwizdano tego spalonego wtedy?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
21-06-2012 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #222
Re: EURO 2012
Pierwszy ćwierćfinał za nami. Mimo, iż mecz lepiej zaczęli Czesi to już w drugiej połowie rządzili Portugalczycy i raz za razem niepokoili bramkę Cecha, co wreszcie przyniosło oczekiwany skutek w postaci świetnego gola Cristiano.

Z resztą po raz kolejny nasz były zawodnik pokazał klasę- stwarzał masę sytuacji i przy odrobinie szczęścia mógł mieć 3,4 bramki na koncie, ale na szczęście dla Portugalii jeden gol wystarczył. Świetne zawody Ronaldo a ponadto naszego Naniego, Moutinho, Pepe czy chociażby Coentrao. Zasłużony awans Portugalii. Jeśli poprawią nieco grę w środku pola (Veloso, Meireles) to powinno być dobrze Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-06-2012 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #223
Re: EURO 2012
Veloso solidny, tylko Meireles to cienias.
22-06-2012 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #224
Re: EURO 2012
Meireles grał wczoraj co najmniej dobrze.A Ci co mówią że to cienias,,, nie znają się;P
22-06-2012 07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #225
Re: EURO 2012
Jak przeszedł z Porto do Liverpoolu bardzo podobała mi się jego gra. Ale ostatni sezon w CFC jakoś odrzucił mnie od tego gościa. Chamskie wejścia, mało kreatywności z przodu, kolejny piłkarz, którego dotkniesz lub straci piłkę bo nie zagrał wcześniej to albo symulka albo ogień w oczach z myślą przeciąć gościa. Od czasu do czasu wyjdzie mu jakiś strzał, ale w ofensywie ma mało do zaoferowania. Odkąd w Chelsea go cofnęli to koleś jest pożyteczny jedynie w bieganiu wszerz i przeszkadzaniu przeciwnikom. Taka gra na alibi, jakby bardziej od grania w piłkę interesowała go nowa dziara i myśl jak się na nowo uczesać a jego fryzury też są komiczne.
22-06-2012 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości