Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 20ldtx.png]

Manchester United vs Stoke City
Barclays Premier League
31.01.2012; 21:00
Old Trafford, Manchester

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-01-2012 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21:00)
Sytuacja kadrowa nie jest najlepsza, a do tego w weekend czeka nas bardzo ważne spotkanie, dlatego musimy umiejętnie rozporządzać siłami zawodników.

Lindegaard
Rafael - Smalling - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Pogba/Anderson - Park/Young
Berbatov - Chicharito

Do brami oczywiście wraca Lindegaard - nie wyobrażam sobie by było inaczej. Obrona tak jak była, choć Rio zdrowy niech zbiera siły na Chelsea.
Scholes i Giggs grali w sobotę, więc wystawienie ich w tym spotkaniu nie będzie dobrym pomysłem. Oczywiście wystawienie Pogby nie dość, że jest ryzykowne to jeszcze prawie niemożliwe, jednak w zaistniałej sytuacji nie widzę innego wyjścia. No chyba, że Anderson będzie gotowy do gry, to niech wyjdzie w pierwszym, a Paul najwyżej w drugiej połowie. Na Antka trzeba uważać, bo ostatnio gra bardzo dużo, dlatego tez w drugiej połowie zmiana. Do gry ma być gotowy Young, więc wejście z ławki będzie dla niego idealnym przetarciem. Dajmy też odpocząć Welbeckowi, żeby mu się przypadkiem nic nie stało. Berbatov i Chicharito powinni dać radę.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-01-2012 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Ciekaw jestem jak rozwiąże to Ferguson.Sytuacje kadrową mamy fatalną, a dużo rolę w naszym składzie odgrywają dwaj weterani: Scholes i Giggs.Trzech meczów w ciągu 8 dni raczej nie zagrają.
Z jednej strony zależy mi na jak najłatwiejszej przeprawie i kolejnych 3 punktach, ale z drugiej...mecz ze Stoke to świetna okazja do zobaczenia futbolu jaki oczarował mnie kilka lat temu.Super wyglądało nasze poprzednie spotkanie z nimi, co prawda zakończone remisem.Czekam z niecierpliwością Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-01-2012 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Ja widzę coś takiego:

Lindegaard
Rafael-Rio-Smalling-Evra
Valencia-Carrick-Park-Welbeck
Berbatov-Rooney


Pod warunkiem, że Rooney już może grać. Rio ostatnio siedział na ławce, więc teraz powinien być gotów. I nie sądzę, żebyśmy zobaczyli Pogbę w 1. składzie, więc najprawdopodobniej załatwiamy tą dziurę Parkiem. A kto wie, może i dziadek Giggs zagra? IMO ma taką kondycję, że może grać po 60-70 minut co 3 dni (oczywiście nie mam danych "technicznych" z jego testów wydolnościowych, ale tak mi się wydaje).

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2012 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Nie wyobrażam sobie Davida w bramce w meczu z tymi drwalami, przecież oni go tam pozabijają w polu karnym. Dlatego też Anders musi stanąć. Co do reszty to w obronie rafał-smalling-evans-evra.
Pomoc : Valencia - Carrick - Anderson(?) - Nani
Atak : Berbatov/Rooney - Welbeck

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
31-01-2012 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Cytat:David De Gea may be forced to face Stoke’s aerial bombardment after Manchester United keeper Anders Lindegaard suffered an injury scare in training.

Fantastycznie...



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Niekoniecznie, bo sam De Gea jest chory. Czuję, że to czas Kuszczaka by usiąść na ławce. Bronić będzie Amos.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-01-2012 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Skąd info, że Hiszpan jest chory?

Tak sobie myślę, że skoro Rio jest zdolny do gry, to SAF nie będzie chciał mieć po bokach obrony dwóch niskich zawodników, dlatego tez pewnie zagramy tak: Smalling - Rio - Evans - Evra



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
O ile Rio w ogóle zagra bo w niedziele mecz z Chelsea jest.
I jeżeli juz ma grać Rio to wolałbym, żeby obok był Smalling bo jest wyższy a Rio ma tendencję do ustawiania gry łatwiej dla siebie. I w sumie Scholes może zagrać bo w meczu z CFC lepszym rozwiązaniem będzie raczej Giggs. I nie wiem czy tak szybki powrót Rooneya też jest wskazany. No gdyby nie ten mecz w niedzielę to można by to inaczej zestawić, ale trzeba sobie radzić z tym co mamy.
31-01-2012 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
De Gea, Lindegaard, Vidic, Jones, Fletcher, Anderson, Cleverley, Young, Nani, Owen, Rooney - oto lista zawodników, bez których musimy sobie radzić w dzisiejszym spotkaniu.

Kuszczak/Amos - Smalling Rio Evans Evra - Valencia Carrick Park Welbeck - Berbatov Chicharito

Jeszcze można któregoś z bliźniaków posłać na skrzydło. W kadrze na mecz jest także W.Keane i Pogba.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
A ja szczerze powiedziawszy nie boje się o obsadę bramki w dzisiejszym meczu. Nawet kontuzja Lindegaarda z chorobą De Gei nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia i jestem dziwnie spokojny. Czy to bronił Duńczyk czy Hiszpan to i tak nie wyprawiał cudów w bramce. Nie będę ukrywał, że jestem zwolennikiem tego starszego, ale tragedii nie ma. Mamy przecież jeszcze Tomka, który w moich oczach o wiele gorszym bramkarzem od wcześniejszej dwójki nie jest. O ile w ogóle może mieć Polak jakieś kompleksy w tych porównaniach... Wink

Motywować go zbytnio na dzisiejszą batalie nie trzeba. Ma facet wiele do udowodnienia - niedowiarkom z Manchesteru, którzy w niego zwątpili oraz całemu piłkarskiemu światu, że warto powalczyć w lecie o jego zakontraktowanie. Coś czuje, że fatalny zbieg okoliczności może okazać się dla nas zbawienny i Tomek pokaże nam dzisiaj, że nie zapomniał jak się broni.

Może i jestem naiwny i patrzę na dzisiejszą sytuacje mocno subiektywnie, ale naprawdę w to wierzę...
Oby tylko to właśnie Kuszczak dostał szansę, a nie Ben Wink
31-01-2012 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Kuszczak obroni dzisiaj cztery karne i po meczu sprzedamy go gdzieś za 20 milionów

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
31-01-2012 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
DDG
Rafael- Rio-Smalling- Evra
Valencia- Carrick- Giggs- Park
Berbatow- Chicharito


Tak bym widział nasz skład na dzisiejszy mecz ze Stoke, ale niestety pojawił się problem z bramkarzami. Zarówno DDG jak i Duńczyk mają dzisiaj nie zagrać i w bramce niestety będzie musiał stanąć Amos lub Kuszczak, który od dawien dawna nie powąchał murawy. Nieciekawie to wygląda. Mimo wszystko można się spodziewać w bramce Bena między słupkami niż Polaka, który zasiądzie pewnie na ławce rezerwowych.

Mam także problem ze wskazaniem środkowego pomocnika, który mógłby partnerować Carrickowi. Postawiłem na Giggsa, ale nie jestem pewny, czy Ryan da dzisiaj radę zagrać. A w weekend mecz z Chelsea...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-01-2012 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Wobec niedyspozycji De Gei i Lindy strasznie liczę dziś na występ Tomka :mrgreen: I jestem pewny, że dziś zagra zajebiście, wygryzie ze składu Hiszpana i Duńczyka i będzie naszym numerem 1 przez najbliższe 10 lat :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2012 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Oj ciężko zapowiada się to spotkanie- chciałoby się dać odpocząć pewnym zawodnikom przed pojedynkiem z Chelsea ale zwyczajnie nie ma jak. Stoke już w tym sezonie pokazało, że potrafią postawić ciężkie warunki i mimo iż nie grają pięknej piłki to fizycznie są mocni i na tym będą dzisiaj pewnie bazować.

Spór o to czy bronić ma De Gea czy Lindegaard mamy dzisiaj z głowy. Ciekawi mnie na kogo postawi w takim przypadku Ferguson- logicznym wyjściem jest postawienie na Kuszczaka. Tomek dysponuje większym doświadczeniem, ale nie mam pojęcia jak tam u niego z ... powiedzmy "rytmem meczowym". No chyba, że Polak ma już taką krechę u Fergusona, że dzisiaj go na boisku nie zobaczymy.

W obronie ujrzymy pewnie Rafaela-Ferdinanda i Evrę (niestety ale nie ma kto go godnie zastąpić)
W pomocy szału nie ma, obstawiam Valencia-Carrick-Scholes-Park
Z kolei w ataku chętnie zobaczyłbym Welbecka i Berbatowa- myślę, że to na chwilę obecną najlepsza para do ataku.

Wygrać trzeba- nie możemy tracić dystansu do City a i przy okazji trzeba się odkuć za porażkę z Liverpoolem

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-01-2012 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości