Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Paul Scholes - klasa światowa. Naprawdę. Mam nadzieję, że niedowiarkowie już się przekonali co do słuszności jego powrotu.

Poza tym na uwagę zasługuje świetne wejście Pogby, tak trzymać. Reszta raczej nudna.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2012 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Pogba naprawdę dał radę. Widać, że wszedł w mecz na pełnym luzie i bez spiny. Oby tak dalej, niech Fergie da mu pograć parę razy końcówkach i może się nam pojawić naprawdę fajna alternatywa w środku.

A, no i spoko, że Foster nie wpuścił niczego głupiego, choć chyba więcej w tym zasługi zawodników z pola i nieudolności Stoke Smile

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
31-01-2012 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Podobał mi się bardzo Smalling w tym spotkaniu. Chociaż musi lepiej zaczynać spotkania bo miał parę głupich błędów w pierwszych minutach, tak samo tydzień temu na początku drugiej połowy z Arsenalem. Szkoda, że w paru sytuacjach sędziowie nie dali mu mocno powalczyć tylko odgwizdywali przewinienia. W ogóle chyba po odejściu Browna, Chris to mój ulubiony zawodnik United. Troszkę mnie Ferguson podrażnił, że znowu tak mało zmian, moim zdaniem mógł dać pograć te 15-20 min Fabio za Evre i na ostatnie pare minut dać jeszcze wejść Keanowi.
Zauważyliście, że jakoś na Old Trafford dzisiaj więcej pustych miejsc niż zwykle? Tongue
31-01-2012 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu. Zrobiliśmy dokładnie to co powinniśmy zrobić. Siedliśmy na rywalu, dzięki czemu nie byli w stanie nam zagrozić. Fajnie wyglądał środek pola, z kapitalnym Scholesem i bardzo dobrym Carrickiem. Najsłabiej mimo wszystko Park i Smalling, jednak głupio mi dzisiaj krytykować kogokolwiek, ponieważ zagraliśmy naprawdę fajne spotkanie, dlatego też robił nie będę.

Oh Darron Gibson :* swój chłop, jeśli wygramy ligę to będzie trzeba mu podesłać w podziękowaniu parę funciaków Wink

Mam nadzieję, że na mecz z Chelsea wróci paru zawodników. The Blues nie zachwycają, dlatego musimy z nimi wygrać tym bardziej, że dogoniliśmy City. Mam tylko nadzieję, że nie będzie jak z The Reds, którzy też przecież nie zachwycali a mimo wszystko ulegliśmy im.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Spokojne zwycięstwo. Ani przez chwilę nie pachniało niespodzianką. Momentami graliśmy nieco chaotycznie, ale ogólny występ jak najbardziej na plus.

Jeśli chodzi o obronę to problemów nie było. Amos bezbłędny, całkiem niezła gra nogami i pewna postawa. Smalling jeden z najgorszych w naszych szeregach. A to faule, a to straty, jakiś mało pewny siebie dzisiaj. Środek obrony solidnie no i znowu niezły Evra. Cieszy to, że zaczyna grać na swoim dobrym poziomie.

Valencia znów jednym z najlepszych na placu gry. Co tu się rozpisywać, to kontynuacja jego świetnej formy, nasz główny motor napędowy. Z kolei Park bardzo słabo. W ofensywie praktycznie bezproduktywny, no nie nadaje się na tego typu mecze (wyjątek chyba stanowi zeszłoroczne spotkanie z Wolves, gdzie zdobył dwa gole). Obok Valencii najlepszy na boisku Scholes. Świetny występ. Ferguson miał nosa i radzę zastanowić się, zanim następnym razem zaczniecie krytykować jego decyzje. On widział Scholesa codziennie, widział, że niczym nie ustępuje regularnie trenującym graczom i podjął słuszną decyzję. Dziś dobry występ w duecie z Carrickiem - swobodna wymiana podań i pełna kontrola nad wydarzeniami.

Berbatow standardowo, czyli przez większość meczu raczej przeciętnie, ale i tak zalicza dwa czy trzy znakomite podania albo zdobywa gola. Nie najgorszy występ Bułgara. Chyba słabszy Hernandez. Świetnie wykonał karnego, ale poza tym raczej niewiele dobrego zrobił, choć należy pamiętać, że to typ piłkarza, który bez podań partnerów nie istnieje. Nie mam jednak zamiaru nad nikim się pastwić, bo futbol to gra drużynowa i oceniać należy drużynę. A ta dobrze wykonała dzisiaj swoje zadanie.

No i na koniec słówko na temat debiutanta, czyli Pogby. Świetne wejście, kilka naprawdę fajnych podań, swobodna gra na luzie. Dobra decyzja Fergusona o wpuszczeniu go za Hernandeza. Mając obok siebie Carricka i Scholesa, Francuz nie został obarczony zbyt dużą odpowiedzialnością, a wszelkie błędy w ustawieniu nie powodowały żadnych negatywnych skutków. Widać, że cieszył się grą i mam nadzieję, że to nie jest jego ostatni występ w tym sezonie Premier League.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-01-2012 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FBHL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

[Obrazek: 439x176.jpg&h=160&w=228&zc=1]
Manchester United - Stoke City (skrót meczu)
31-01-2012 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #22
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Jak ja lubie takie nudne, fajne mecze, w których po kilku minutach widać, że można być spokojnym o zwycięstwo United Wink Stoke wczoraj rozczarowało i nie postawiło nam się, nie stwarzali zagrożenia pod naszą bramką, dali nam się kompletnie zdominować. Bardzo mnie to cieszy, bo spodziewałem się trudnej przeprawy. Graliśmy wczoraj spokojnie, cierpliwie konstruując kolejne ataki na bramkę Stoke.

Amos zaliczył dobry występ, choć raz interweniował na raty po łatwym strzale głową bodajże Jones'a. Tutaj popełnił błąd. Jednak jak na debiut, to było nieźle. Inna sprawa, że wczoraj to i John O"Shea pokazałby się z niezłej strony między słupkami Smile

W obronie było nieźle, chociaż najsłabiej zagrał Smalling, który niby ciągnął do przodu, ale później brakowało mu podjęcia decyzji, nie miał pomysłu na szybką akcję i często stawał i spowalniał nasze akcje. Także w obronie kilka razy się pomylił.

Valencia znów zaliczył kapitalne zawody. Śmigał po skrzydle i nękał obrońców przeciwnika. Scholes także zaprezentował się świetnie. Nie biegał dużo, ale kapitalnie się ustawiał, podawał, rozciągał akcje, dyrygował kolegami. Brawo. Carrick także dobrze. Za to Park znów chaotycznie. Mam nadzieję, że na Chelsea wróci już Nani i Park usiądzie na ławce, bo widać, że Koreańczyk nie ma formy.

Obaj napastnicy zagrali dobrze, ale nie wyśmienicie. Podobała mi się mimo wszystko gra Chicharito, który, mimo że jest typem lisa pola karnego, to szukał gry, wychodził poza obręb pola karnego, grał tyłem do bramki, przepychał się z silnymi zawodnikami Stoke City.

P.S. Kiedy w drugiej połowie, gdzie w granicach 65' minuty po trybunach przeszła lekka wrzawa i szmer, nie wiedziałem, o co chodzi. Po chwili zaczęły się głośnie śpiewy, radość. Kamery zaczęły robić zbliżenia na naszych kibiców i widać było i słychać po jednym z ujęć, że śpiewają " One Darron Gibsone, there's only one Darron Gibson". Wtedy wiedziałem już, że nasz były pomocnik strzelił gola Shitty :-D Za chwilę o tym powiedział Nahorny. Fajnie, że nasi kibice tak podziękowali Gibsonowi. Niech mu się wiedzie jak najlepiej w tym Evertonie. Jego bramka może mieć duże znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2012 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Mam pytanie trochę odbiegające od wczorajszego spotkania. Mógłby mi ktoś podać stronę ze statystykami z danego meczu? Wiecie celność podań danego zawodnika, przechwyty, straty, strzały itp. Kiedyś tam korzystałem z chalkbroda (czy jak to sam się zwało), ale potem tam chcieli rejestracji. Z góry dzięki Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
01-02-2012 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #24
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Ja korzystam zawsze z whoscored. Świetna strona. Link do cyferek z wczoraj - > http://www.whoscored.com/Matches/506563/Live

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2012 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #25
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
michal85 napisał(a):Ja korzystam zawsze z whoscored. Świetna strona. Link do cyferek z wczoraj - > http://www.whoscored.com/Matches/506563/Live

Także polecam tę stronę. Dodatkowo na Twitterze zawsze OptaJoe także udostępnia ciekawe statystyki.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2012 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
http://www.guardian.co.uk/football/chalkboards/create

Jednak działa moja stara strona Smile Trzeba się tylko zarejestrować i zalogować Smile

Carrick - 141 podań, z czego 129 dokładnych co nam daje 91 % celny. Ładny wynik.
Scholes też niczego sobie - 126 podań z czego 113 celnych, co nam daje 89 %

Szkoda, że zawsze nie mamy takiej przewagi w środku pola.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-02-2012 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #27
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Jeszcze przypomniała mi się fajna strona-Thebusbybabe.com. Tam dodają te Chalkboards'y( aby je zobaczyć, nie trzeba się rejestrować i logować) i różne statystyki po meczach Diabełków.

Na przykład po wczorajszym meczu opublikowali:

http://www.thebusbybabe.com/2012/2/1/27 ... oard-heavy

oraz:

http://www.thebusbybabe.com/2012/2/1/27 ... n-ben-amos

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-02-2012 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #28
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
mucha napisał(a):Chyba słabszy Hernandez. Świetnie wykonał karnego, ale poza tym raczej niewiele dobrego zrobił, choć należy pamiętać, że to typ piłkarza, który bez podań partnerów nie istnieje.

No inaczej się gra z Rooneyem inaczej z Berbatovem. Przy Rooneyu można grać dalej od Anglika bo Rooney szybko odwraca się z piłką i umie to dobrze wykorzystać. Berbatov gra jednak częściej tyłem do bramki i strąca lub odgrywa piłki i w tym wypadku Hernandez był zbyt daleko od Bułgara, a ten faktycznie dał ze dwie, trzy piłki, że czapki z głów. Jedna na pewno była do Scholesa, jedna do Chicharito, ale ten nie zdążył.

W sumie to Chicharito grał i tak lepiej niż zwykle bo nie odbijał się tak bardzo od tych obrońców i potrafił nawet utrzymać się przy piłce w niektórych akcjach. Nie wiem co zrobić z Parkiem. NIby słaby mecz, ale jednak karnego wywalczył. No i ten Valencia. Cudo Cuuudo.

Nie będę tu powtarzał opinii innych, mecz na + obyło się bez konutzji z fajnym debiutem Pogby, teraz skupiamy się na CFC i tyle Smile
01-02-2012 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #29
Re: PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Świetne spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Od początku do końca panowaliśmy na boisku i ani na moment nie podlegało wątpliwości kto powinien zgarnąć punkty w tym meczu.

Na nic się zdały moje obawy- Stoke nie istniało i jedynie co im wychodziło to dobra organizacja obrony, ale w rezultacie i to udało się przełamać. Takie United chciałoby się widzieć zawsze: pewne w obronie, kreatywne i dobrze zorganizowane w pomocy a także skuteczne w ataku.Brawa dla całej drużyny, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje para Carrick-Scholes a także niezmordowany Valencia. Wprawdzie nie wypada narzekać, ale nieco lepiej mógł zagrać Smalling i Park.

Odnośnie bramkarza: Amos zaprezentował się z dobrej strony- wprawdzie nie miał dużo pracy, ale zrobił to co do niego należało i może być z siebie zadowolony. Gra nogami wyglądała w porządku- gdyby grał Tomek to pewnie drżałbym w kilku sytuacjach.

Jeszcze słówko o Pogbie-udany występ, zaprezentował kilka fajnych zagrań, czuł się pewnie na boisku i generalnie miło było go zobaczyć. Mam nadzieję, że Francuz nabrał większej ochoty by grać dalej dla United i podpisze kontrakt Smile

No i najważniejsze sprawa-dogoniliśmy City Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-02-2012 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości