Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
A ja szczerze powiedziawszy nie boje się o obsadę bramki w dzisiejszym meczu. Nawet kontuzja Lindegaarda z chorobą De Gei nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia i jestem dziwnie spokojny. Czy to bronił Duńczyk czy Hiszpan to i tak nie wyprawiał cudów w bramce. Nie będę ukrywał, że jestem zwolennikiem tego starszego, ale tragedii nie ma. Mamy przecież jeszcze Tomka, który w moich oczach o wiele gorszym bramkarzem od wcześniejszej dwójki nie jest. O ile w ogóle może mieć Polak jakieś kompleksy w tych porównaniach... Wink

Motywować go zbytnio na dzisiejszą batalie nie trzeba. Ma facet wiele do udowodnienia - niedowiarkom z Manchesteru, którzy w niego zwątpili oraz całemu piłkarskiemu światu, że warto powalczyć w lecie o jego zakontraktowanie. Coś czuje, że fatalny zbieg okoliczności może okazać się dla nas zbawienny i Tomek pokaże nam dzisiaj, że nie zapomniał jak się broni.

Może i jestem naiwny i patrzę na dzisiejszą sytuacje mocno subiektywnie, ale naprawdę w to wierzę...
Oby tylko to właśnie Kuszczak dostał szansę, a nie Ben Wink
31-01-2012 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00) - kaka - 31-01-2012 15:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości