Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Stoke City (31.01.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00)
Oj ciężko zapowiada się to spotkanie- chciałoby się dać odpocząć pewnym zawodnikom przed pojedynkiem z Chelsea ale zwyczajnie nie ma jak. Stoke już w tym sezonie pokazało, że potrafią postawić ciężkie warunki i mimo iż nie grają pięknej piłki to fizycznie są mocni i na tym będą dzisiaj pewnie bazować.

Spór o to czy bronić ma De Gea czy Lindegaard mamy dzisiaj z głowy. Ciekawi mnie na kogo postawi w takim przypadku Ferguson- logicznym wyjściem jest postawienie na Kuszczaka. Tomek dysponuje większym doświadczeniem, ale nie mam pojęcia jak tam u niego z ... powiedzmy "rytmem meczowym". No chyba, że Polak ma już taką krechę u Fergusona, że dzisiaj go na boisku nie zobaczymy.

W obronie ujrzymy pewnie Rafaela-Ferdinanda i Evrę (niestety ale nie ma kto go godnie zastąpić)
W pomocy szału nie ma, obstawiam Valencia-Carrick-Scholes-Park
Z kolei w ataku chętnie zobaczyłbym Welbecka i Berbatowa- myślę, że to na chwilę obecną najlepsza para do ataku.

Wygrać trzeba- nie możemy tracić dystansu do City a i przy okazji trzeba się odkuć za porażkę z Liverpoolem

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-01-2012 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Stoke City (31.01.2012; 21.00) - Lukas - 31-01-2012 17:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości