Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 150px-Ajax_Amsterdam.svg.png]

Manchester United vs Ajax Amsterdam
Europa League
23.02.2012; 21:05
Old Trafford, Manchester



Mój Blog: Pod presją czasu
17-02-2012 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: LE: Manchester United - Ajax Amsterdam (23.02.2012; 21:05)
DDG
Fabio - Smalling - Evans - Fryers
Nani - Jones - Cleverley - Young
Berbatov - Welbeck/Chicharito

Coś takiego chciałbym zobaczyć. Carrick spokojnie może dostać wolne, Pat niech dalej odpoczywa. W drugiej połowie myślę spokojnie można dać szarpnąć Pogbie.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-02-2012 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3
Re: LE: Manchester United - Ajax Amsterdam (23.02.2012; 21:05)
Chciałbym w dzisiejszym meczu zobaczyć jak najsłabszy skład, złożony w dużej mierze z młodych piłkarzy oraz rezerwowych, jednak SAF już troszkę podpowiedział, jak może wyglądać skład.

DDG
Fabio- Jones- Smalling- Fryers
Nani- Cleverley- Pogba- Young
Berbatow- Chicharito


Pogrubione nazwiska piłkarzy, to ci, o których Fergie powiedział, że na pewno dzisiaj zagrają. Resztę ja chciałbym zobaczyć. W drugiej połowie można wprowadzić Andersona, który już jest gotowy do gry.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-02-2012 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
Re: LE: Manchester United - Ajax Amsterdam (23.02.2012; 21:05)
Pora na spotkanie rewanżowe. W pierwszym meczu nie graliśmy jakoś specjalnie wybitnie ale mimo to zasłużenie wygraliśmy 2-0. Mam nadzieję, że dzisiaj dopełnimy formalności i przejdziemy dalej. Nie chciałbym jednak, by nasi zawodnicy byli już pewni awansu. Musimy go sobie sami zapewnić, dlatego trzeba dzisiaj zagrać dobry mecz i pewnie awansować dalej. Nasi gracze muszą być skupieni przez pełne 90 minut i nie mogą popełniać błędów...

Dlatego mimo mojej całej przychylności do wystawienia młodych graczy to wydaje mi się, że w wyjściowej 11 powinien znajdować się ktoś doświadczony, który pomoże młodzieży w tym meczu-mam tutaj na myśli Scholesa, Carricka czy Giggsa. Wyjście z Cleverleyem i Pogbą od początku niesie za sobą zbyt duże ryzyko, z resztą obydwaj oni chyba mają parcie do przodu, więc bardziej skłaniałbym się do propozycji Fostera tylko z tą zmianą, że Jones przejdzie na bok obrony a do środka ktoś z trójki wymienionej przeze mnie.

Obstawiam 3-0.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-02-2012 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #5
Re: LE: Manchester United - Ajax Amsterdam (23.02.2012; 21:05)
Hmm a ja bym zagrał bezpiecznym środkiem, żeby nie było problemów w postaci straconej bramki w 1 części. W drugiej połowie około 50minuty zrobić zmiany i wtedy można wprowadzić Pogbe czy Fryersa
23-02-2012 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #6
Re: LE: Manchester United - Ajax Amsterdam (23.02.2012; 21:05)
A ja myślę podobnie jak Lucas i trochę ryzykując bym na starcie ustawił w środku właśnie Pogbę, z kimś bardziej doświadczonym obok oczywiście. Tom na końcówę. No i Groch od pierwszej minuty.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
23-02-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #7
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Awans wywalczony naprawdę minimalnym nakładem sił. Szybko strzelona bramka sprawiła, że gracze jeszcze bardziej się uspokoili przez co do głosu doszedł Ajax i mieliśmy nerwową końcówkę.

Mecz nie obfitował w wiele sytuacji, poza trafieniem Hernandeza zapadała mi w pamięci poprzeczka po strzale Naniego. Z drugie strony jedna, bardzo dobra interwencja De Gei po rzucie rożnym, Hiszpan przy bramkach raczej nie miał dużo do powiedzenia.

Dwumecz mocno przeciętny, niemniej jednak przygoda z Ligą Europy trwa.
24-02-2012 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Jako, że miałem wczoraj sporo nauki to z uwagą śledziłem jedynie pierwszą połowę. SAF sporo zaryzykował wystawiając tak młodą obronę, jednak to nie ona była problemem. Zawiodła cała druga linia. Skrzydłowi znów bardzo słabo, w środku również rewelacji nie było. Gołym okiem widać, że Cleverley, Nani czy Young są jeszcze dalecy od akceptowalnej formy. Jakby tego było mało, Tom znów ma problemy zdrowotne, więc znów nam wyleci...

Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników, to ten mecz po raz kolejny pokazał, że Jones jako środkowy obrońca to nie jest najlepsze rozwiązanie. Róbmy z faceta pomocnika - nie wiem nad czym się tutaj SAF zastanawia. Berbatov i Javier pokazali, że są klasowymi napastnikami. Pierwszy zaliczył bardzo ładną asystę, a drugi świetnie wykończył akcję.
David po raz kolejny zalicza bardzo ładną obronę - to dobrze, na pewno doda chłopakowi pewności siebie, jednak na przedpolu dalej jest jak było.

Zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na kolejnych spotkaniach.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-02-2012 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #9
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Słaby, bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Na plus zasłużył jedynie DDG, dzięki któremu w ogóle awansowaliśmy oraz bracia da Silva i Chicharito, który zdobył bramkę. Reszta przeszła koło spotkania. Zastanawiam się tylko, po co się pchamy w te rozgrywki, skoro ewidentnie widać, że piłkarzom nie zależy na LE. Ewidentnie nie grają na 100%, nie potrafią się zmobilizować. Na Ajax jeszcze wystarczyło, ale jak z Athletic Bilbao tak zagramy, to Baskowie po nas się przejadą i znów będzie obciach. Z nimi takie numery nie przejdą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-02-2012 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #10
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Ja się zastanawiam, po bo my się pchamy w Premier League / Champions League. W spotkaniu z Blackburn / Basel ewidentnie było widać, że piłkarzom nie zależy.

Gdzie jest Groszek?
25-02-2012 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: LE: Manchester United 1-2 Ajax Amsterdam (23.02.2012)
Dawno tak mi się nie dłużył mecz z udziałem United. A wiadomo, że jak się spotkanie dłuży to z reguły jest nudne i tak było w rzeczywistości.

Po bramce Chicharito myślałem, że będzie fajne spotkanie i wciśniemy im jeszcze ze dwie bramki, i w miłych nastrojach przejdziemy dalej. Niestety nie było nam dane tego doświadczyć. Zamiast tego zobaczyliśmy niezbyt płynną grę i mało ciekawych sytuacji. Cechowała nas duża niedokładność i proste straty. Po raz kolejny słabe zawody obu skrzydłowych i Cleverleya. Ponadto niepewny wydawał się środek obrony-Jones bardziej pasuje do środka pomocy.

Fajnie natomiast bliźniaki i Park. Nasz kapitan niejednokrotnie przerywał akcje przeciwnikom i wyłuskiwał im piłkę spod nóg. Z przodu cały czas aktywny był Chicha i brawa za bramkę. Berbatow również był pod grą, ale za dużo jak na niego niecelnych podań. De Gea również może zaliczyć mecz do udanych-na linii jest niesamowity.

Słaby mecz i zasłużona porażka-Ajax zagrał znacznie lepiej niż w pierwszym meczu i widać było u nich determinację: pressing zaczynali tuż przy naszym polu karnym.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-02-2012 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości