Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Ciężko dobrać mi słowa opisujące moje odczucia po tym meczu.
Ogólnie to rzadko daję się ponieść emocjom ale w przypadku United jest odwrotnie i po tym spotkaniu aż korci by zarzucić parę przekleństw, by choć nieco oddać te emocje.

Tragiczne spotkanie w naszym wykonaniu. Co to w ogóle było? Zostaliśmy zdominowani całkowicie i zasłużenie przegraliśmy. Już nawet nie chodzi o to że dwie bramki dla Bilbao padły w dziwnych sytuacjach, ale o cały przebieg spotkania. Poza kilkunastoma minutami w drugiej połowie, na boisku nie istnieliśmy. Goście byli lepsi w każdej formacji- no może poza bramkarzem, bo De Gea znowu był niesamowity, a na dobrą sprawę ich bramkarza nie przetestowaliśmy... Przykre to, ale prawdziwe.

A największą burę kieruję do Chicharito- brawa za "magiczne" przyjęcie piłek i wykończenie akcji. Wyglądało to tak, że założył się że każde przyjęcie musi być z obrotem.

Najbardziej wkurwia mnie jednak to, że po meczu z Ajaxem słyszę deklarację o lepszej grze a gdy przychodzi do meczu to widzę jeszcze większą chujnię.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-03-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
A ja wiedziałem, że tak będzie, że jeżeli ten mecz przeleci koło chuja to Bielsa tak ich ustawi, że nas ojebią. Skoro tak chcieliście odpaść to proszę bardzo. Bardzo się cieszyłem, że trafiliśmy na Atletic bo to wymagało pełnego zaangażowania, żeby nie dostać batów. Co najwyżej dobry zespół?? No to zobaczymy w przyszłym roku gdzie Atletic będzie i co będzie osiągał pod Bielsą.
Gdzie się podziała twierdza Old Trafford... ??
Brak słów. Przydałby się ktoś kto by pozabijał za taki wstyd a nie przyklaskiwał mówiąc, że lepiej, że odpadniemy ;]
10-03-2012 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #18
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Jeśli faktycznie znałeś potencjał Basków to tym bardziej powinieneś się spodziewać, że taka zbieranina jaka wybiegła w czwartkowy wieczór na OT wiele zdziałać nie mogła. Co innego gdyby grali ze sobą regularnie, a tymczasem środek obrony stanowiła para, która jak wiemy póki co dobrze się grając razem nie czuje. Na skrzydle zaś nieograny Park, w drugiej linii dwójka która grała ze sobą bodaj po raz pierwszy(a Jones w drugiej linii to w ogóle miesiące temu), a w napadzie znajdujący się w dołku Hernandez.

Pytanie tylko, czy Ferguson nie zdawał sobie sprawy z siły przeciwników, czy po prostu faktycznie mało go obchodzą te rozgrywki.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-03-2012 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #19
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
michal85 napisał(a):Pytanie tylko, czy Ferguson nie zdawał sobie sprawy z siły przeciwników, czy po prostu faktycznie mało go obchodzą te rozgrywki.
Myślę, że ani jedno, ani drugie. Szkotowi, jak zwykle w takich przypadkach, przejechał się na wierze w rzekomą uniwersalność jego zawodników.

Gdzie jest Groszek?
10-03-2012 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #20
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Siła przeciwników pod TYM trenerem jest o 50% większa niż normalność Smile
10-03-2012 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości