Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Redlog.pl nagrodzony :!:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/oto_ ... 57292.html Smile

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
07-02-2008 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Wielka robota! Gratuluję wszystkim twórcom i przede wszystkim numerowi 1, Radkowi. Wspaniale. Big Grin
07-02-2008 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
No, no :geek: Gratulować. Tylko nie popadnijcie w samozachwyt :]
08-02-2008 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Taka mała prośba do społeczności...
Moglibyście się zarejestrować i zagłosować na Redloga?

http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/273

Dzięki temu wpisy z redloga (np jako link) mogłyby pokazać się na wprost.pl ;-)

No i jak macie jeszcze chęć to na radziowy blog też możecie zagłosować ;D:
http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/274

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-02-2008 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Mam taką małą prośbę - nie dodawajcie tekstów Wiktora, bo tylko wam opinię psuje. Słyszałem już, że jest młody, że jeszcze się uczy, ale co z tego skoro pisze beznadziejnie i nie robi żadnych postępów? Jak dla mnie kompletnie się nie nadaje. No ale to tylko moje zdanie.

Nie mam żadnych uprzedzeń do Wiktora, ale jego teksty są zwyczajnie bardzo słabe.
27-02-2008 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Giggsy napisał(a):Mam taką małą prośbę - nie dodawajcie tekstów Wiktora, bo tylko wam opinię psuje. Słyszałem już, że jest młody, że jeszcze się uczy, ale co z tego skoro pisze beznadziejnie i nie robi żadnych postępów? Jak dla mnie kompletnie się nie nadaje. No ale to tylko moje zdanie.

Nie mam żadnych uprzedzeń do Wiktora, ale jego teksty są zwyczajnie bardzo słabe.

Coś widzę, że Tobie nie chodzi o jego styl pisania. Jak widać na redlogu po prostu nie zrozumiałeś go ( o tym Arsenalu). Chyba zbyt pochopnie oceniłeś Wiktora.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-02-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Nie chodzi mi o to. No ale ty wiesz lepiej.
27-02-2008 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Bardzo chętnie wysłucham co masz do powiedzenia nt. tego tekstu. Przecież za szczerość nie dostaniesz ostrzeżenia. Dzięki Twojej wypowiedzi Wiktor może poprawić się i pisać lepiej.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-02-2008 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #9
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Giggsy napisał(a):Mam taką małą prośbę - nie dodawajcie tekstów Wiktora, bo tylko wam opinię psuje. Słyszałem już, że jest młody, że jeszcze się uczy, ale co z tego skoro pisze beznadziejnie i nie robi żadnych postępów? Jak dla mnie kompletnie się nie nadaje. No ale to tylko moje zdanie.

Nie mam żadnych uprzedzeń do Wiktora, ale jego teksty są zwyczajnie bardzo słabe.

Będę to powtarzać do znudzenia - nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba być cierpliwym bo ja tam w niego wierzę, a jak do tej pory nie mam tendencji do pomyłek w tych sprawach ;-). Szanuję Twoje zdanie, tylko o wiele łatwiej by było gdybyś napisał co Twoim zdaniem Wiktor ma poprawić bo taka krytyka jest jak najbardziej na miejscu i jest nawet oczekiwana, ale pisanie "Nie dodawajcie tekstów Wiktora bo jest słaby" mnie nie przekonuje, chciałbym usłyszeć coś w rodzaju uzasadnienia/opinii czy jak już wyżej pisałem swego rodzaju listy rzeczy, w których Wiktor "daje dupy" i co powinien poprawić. Wtedy jemu będzie łatwiej się poprawić a mi to egzekwować ;-).

Pozdrawiam

P.S.
Nie bójcie się pisać takich uwag ;-) dzięki temu Redlog może podnosić swój poziom, o co przecież nam oraz Wam zapewne chodzi ;-).

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-02-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Świetny pomysł z tą relacją na żywo Wink Nie mogę się doczekać. Do tego premiera przypadła na taki mecz Big Grin
13-04-2008 08:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Miko napisał(a):Świetny pomysł z tą relacją na żywo Wink Nie mogę się doczekać. Do tego premiera przypadła na taki mecz Big Grin
Zobaczymy jak to dzisiaj będzie działać :-), no i czekamy na wszelkie sugestie i pomysły ;-). Najlepszą funkcją jest to, że każdy użytkownik śledzący relację może dodać komentarz odnośnie meczu i może on się pojawić w tym samym miejscu co sama relacja ^^ (oczywiście jest to moderowane i tylko mądre komentarze będą dodawane)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
13-04-2008 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Genialny pomysł, tylko mam nadzieje że nie zacznie się sypać podczas meczu... Zatem będę oglądał meczyk i z wielką chęcią śledził tą nowość na redlog.pl...
Poza tym ten wspaniały blog coraz bardziej się ulepsza Smile Oby tak dalej

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
13-04-2008 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
lmp2 napisał(a):Genialny pomysł, tylko mam nadzieje że nie zacznie się sypać podczas meczu... Zatem będę oglądał meczyk i z wielką chęcią śledził tą nowość na redlog.pl...
System jest sprawdzony, korzystali z niego tacy giganci jak amerykański Newsweek czy takie blogi jak mashable.com (śledziło wtedy więcej niż 5 tysięcy ludzi tysięcy osób ^^)

System ten był używany do relacjonowania sporych imprez więc na nasze potrzeby jest więc idealny:

Cytat:http://www.newsweek.com
Newsweek writers have covered Entertainment and Politics.
“Incredibly easy to implement and use. Everyone wants to try it.”

Cytat:Sports

There’s simply no way the guys on television can cover the game like your readers want. They can’t really say what needs to be said when that $8 million a year receiver drops another pass or tell you they’re also sick of all those Desperate Housewives promos. Talk to your readers live during the game and let them interact with you with live polls and instant questions. Even better, if the game isn’t on television use CoveritLive to reach out to the readers across the country who want to know what’s going on at their Alma Mater.

lmp2 napisał(a):Poza tym ten wspaniały blog coraz bardziej się ulepsza Smile Oby tak dalej
To dopiero początek ^^

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
13-04-2008 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Świetna relacja Wink Od początku do końca meczu na redlog.pl Big Grin Kolejny krok ku chwale tego bloga w świecie diabelskich serwisów Wink
13-04-2008 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Wielkie gratulacje za debiutancką relację live

HipHip Hura!! HipHip Hura!! Czy jakoś tak.....
13-04-2008 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości