Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (11.03.2012)
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #16
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Ja też nie wiem.

Chociaż fakty są takie, że zaliczył asystę i przygrzmocił w słupek.

Gdzie jest Groszek?
11-03-2012 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
FBHL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

[Obrazek: 439x121.jpg&h=160&w=228&zc=1]
Manchester United - West Bromwich Albion (skrót meczu)
11-03-2012 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #18
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
A wg mnie Hernandez teraz gra najlepiej od początku sezonu. Zawsze było tak, że nie było go widać zupełnie, po czym strzelał gola - i wszyscy go kochaliśmy (zasłużenie). Teraz w końcu widać chłopa przez cały mecz, ale ma pecha, bo nie umie znaleźć drogi do siatki. W końcu się obudzi i będzie miazga, IMO. Zanim ktokolwiek mnie ukamienuje za pierwsze zdanie tego posta: gdyby Chicharito był w złej formie, to SAF sadzał by go na ławce, a tego nie robi - jak widać.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-03-2012 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #19
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Welbeck dzisiaj na skrzydle zrobił więcej dobrego niż Nani w paru ostatnich meczach. Szkoda tylko tej jego skuteczności bo gdyby wykorzystywał swoje okazje byłby dla mnie komplety. W większości sytuacji trochę panikuje ale to wraz z wiekiem odejdzie. Co do drugiego skrzydła szczerze mówiąc powoli spisywałem Younga na straty a dzisiaj mnie tak pozytywnie zaskoczył, mam nadzieje że utrzyma formę.
Jones wreszcie przypominał mi faceta który cieszył się z footballu w pierwszej części rozgrywek, a Evans dla mnie profesor.
11-03-2012 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #20
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Cepilek napisał(a):Welbeck dzisiaj na skrzydle zrobił więcej dobrego niż Nani w paru ostatnich meczach.
Zdanie klucz! Następne odnośnie jego również popieram w całej rozciągłości.
Właśnie dlatego, iż Danny grał na skrzydle, boss miał do wyboru Grocha albo Berbę w ataku. Jestem za tym, żeby Bułgar dostawał swoje szanse, ale jakaś metoda SAFa w tym wszystkim jest, i, co najważniejsze - dziś się sprawdziła.

Gdzie jest Groszek?
11-03-2012 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Manchester United - West Bromwich Albion (11.03.2012)
Spodziewałem się dobrej gry oraz zwycięstwa i na całe szczęście tak się stało. To był dobry mecz w naszym wykonaniu - sytuacji stworzylismy całkiem sporo, kilka akcji naprawdę mogło się podobać.

1. Evans
To jak ten chłopak podniósł sie po fali krytyki jaka spotkała go po meczu z City pokazuje jego charakter. Ostatnimi czasy jest bezbłędny, gra z dużą pewnością siebie i fajnie by było gdyby udało mu się strzelić bramkę. Byłoby to ukoronowanie świetnego sezonu w wykonaniu Jonny'ego.

2. Środek pomocy
Carrick po nieco gorszym występie na WHL powrócił do dyspozycji, do której nas już zdążył przyzwyczaić. Dobrze partnerował mu Scholes, ale cieszy mimo wszystko powrót Cleva, który mam nadzieję dostanie więcej minut w Bilbao i niebawem będzie już walczył ponownie o miejsce w wyjściowej jedenastce. Pogba wyglądał na nieco zagubionego, ale dobrze że dostał szansę. Oby to było znaczyło, że jest bliżej zostania na OT niż dalej.

3. Young i Welbeck
Nieco się obawiałem o produktywność naszych skrzydeł jak zobaczyłem, że zabraknie na boisku Naniego, ale Anglicy pokazali kapitalną dyspozycję. Young swoje zrobił, a Welbeck niejeden raz swoimi rajdami sprawił olbrzymi kłopot defensywie WBA(warto też pochwalić Danny'ego za grę na jeden kontakt z Rooneyem. Widać, że obaj szukają takich rozwiązań i mają świetne predyspozycje do gry kombinacyjnej). Szkoda tylko, że nie udało mu się trafić do sieci.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2012 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (11.03.2012)
Przed meczem trochę obawiałem się tego spotkania i początek spotkania utwierdził mnie w przekonaniu, "kłopoty mogą być", na szczęście w porę wzięliśmy sprawy w swoje ręce i zrobiliśmy dokładnie to co trzeba. Nie był to może jakiś rewelacyjny występ, jednak rozegraliśmy dobra zawody, zdominowaliśmy rywali i dopisaliśmy do naszego konta 3 punkty, które pozwoliły nam wskoczyć na fotel lidera.

Najlepszy znów Young, który widać, że wraca do formy z początku sezonu co bardzo mnie cieszy. Anglik w formie to prawdziwy skarb, teraz niech tylko będzie ogarnięty drugi skrzydłowy i znów możemy straszyć. Bardzo fajnie też Welbeck, jednak jego rażąca nieskuteczność w ostatnich spotkaniach irytuje coraz bardziej.
Evans w dalszym ciągu utrzymuje wysoką formą, co bardzo cieszy. Obecnie jest naszym najlepszym obrońcą, gdy ma koło siebie Rio gra bardzo dobrze. Oczywiście zdarzają mu się czasem głupie faule, ale Vidić też je popełniał i nikt o to większych pretensji nie miał. Fajnie, że Evra zagrał tak jak należy. Mam nadzieję, że w środku tygodnia dostanie wolne. Carrick znów wrócił do naprawdę dobrej gry, jednak jak dla mnie zbyt dużo niecelnych zagrań.

Mamy lidera i to jest najważniejsze. Kolejni zawodnicy wracają do zdrowia, także mamy kim grać. Najważniejsze teraz jest kolejne spotkanie, jeśli się nie potkniemy i nie stracimy głupio punktów to całkiem możliwe, że do końca będziemy siedzieć na tronie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
12-03-2012 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości