Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia parafialne
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #121
RE: Ogłoszenia parafialne
Ogłaszam jednostronnie:

Każda prowokacja i wycieczki niezwiązane z tematem skutkują banem. Krótszym / dłuższym w zależności od wagi i recydywy. Jak trzeba będzie zbanować 3/4 forum dla uspokojenia, to się tak zrobi, chyba że wcześniej ja wylecę.

Reguła wchodzi od teraz. Życzę kulturalnej wymiany zdań.

Krzysiek

Ps. Darren Fletcher = Football Genius

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 17:17 przez Kosma.)
06-02-2015 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #122
RE: Ogłoszenia parafialne
Tak! Bardzo dobra decyzja Krzyś. Dodam tylko, że powyższe tyczy się nie tyle tematów, ale także i czata.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-02-2015 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #123
RE: Ogłoszenia parafialne
Trochę czasu minęło, na początku się nawet ludzie hamowali, ale tylko na początku. Wnioskuję więc o trzymanie się założeń z 6.02 od teraz tj :

Każda(!) prowokacja i wycieczki niezwiązane z tematem skutkują banem

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 15:59 przez michal85.)
06-05-2015 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #124
RE: Ogłoszenia parafialne
W związku z całkowitym brakiem dyscypliny na forum i dużą ilością wycieczek personalnych informuję iż od chwili obecnej, aż do odwołania każda prowokacja czy obraza innego użytkownika będzie wiązała się z:
a) z całodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za pierwszą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
b) z tygodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za drugą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
c) z miesięcznym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za trzecią prowokację bądź obrazę innego użytkownika



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2015 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #125
RE: Ogłoszenia parafialne
Użytkownik samcro otrzymał stałego bana. Jest to konsekwencją zakładania kolejnych kont. Jako, że nie był to pierwszy przypadek (za pierwszy taki wyskok dostał miesięcznego bana) moderatorzy zdecydowali o banie stałym. Informując o tym fakcie, jednocześnie ostrzegam pozostałych, że takie zagranie na tych forum są zabronione i będą surowo karane.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-05-2015 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #126
RE: Ogłoszenia parafialne
Czy modzi mogliby uzasadniać kasowanie postów? Ostatnio "zniknęło" mi kilka w niewyjaśnionych okolicznościach.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-05-2015 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #127
RE: Ogłoszenia parafialne
Wakacje wakacjami, mnie przez dłuższy czas nie było, ale warto odświeżyć:

Foster napisał(a):W związku z całkowitym brakiem dyscypliny na forum i dużą ilością wycieczek personalnych informuję iż od chwili obecnej, aż do odwołania każda prowokacja czy obraza innego użytkownika będzie wiązała się z:
a) z całodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za pierwszą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
b) z tygodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za drugą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
c) z miesięcznym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za trzecią prowokację bądź obrazę innego użytkownika



Mój Blog: Pod presją czasu
15-08-2015 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #128
RE: Ogłoszenia parafialne
Skrzynki pocztowe @redcafe.pl powinny już działać Smile

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-08-2022 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości