Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia parafialne
Kosma Offline
Król logiki

Liczba postów: 3,054
Reputacja: 72
RE: Ogłoszenia parafialne
Ogłaszam jednostronnie:

Każda prowokacja i wycieczki niezwiązane z tematem skutkują banem. Krótszym / dłuższym w zależności od wagi i recydywy. Jak trzeba będzie zbanować 3/4 forum dla uspokojenia, to się tak zrobi, chyba że wcześniej ja wylecę.

Reguła wchodzi od teraz. Życzę kulturalnej wymiany zdań.

Krzysiek

Ps. Darren Fletcher = Football Genius

Piszę na kosma.es, więc tam zapraszam.

Kagawa de Gea Jones Hernandez Fabio Rafael Smalling Evans Welbz Evra Varela Herrera Fletch Clev Vida Januzaj O'Shea Shaw Rashford
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 17:17 przez Kosma.)
06-02-2015 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator

Liczba postów: 5,912
Reputacja: 70
Tak! Bardzo dobra decyzja Krzyś. Dodam tylko, że powyższe tyczy się nie tyle tematów, ale także i czata.

Mój Blog: Pod presją czasu
06-02-2015 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony

Liczba postów: 2,656
Reputacja: 40
Trochę czasu minęło, na początku się nawet ludzie hamowali, ale tylko na początku. Wnioskuję więc o trzymanie się założeń z 6.02 od teraz tj :

Każda(!) prowokacja i wycieczki niezwiązane z tematem skutkują banem

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 15:59 przez michal85.)
06-05-2015 15:59
Foster Offline
Super Moderator

W związku z całkowitym brakiem dyscypliny na forum i dużą ilością wycieczek personalnych informuję iż od chwili obecnej, aż do odwołania każda prowokacja czy obraza innego użytkownika będzie wiązała się z:
a) z całodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za pierwszą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
b) z tygodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za drugą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
c) z miesięcznym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za trzecią prowokację bądź obrazę innego użytkownika

07-05-2015 19:46
Foster Offline
Super Moderator

Użytkownik samcro otrzymał stałego bana. Jest to konsekwencją zakładania kolejnych kont. Jako, że nie był to pierwszy przypadek (za pierwszy taki wyskok dostał miesięcznego bana) moderatorzy zdecydowali o banie stałym. Informując o tym fakcie, jednocześnie ostrzegam pozostałych, że takie zagranie na tych forum są zabronione i będą surowo karane.

10-05-2015 11:54
Under Offline
Posting Freak

Liczba postów: 1,138
Reputacja: 31
Czy modzi mogliby uzasadniać kasowanie postów? Ostatnio "zniknęło" mi kilka w niewyjaśnionych okolicznościach.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-05-2015 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator

Wakacje wakacjami, mnie przez dłuższy czas nie było, ale warto odświeżyć:

Foster napisał(a):W związku z całkowitym brakiem dyscypliny na forum i dużą ilością wycieczek personalnych informuję iż od chwili obecnej, aż do odwołania każda prowokacja czy obraza innego użytkownika będzie wiązała się z:
a) z całodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za pierwszą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
b) z tygodniowym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za drugą prowokację bądź obrazę innego użytkownika
c) z miesięcznym banem dla użytkownika łamiącego regulamin - za trzecią prowokację bądź obrazę innego użytkownika

15-08-2015 18:46
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości