Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Swansea City (06.05.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Manchester United 2-0 Swansea City (06.05.2012)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: mtb91e.png]

Manchester United vs Swansea City
Barclays Premier League
06.05.2012; 17:00
Old Trafford, Manchester



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 12:05 przez sebos_krk.)
23-04-2012 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
DDG
Rafael - Evans - Rio - Fabio
Valencia - Carrick - Cleverley - Nani
Rooney - Berbatov/Chicharito


Żadnego Evry, Jonesa, Parka, Giggsa, a nawet i Scholesa. Proszę, choć w tych dwóch ostatnich meczach zagrajmy ładnie dla oka.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2012 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Mamy stratę 8 bramek do City i tyle samo punktów. Ciągle możemy sami wygrać to mistrzostwo, nie patrząc na innych. Odrobienie takiej straty bramkowej w dwóch meczach będzie cholernie ciężkie, ale nie niemożliwe. Liczę, ze będziemy chociaż próbować i SAF wystawi ultraofensywny skład a nasz zespół będzie przeprowadzał huraganowe ataki od 1 do 95 minuty. Jeśli City wygra z Newcastle (nasz mecz jest 2,5 godziny później więc drużyna będzie już znała wynik) to nie mamy nic do stracenia. Liczę więc, że nasi w końcu pokażą jakąś wolę walki, a nie przy wyniku 2:0 zaczna grać zachowawczo. Jak się skupimy to wygranie ze Swansea np. 8:0 na OT nie jest niemożliwe przy odrobinie szczęścia i dużej skuteczności.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
01-05-2012 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Dokładnie, skoro nie potrafiliśmy utrzymać wypracowanej przewagi, to teraz zapierdalajmy od pierwszej do ostatniej minuity by odrobić stratę do City.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-05-2012 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Obawiam się, że City z QPR też nie poprzestanie na 1:0... także z Sunderlandem też musielibyśmy wygrać z 4:0, a to wydaje się niemal niemożliwe (to 8:0 zresztą też, 6:0 to już wydaje się absolutne maksimum Wink )

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-05-2012 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Tego meczu obawiam się niż spotkania z Sunderlandem, Swansea to zespół którego styl nam bardzo nie odpowiada co potwierdziła Barcelona, Bilbao czy wczoraj City.

Trudno, trzeba spiąć dupska i ich rozwalić.
01-05-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Na wyjazdach to nie ten sam zespół, nie powinno być większych problemów.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-05-2012 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
robaldo napisał(a):Na wyjazdach to nie ten sam zespół, nie powinno być większych problemów.

Poza tym z tego co się orientuję to w ostatnim czasie fajerwerków nie grają ogółem.
Myślę, że jak chłopcy się zepną to i nawet ta 8 może wpaść.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
01-05-2012 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Ja wiem, że jest jeszcze nadzieja, ale bez przesady.To już nawet nie jest śmieszne, no na pewno z naszą grą wpakujemy 8 bramek Swansea :kox: Jakoś to wygrajmy i ja już będę zadowolony.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-05-2012 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Dokladnie, nie ma bata, zeby 8 wpadlo. Pokazalismy totalne frajerstwo i w meczu z Evertonem i w meczu z City. W ogole caly sezon, procz poczatku to katastrofa. Ja cala nadzieje juz prawie stracilem, jestem optymista, ale przeciez nie mozna patrzec optymistycznie na nasza sytuacje. Powinni zrobic wszystko, zeby wygrac sezon, mimo ze sa na to nikle szanse, zapierdalac od 1minuty do ostatniej.

Zastanawia mnie jakie ruchy podejmie Ferguson w letnim okienku, ja czekam na jakas rewolucje.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
01-05-2012 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Jeszcze kilka tygodni temu patrząc na wyczyny City nikt nie wierzył, że będą w stanie wrócić do walki o mistrza. To cała piłka, wszystko może się bardzo szybko zmienić a kibicowanie United nauczyło mnie, że wierzyć trzeba do końca. Nadal wierzę, powiem więcej - daje nam więcej szans na końcowy sukces.

PS Katastrofa? Rewolucja? Jak fajnie, że oglądałem w tym sezonie United regularnie bo jeszcze bym uwierzył...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-05-2012 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Nie przesadzajmy z tą katastrofą. Nie jesteśmy liverpoolem, który u siebie dostaje ostatnio od każdego, i szlaja się ok. 12 miejsca w tabeli. Sezon w Europie - tutaj racja, klęska. Na CC miałem wywalone, i bardziej od tego, z kim odpadliśmy bolało mnie, w jaki sposób pokazali się nasi młodzi w tamtym meczu(choć i tak do poziomu 0-4 z West Ham w tamtym roku było daleko). Rewolucja? Przecież obecnie ją przechodzimy poniekąd. Wejście do składu Cleva, Welbecka, Smallinga czy Jonesa ot tak się nie wzięło samo z siebie. Wyskoczył nam też Evans, który przez wielu był skreślany. Tak - trzeba się pożegnać z kilkoma grajkami, jak chociażby Anderson czy Park. Co do mniemanych transferów - potrzeba kogoś do środka i basta. Michał piszesz o ubezpieczaniu tyłów w systemie 4-4-2. No ok, ale zagramy innym ustawieniem i lipa, brakuje nam kreatora w środku. Marzę o kimś podobnym do Paula, gdzie udzielałby się zarówno w defensywie i ofensywie. Byłem i jestem przeciwnikiem transferu chociażby takiego Sneijdera, bo po prostu On do naszego systemu gry nie pasuje. Musi też ktoś przyjść na pozycje defensywnego pomocnika, bo (nie daj Boże) na dłuższy czas wyleci nam Carrick, i będzie spory problem. Na lewą obronę także jest ktoś potrzebny, jeżeli Fabio pójdzie na wypożyczenie. Evra nie może grać tych 50. meczów w sezonie, bo po jego ostatniej dyspozycji widać liczbę gier w nogach. Chiałbym też żeby został Owen, w przypadku odejścia Berby. Jako czwarty napadzior będzie dobrym wyborem, chociaż mam nadzieje że nie będzie tyle przesiadywać w gabinetach...
01-05-2012 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Skoro Arsenalowi potrafiliśmy strzelić 8 bramek to Swansea też możemy. Co prawda nasza gra wygląda inaczej, ale nie ma nic niemożliwego. Z resztą nawet jeżeli nie przegonimy City to trzeba jakoś pokazać, że walczyliśmy do końca i daliśmy z siebie wszystko.

Co do obrony to jak już tam Smalling wskoczył to niech zostanie na te dwa mecze. Dajmy pograć chłopakowi. To przecież żadne osłabienie.
Szkoda, że znów Chicharito będzie nam rasiakował w przodzie ale przynajmniej zagra na maksa. Berbatova jak lubię i bronię i chciałbym, żeby zagrał tak sądzę, że raczej nie będzie dawał z siebie wszystkiego i nawet nie spodziewam się, żeby chociaż zmienił Meksykanina. Chociaż Swansea to ostatni mecz u siebie więc mógłby wejść na minutę-dwie, żeby OT mogło mu podziękować i pożegnać.
02-05-2012 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Gramy ze Swansea, czyli zespołem, który prezentuje piłkę, która nam nie leży i nie potrafimy z takimi zespołami grać, co pokazały mecze z Barcą, Athletikiem czy z Manchesterem City. Może i wygramy, ale po tym, jak nasi piłkarze będą już znać wynik końcowy spotkania City z Newcastle( jestem pewny, że wygrają nasi rywale zza miedzy), mecz może potoczyć się różnie. Nasi piłkarze mogą już być zdołowani utraconą szansą na mistrza, bądź też będą chcieli wygrać dla kibiców. Ogólnie nie nastawiam się na wielkie zawody. Maksymalnie wygramy ze 2:0. A pisanie, że możemy ten mecz wygrać 8:0, jest tak samo możliwe, jak to, że w ostatnim meczu ligowym O'Shea zapakuje sobie 10 goli samobójczych.

Nie będę pisał, jaki skład bym widział lub jaki może desygnować SAF, bo po tym, co odwalił w poniedziałek, spodziewam się wszystkiego, łącznie z tym, że w pierwszym składzie wybiegnie Amos, Berbatow czy Fabio i Park.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-05-2012 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Swansea City (06.05.2012; 17:00)
Jaroldz napisał(a):jak to, że w ostatnim meczu ligowym O'Shea zapakuje sobie 10 goli samobójczych.
Pomnik by mu postawiono przed Old Trafford :twisted:

Gdzie jest Groszek?
03-05-2012 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości