Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shinji Kagawa
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #76
RE: Shinji Kagawa
Dokładnie. Błędem nie był zakup RvP. Błędem było zatrzymanie za wszelką cenę grajka, który ewidentnie najlepsze lata ma za sobą i chciał/chce być gdzie indziej.

A co do Kagawy - szkoda. Szkoda tym bardziej, że jemu akurat nie było nigdy obojętne w jakim klubie gra. Zależało mu na tym, żeby zrobić u nas karierę. Powodzenia w nowym/starym klubie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2014 21:43 przez michal85.)
29-08-2014 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #77
RE: Shinji Kagawa
Typ wygrał mistrzostwo i zdobył koronę króla strzelców. SZCZERZE? NIE WZIĄŁBYM GO. Dobrze, że Ferguson go wziął i miał na niego pomysł.

Boże. Teraz widzimy, że w dłuższej perspektywie to niezbyt ma sens, okej, ale przypomnę, że gdyby Ferguson został rok dłużej, to Rooneya by w klubie nie było i okej, a tak przedłużył kontrakt, jest kapitanem, to teraz nagonka [chyba nieodpowiednie słowo] na RvP. :v
29-08-2014 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #78
RE: Shinji Kagawa
Już oficjalnie Kagawa w Dortmundzie - https://twitter.com/BVB

Szkoda, że się nie spełnił na Old Trafford. Pewnie gdyby chciał to mógłby zostać, ale moim zdaniem słusznie postąpił wybierając powrót do Borussii. Piłkarz, którego pewnie większość kibiców będzie miło wspominać, choć w United jakoś nie mógł się odnaleźć. Pozostaje życzyć mu powodzenia.
31-08-2014 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #79
RE: Shinji Kagawa
To jest tak popierdolone, że zmarnowaliśmy takiego piłkarza na Old Trafford, że się w pale nie mieści. Wydupczanie go na skrzydło, sprowadzenie Maty, niepozbycie się Rooneya zrypało temu mega sympatycznemu i oddanemu gościowi karierę u nas. Porównywalnie jest mi szkoda tylko Grocha.

Gdzie jest Groszek?
31-08-2014 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #80
RE: Shinji Kagawa
Dokładnie, to co powiedział Krzysiu. Resztę pisałem już wcześniej. Wypada chłopakowi tylko podziękować, bo zawsze dawał z siebie 100% i jak mi ktoś kiedyś powie, że coś takiego jak pech w futbolu nie istnieje, to mu przedstawię sytuację z Kagawą. Najbardziej żałuję tylko jednej rzeczy, że nie mieliśmy okazji się przekonać, czy to jest człowiek, który był w stanie wskoczyć na poziom world class i naprawdę regularnie kierować naszą grą :/

Niestety, tego nigdy się nie dowiemy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-08-2014 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #81
RE: Shinji Kagawa
Postawiłbym duże pieniądze, że był w stanie. Wystarczyło konsekwentnie stawiać na niego na jego pozycji. Tylko tyle i aż tyle.

A sytuacja irytuje jeszcze bardziej, gdy się zobaczy, ile szans na jakiekolwiek zaprezentowanie się dostały typki pokroju Younga czy Andersona.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2014 21:50 przez Kosma.)
31-08-2014 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #82
RE: Shinji Kagawa
Szkoda, że to tak wszystko się potoczyło. Bardzo kibicowałem Japończykowi i liczyłem, że odnajdzie swoje miejsce u nas i będzie nas cieszył swoją grą jeszcze przez wiele lat. Niestety, tak jak zostało już wspomniane wyżej, kilka czynników zadecydowało o tym że wyszło tak jak wyszło.
Za Fergusona mogliśmy oglądać Shinjego w swoim naturalnym środowisku i przy odrobinie wytrwałości, Japończyk mógł sie odpowiednio wgryźć w drużynę i na stałe w niej zagościć. Za Moyesa nic nie szło dobrze, chociaż były chyba za 2 spotkania, gdzie Kagawa grał razem z Matą i wyglądało to naprawdę obiecująco...
Teraz nowy trener, nowa taktyka a także niezbyt efektywna gra na innych pozycjach musiała spowodować to, że najlepszym rozwiązaniem było odejście.

Mam nadzieję, że odbuduje się w Dortmundzie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-09-2014 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #83
RE: Shinji Kagawa
Shinji Kagawa wrócił do BVB. Zamykam więc temat, a dyskusje na temat Japończyka prowadzić można tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
06-01-2015 01:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości