Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shinji Kagawa
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #31
RE: Shinji Kagawa
Silvan napisał(a):To nie trzyma się kupy, dwóch napastników Roo - van Persie i jeszcze za nimi Kagawa? To jest ustawienie "vabank", ultra ofensywne kiedy wszystko stawia się na atak np. pod koniec meczów o wysoką stawkę, kiedy wynik nie sprzyja

De Gea
Rafa - Rio - Evans - Evra
Fletcher
Carrick - Cleverley
Kagawa
Roo - RVP


Źle wygląda ?
28-10-2012 03:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #32
RE: Shinji Kagawa
Kiedy możemy spodziewać się powrotu Kagawy? Wiadomo coś więcej i precyzyjniej kiedy będzie mógł wrócić na boisko?
13-11-2012 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
RE: Shinji Kagawa
Cytat:Shinji's progress has been quite slow actually. He's not started any outside work and we're looking at another four weeks, which is disappointing. Originally we thought three or four weeks - now it looks like seven or eight weeks.
Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
19-11-2012 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #34
RE: Shinji Kagawa
No to niezła kiszka... Sad Niestety w tym przypadku, tak jak przypuszczałem brak wieści był złą wieścią, bo klub raczej informuje o progresie zawodników, w tym przypadku na parę tygodni zapadła cisza... To bardzo niedobrze, że Kagawa będzie dostępny prawdopodobnie dopiero w okolicach stycznia. Nie ma już pucharu wójta, kończy się faza ogórkowa LM i będzie go można ogrywać chyba tylko w rezerwach, lub jakieś ogony. Szkoda przede wszystkim z dwóch powodów, po pierwsze traci cenny czas aklimatyzacji w United, a po drugie po cichu liczyłem, że obecność Kagawy MOGŁABY być bodźcem dla Fergusona do odejścia od 4-4-2 i szukania lepszych rozwiązań.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-11-2012 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #35
RE: Shinji Kagawa
Cytat:Shinji Kagawa był kontuzjowany dłużej niż się spodziewaliśmy. Teraz czuje się dużo lepiej i myślę, że powróci już niedługo.
Idea
Mówi się, że Japończyka ma zasiąść na ławce już podczas meczu z City.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-12-2012 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
RE: Shinji Kagawa
O proszę jaka niespodzianka. Naprawdę dobra wiadomość. Nie mogę się doczekać żeby znowu zobaczyć Japończyka w akcji a i Rooney będzie mógł grać normalnie w napadzie Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-12-2012 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #37
RE: Shinji Kagawa
Muszę przyznać, że już tęskniłem za naszym Samurajem. Brakowało mi jego polotu, nieszablonowości, tego elementu zaskoczenia, który mógłby wnieść do gry United, zwłaszcza wobec kontuzji Andersona.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2012 19:58 przez Adis.)
04-12-2012 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #38
RE: Shinji Kagawa
Lukas napisał(a):a i Rooney będzie mógł grać normalnie w napadzie

Tego to bym jednak nie był taki pewny.
04-12-2012 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #39
RE: Shinji Kagawa
No ciekawe, może Ferguson celowo ukrywał, że Kagawa jest już blisko powrotu, żeby namieszać w głowie Manciniemu przed derbami? Big Grin

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
05-12-2012 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #40
RE: Shinji Kagawa
Pewnie tak mówi, aby troszkę zdezorientować Manciniego, że niby Japończyk może zasiądzie na ławce i będzie mógł wejść w drugiej połowie meczu, więc trzeba byłoby pomyśleć nad koncepcją zatrzymania Kagawy.

Jestem jednak na 100% pewny, że Kagawa nie znajdzie się nawet na ławce rezerwowych w niedzielę. Ot, zwykła zagrywka przed derbami ze strony Fergiego.

Tak samo zrobił Mancini, informując, że niby Silva jest kontuzjowany i może nie zagrać w derbach, a wiadomo, że jest zdrowy i będzie dostępny na niedzielę.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-12-2012 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #41
RE: Shinji Kagawa
Jak się dowiedziałem dzisiaj, wczorajszy hat-trick Shinjiego był pierwszym hat-trickiem strzelonym przez Azjatę w Premier League. W ten sposób Shinji przechodzi tak niepozornie do historii.
03-03-2013 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #42
RE: Shinji Kagawa
Kto lubi statystyki (ja lubię, ale jak wiadomo nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość), to niech ogarnie ten link: http://thinkfootball.co.uk/archives/9224
Mi się osobiście średnio podoba, bo jest zbyt krótki, za mało rzeczy, cyferek, i tak dalej. Jednak, tak jak chyba pisałem na tym forum, Samuraj zniszczy system w przyszłym sezonie. Z meczu na mecz widzę u niego coraz większy luz (tylko musi grać na kierasie Sad ), a na początku mnie bardzo raził, tak teraz się do niego mega przekonałem. Ale jak to zawodnik z Bundesligi, albo będzie bardzo dobry w pierwszym sezonie, albo w następnym. Tutaj mamy opcję numer 2. Wierzę. Smile
05-04-2013 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
RE: Shinji Kagawa
Też chciałem zauważyć, że Shinji jest ostatnio w naprawdę bardzo dobrej formie. Jednak to nie tylko forma, jego styl gry jest naprawdę intrygujący, daje nam coś o czym żaden inny nasz gracz nawet nie jest w stanie pomyśleć. Strasznie bym chciał, żeby od nowego sezonu przestał być ograniczany. Jednak to niemal niemożliwe, żeby Roo zaczął częściej siadać.

Najgorsze jest jednak, że SAF wymyślił, że też Welbeck będzie tworzył dla niego konkurencję na tej pozycji i w ten sposób mamy trzech naprawdę bardzo dobrze radzących sobie grajków na tej pozycji, a Shinji jednak powinien grać coraz to więcej.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-04-2013 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #44
RE: Shinji Kagawa
Wiesz co, sądze, że Welbeck na pozycji "10" jest jako ewentualność. Bardziej gra na skrzydle/ataku, a z tą ewnetualnością jest tak, jak było w meczu z Realem. Grał tego, który będzie krył rozgrywającego. Zawsze jest tak, że gracz na pozycji "10" kryje rozgrywającego, a Welbeck jest szybki (na kontry), wybiegany, wytrzymały, pewny siebie no i lubi mecze o dużą stawke (zapewne z City go zobaczymy, i hope so) - pasuje tu idealnie. Z tym że - tak jak napisałem - musi być przyklejony do rozgrywającego. Inny przykład: w Juventusie rolę rozgrywającego pełni - zapewne najlepszy na tej pozycji, a jego gra na Euro to wzór - Andrea Pirlo. Czy to był mecz z Milanem, czy kimś innym, mocnym, zawsze do niego był przyklejony "10". Z Milanem - Boateng. Z Bayernem ostatnio - początkowo Toni Kroos, później, chyba, Muller.
Ale wracając do Shinjiego - on w takiej roli słabo się będzie nadawał. Dlatego, że on się prawie nie wraca, nie pracuje w defensywie, nie wyobrażam go sobie, aby praktycznie non stop biegał za Pirlo/kimkolwiek. Ale jako motor napędowy, ta kreatywność, zwinność, technika - mega super, w przyszłym sezonie będzie miażdżył. Smile
05-04-2013 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #45
RE: Shinji Kagawa
Welbeck jest lepszą dziesiątką od Rooneya, Shinjiego ja bym nie porównywał na tle Hazardów czy dwóch innych Hiszpanów. Wiadomo że oni lepiej wypadną, Kagawa stracił zbyt dużą część sezonu. W dodatku Japończyk był często rzucany po różnych pozycjach nie tak jak Santi który cały czas grał za napastnikiem
05-04-2013 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości