Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska na EURO
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: Polska na EURO
Brawo, brawo Polacy! Zagraliśmy dużo lepiej aniżeli z Grecją- byliśmy skupieni, konsekwentni i nie popełnialiśmy głupich błędów. Nawet jak Ruscy przedostawali się pod nasze karne, to ostatnie podanie było przez naszych przecinane, blokowane lub była dobra asekuracja ze strony drugiego piłkarza. Nasi zawodnicy pracowali przez pełne 90 minut i co może wydawać się dziwne, ale zabiegali Ruskich.Stracona bramka w pierwszej połowie podrażniła naszych i wymusiła lepszą grę po przerwie- co z resztą obserwowaliśmy.

Jeśli chodzi o poczynania z przodu to jeśli już sobie nasi wywalczyli kawałek przestrzeni to te szybkie klepki naprawdę robiły wrażenie. Zwłaszcza z prawej strony- jeśli Kuba i Piszczek się rozkręcą to nic nie jest w stanie ich zatrzymać, a bramka Błaszczykowskiego- stadiony świata!

Fajnie, że z tak silnym rywalem potrafimy bić się jak równy z równym. Remis to sprawiedliwy wynik, ale zwycięstwo też było w naszym zasięgu. Cieszy 1 punkt, teraz trzeba tylko, albo aż, wygrać z Czechami.

MOTM Polański

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-06-2012 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #47
Re: Polska na EURO
Cytat:MOTM Polański
Dla mnie Perquis. Rozegrał znakomite spotkanie, był nie do przejścia. A interwencja z początku spotkania, gdzie w polu karnym od tyłu napastnikowi wybił piłkę - miód Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
13-06-2012 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Polska na EURO
[Obrazek: 196122_405972739444823_1922973497_n.jpg]


:-D
13-06-2012 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #49
Re: Polska na EURO
Foster napisał(a):
Cytat:MOTM Polański
Dla mnie Perquis. Rozegrał znakomite spotkanie, był nie do przejścia. A interwencja z początku spotkania, gdzie w polu karnym od tyłu napastnikowi wybił piłkę - miód Smile


I nie mogę postawić piwa... Jak dla mnie Damien zdecydowanie najlepszy. Pokazał, że taki szary "farbowany lis" potrafi walczyć z sercem o wynik.

Ogólnie moim zdaniem środek obrony był zajebisty. Wasyl też rozegrał zajebiste zawody. I miło mi, że jednak moje proroctwa odnośnie taktyki z 3 defensywnymi pomocnikami się nie sprawdziły.
Btw. Dudka bardzo dobry mecz również.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
13-06-2012 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #50
Re: Polska na EURO
Lukas napisał(a):Remis to sprawiedliwy wynik

W życiu. Mieliśmy zdecydowanie więcej z gry. 15 strzałów - 9 celnych przy 8 strzałach Rosjan. Do tego jedna setka wyjęta przez Maławiejewa na samym początku. Ten mecz powinniśmy wygrać. Zwłaszcza, że gol padł po stałym fragmencie, a w tym elemencie także byliśmy lepsi, z tym, że mniej skuteczniejsi.

Co do 3 defensywnych to tak naprawdę grało dwóch, Dudka który jak dla mnie od dawna powinien mieć stałe miejsce w składzie i Polanski. Murawski był bezużyteczny i jego kosztem a nie Dudki powinien wejść Mierzej, choć lepszy byłby Grosik. Z tym, że jakiś uraz się pojawił podobnie jak u Polanskiego ale dwójka Polanski Dudka to zdecydowanie najlepsza para. Polanski umie tez sie dobrze wlaczyc do przodu ale w meczu z Czechami przyda sie jednak ktos za plecami Lewego, żeby ten nie był aż tak osłabiony.
14-06-2012 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #51
Re: Polska na EURO
Murawski obudził się dopiero bodajże w 80min tym rajdem lewą stroną.
Nie narzekam na ten remis, ale można było wygrać ten mecz. Remis też dobry i trzeba teraz rozjebać Czecha.

Z tą trójką pomocników to miało być bodajże tak, że Murawski miał być bardziej zawodnikiem grającym do przodu. No, ale, że Rafał nic nie grał to i Gienek częściej się włączał.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
14-06-2012 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sadzio Offline
Member
***

Liczba postów: 137
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Polska na EURO
Świetnie zmontowana zapowiedź na sobotę !
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FIRgU5Ldni8[/youtube]

Glory Glory MANCHESTER UNITED!
United fan since 1996
14-06-2012 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #53
Re: Polska na EURO
Jestem ciekaw jak będzie w sobotę z obsadą na bramce. Przed turniejem nie było wątpliwości, po 2 meczach grupowych rozsądniejszym wyborem wydaje się Tytoń. Wprawdzie w meczu z Rosją dużo pracy nie miał, ale sprawiał wrażenie bardzo pewnego, co w porównaniu z postawą Szczęsnego z Grekami, to duży atut. Osobiście uważam, że niesprawiedliwe byłoby posadzenie Przemka na ławce po wybronieniu karnego i pewnym występie z Rosjanami i wpuszczenie do składu Szczęsnego.
14-06-2012 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #54
Re: Polska na EURO
Pewnie w meczu z Czechami do bramki wróci Szczęsny, ale ja byłbym za tym żeby dać dalej bronić Tytoniowi. Ten drugi nie miał może zbyt wiele roboty, ale jest w grze i prezentuje się dobrze. Szczęsny natomiast nie pokazał nic nadzwyczajnego w spotkaniu z Grecją.
14-06-2012 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #55
Re: Polska na EURO
Z drugiej strony Szczęsny to przed Euro był zdecydowany numer 1 i po odbyciu kary normalnym wydaje się, że powinien wrócić do bramki.
14-06-2012 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #56
Re: Polska na EURO
Decyzja jest bardzo trudna i nie wieszałbym psów na Smudzie jeżeli coś wyjdzie nie tak w praniu. Zarówno Szczęsny jak i Tytoń to bardzo dobrzy bramkarze i każdy wybór będzie dobrym wyborem. Selekcjoner ma jednak nad nami tę przewagę, że może ich porównać na treningu. I proszę was, w razie jakiejś klapy w meczu z Czechami nie wylatujcie z tekstami "A nie mówiłem..." Wink Bramkarzy mamy super i każdy z tej dwójki da radę, martwy się o inne pozycje.
14-06-2012 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #57
Re: Polska na EURO
Jak to niewiele potrzeba, by z niepodważalnej pozycji pierwszego bramkarza spaść na ławkę. W meczu z Czechami zagra Tytoń i moim zdaniem jest to dobra decyzja. Wojtusiowi ostatnio za często przytrafiają się momenty rozluźnienia (może to przez te Laysy i Pepsi? Wink ), w spotkaniu z Pepikami patrząc na dotychczasową naszą grę zapewne bramkarz nie będzie miał zbyt dużo roboty, wobec czego będzie musiał być skoncentrowany cały czas, by we właściwym momencie wyłapać ten 1 czy 2 strzały. Po prostu pewniejszy pod tym względem wydaje się być Tytoń i dlatego on zagra, choć to na razie tylko nieoficjalne przecieki ze sztabu reprezentacji. Ważniejsze na chwilę obecną jest, jak wygląda sytuacja ze zdrowiem Perquisa, Dudki i Polańskiego. Wszyscy narzekają na urazy, a każdy z tej trójki rozegrał świetny mecz przeciwko Rosjanom i byłoby dobrze, gdyby jednak dali radę zagrać z Czechami, bo nie chciałbym widzieć w składzie jakiegoś Matuszczyka, czy Kamińskiego.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-06-2012 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #58
Re: Polska na EURO
Co do naszych kontuzjowanych to tutaj sprawa jest pewna tak jak w przypadku wątpliwego występu Cecha czy Rosickiego. Oni napewno zagrają.

Co do bramkarza to jak dla mnie to zasłona dymna. Zagra Szczęsny bo to on jest numerem 1.
15-06-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #59
Re: Polska na EURO
Powie mi ktoś, jak sprawa z żółtymi kartkami wygląda na Euro? Anulują je po fazie grupowej?

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
15-06-2012 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Polska na EURO
Nie anuluje się. Kartki wymazują się dopiero przed finałem.
15-06-2012 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości