Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2012/2013
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: Premier League 2012/2013
W końcówce sezonu mamy ostro. City (6.04 - A) Arsenal (27.04 - A)i Chelsea (4.05 - H).



Mój Blog: Pod presją czasu
18-06-2012 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #17
Re: Premier League 2012/2013
Za to w okresie świątecznego przesilenia mamy z ciężkich meczów tylko Newcastle.

Gdzie jest Groszek?
18-06-2012 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #18
Re: Premier League 2012/2013
Czasem czegoś takiego nie mówiliśmy dokładnie rok temu? Wink
18-06-2012 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #19
Re: Premier League 2012/2013
Mnie zastanawia najbardziej:
1 -> Postawa City w lidze. W którą stronę pójdzie ten klub. Przede wszystkim jak ogarnie tą presję, która jednak będzie większa z sukcesu na sukces. Co będzie robił Mancini, jak będzie sprawa z Mario z Tevezem. Myślę, że najfajniej będzie kiedy coś odwalą, bo to, że tak się stanie to jest większe niż pewne.

2. -> Gra Chelsea. Zwłaszcza Hazard i Mata jak się będą uzupełniać. Jak uporządkują linię obrony, na czym się skupią, czy będzie to tylko liga po wygraniu LM czy o wszystkie możliwe cele. Jak da radę Di Matteo bo jednak w CFC najlepiej się sprawdzali trenerzy awaryjni.

3. -> Co się stanie z Tottenhamem. Czy faktycznie ten klub może bić się jedynie o 4 miejsce w lidze?? Myślę, że gdyby nie ta fatalnie rozegrana sprawa z nowym szkoleniowcem Anglików to Koguty mogły grać lepiej tą końcówkę co nomen omen znaczyło by lepsze miejsce może nawet przed Arsenalem. Czy Villas Boas nie okaże się takim trenerem jak Juande Ramos a jeżeli nie to czy zdąży dość szybko dorównać lub też przebić sukcesy Harrego bo jeżeli nie to Levy może być niecierpliwy.

4. -> Jak będzie się prezentować Wigan Wink Co jak co, ale bardzo lubię ten klub i mam nadzieję, że znów dostarczy kapitalnych emocji, znów parę razy urwie punkty tym najlepszym.

Co jak co, ale bardzo brakuje tej ligi.
23-07-2012 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #20
Re: United w sezonie 2012/2013
Jestem pewny że za AVB Totki będą grały lepiej niż za Harryego

Chelsea w swoim składzie ma 3 dziesiątki(no chyba że Oscar nie dołączy), świetne które będą grać na skrzydłach. W dalszym ciągu brakuje im klasowego rozgrywającego, Lampard to nie jest facet który weźmie się za wymianę piłek ala Scholes, Modrić czy nawet Carrick. Raul to facet od czarnej roboty. A Mikel radzi sobie tylko w defensywie. Czuję długą piłę Terrego do Hazarda, Maty z pominięciem pomocy. No chyba że Luiz się weźmie za rozgrywanie. Może jeszcze McEachran dostanie szansę i ją wykorzysta, choć sądzę że jeśli wywali ze składu Lamparda to zacznie się dziać źle w kulbie i Di Mateo zapłaci głową.


Ich środek pola wypada słabiej od naszego, ogólnie tu moim zdaniem tylko jeden klub w PL wygląda naprawdę mocniej od nas.
23-07-2012 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #21
Re: United w sezonie 2012/2013
Cepilek napisał(a):W dalszym ciągu brakuje im klasowego rozgrywającego

A Hazard to kto to niby jest?? Od biedy Mata, bo grał tak też w Valencii sezon po odejściu Silvy.
23-07-2012 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #22
Re: United w sezonie 2012/2013
Cytat:A Hazard to kto to niby jest??

Nie jest, gra znacznie wyżej a cofając go traci połowe swoich możliwości. To jest dziesiątka, grająca za napastnikiem taki Oezil, ewentualnie piłkarz schodzący ze skrzydła do środka boiska. On nie będzie się cały czas cofał by przetransportować piłkę z defensywy do atakujących.

Mata w Valencii też tam grał, tam gdzie Silva i to nie była pozycja rozgrywającego. Idąc tą drogą Kagawa też jest rozgrywającym a wy żądacie transferu takiego piłkarza.

Rozgrywającym jest Xavi, Scholes, Modrić, Alonso, Pirlo.
23-07-2012 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #23
Re: Premier League 2012/2013
Tak teraz spojrzałem na stronę City, żeby się upewnić i oni naprawdę jeszcze nikogo nie kupili! Z drugiej strony i tak już nie mogą za bardzo kupić, ale to i tak dziwny widok Big Grin
Podobno Toure(obaj) mają odejść!
Ogólnie ich skład wygląda ciekawie, chyba jednak Mancini postawi na Teveza+Aguero w ataku. Tak też zrobił wczoraj na sparingu z Besiktasem(City wygrało 2:0).
Na szczęście faktycznie, to na nich ciąży największa presja, a my wreszcie będziemy mieli w miarę spokojny sezon. Już nie mogę się doczekać 1. meczu, szczególnie jak wybiegnie Kagawa :oops:
No i City zacznie sezon z Ligą Mistrzów, gdzie na pewno nie będą chcieli zawieść kibiców, więc na pewno będzie to dla nich bardzo trudny sezon.
Więc nic jak czekać na BELIEVE 20. :twisted:

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
23-07-2012 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #24
Re: Premier League 2012/2013
Cepilek napisał(a):Rozgrywającym jest Xavi, Scholes, Modrić, Alonso, Pirlo.

i Clevuś :oops:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-07-2012 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Premier League 2012/2013
Nie bardzo. Clev to bardziej typ Iniesty niż Xaviego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-07-2012 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #26
Re: Premier League 2012/2013
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KwmWtFjBHsw[/youtube]

CIAARRRRRYYY :oops:

KONIECZNIE W HD !

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
18-08-2012 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #27
Re: Premier League 2012/2013
Tymczasem bardzo fajny meczyk na DW Stadium. I o dziwo to nie Chelsea stworzyła tam porywające widowisko, a gospodarze - Wigan! Bardzo fajną piłkę grają chłopaki. W ogóle tak jak jeszcze niedawno życzyłem im spadku, bo moim skromnym zdaniem nic ciekawego nie wnosili do Premier League, tak teraz coraz bardziej kibicuję temu zespołowi. Grają fajną, kombinacyjną piłkę, ponadto sympatyczne jest to, że prezes tak ogromnym zaufaniem darzy Martineza, co wydaje mi się może bardzo fajnie odpalić w tym sezonie. Do tego fajna publika i naprawdę fajnie się ogląda mecze z ich udziałem. Żeby tylko tego Mosesa im nie podjebali, bo udało im się wykreować nową gwiazdę. Swoją drogą, bardzo interesujący chłopak, niezwykłe ma pokrętło w tej prawej nodze.

No a Chelsea... Tak naprawdę nie wiemy nic. Bo z jednej strony może się wydawać, że znów jest tam wielki burdel i jest problem z pomieszczeniem tych wszystkich gwiazdek w pierwszym składzie, a z drugiej strony mogli podejść do tego spotkania jak to oni - ekonomicznie i jako, że szybko strzelili dwie bramki, to potem jedynie kontrolowali przebieg spotkania, nie narzucając jakiegoś szaleńczego tempa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-08-2012 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #28
Re: Premier League 2012/2013
Ciekawy mecz na DW Stadium, ale wydaje mi się, że po szybko strzelonych dwóch bramkach Chelsea nie grała już na 100%. Wigan, jak to Wigan, nie raz sprawi niespodziankę wygrywając np. z Liverpoolem, Arsenalem czy jak ostatnio z nami. Przegra też to, co ma przegrać, a na końcu i tak się utrzyma. Mnie zawsze denerwują te wielkie pustki na ich stadionie. W tym elemencie nie pasują do standardów Premiership.

Chelsea. Ruszyli od razu na rywala i po paru minutach mieli ustawiony mecz. Przyglądałem się ich nowym nabytkom tj. Hazardowi i Oscarowi i muszę powiedzieć, że zrobili na mnie wielkie wrażenie. Mimo że to był pierwszy mecz Edena w Premiership, widać, że to będzie jej wielka gwiazda. Abramowicz będzie miał z niego wielką pociechę, bo chłopak może zawojować tę ligę. Lekkość, z jaką się porusza, luz, pewność siebie sprawia, że nie widać było, że to jego pierwszy mecz w najlepszej i najtrudniejszej lidze świata. Oscar także się dobrze pokazał, widać, że myśli na boisku, nie boi się trudnych zagrań. Na pewno Chelsea będzie bardzo mocna w tym sezonie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-08-2012 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #29
Re: Premier League 2012/2013
Tylko ja widziałem w Wigan kandydata do spadku? Poza osobami trenera, Mosesa i Maloneya ja tam niewiele widzę pozytywów. Oczywiście jest to zespół, któremu rok w rok wróży się spadek a oni jak na złość się utrzymują. Fatalny Di Santo, jeden z najgorszych środków pomocy - McArthur jest moim ulubieńcem od dzisiaj. Tak słabego środkowego pomocnika nie widziałem w Premier League dawno. Reszta nie zachwyca przede wszystkim techniką.

Dużo lepsze wrażenie sprawiło na mnie dzisiaj Southampton jak zapewne na większości z nas. Większość zawodników dzisiaj zalicza swój debiut w Premier League. A tutaj proszę. Piękna walka na Ettihad. Mogą sprawić jeszcze kilka niespodzianek a nawet sensacji.
19-08-2012 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #30
Re: Premier League 2012/2013
allfanmu napisał(a):Tylko ja widziałem w Wigan kandydata do spadku?

Ja przez jakieś 4 sezony widziałem to w ten sposób, ale końcówka ostatniego sezonu zmieniła moje zdanie. Nie chodzi tu tylko o świetne wyniki w końcówce - ale o styl. Dzisiaj potwierdzają, że mogą być groźni. Naprawdę groźni.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-08-2012 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości