Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2012/2013
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
RE: United w sezonie 2012/2013
(04-10-2012 19:07)Sir Alex Ferguson napisał(a):  Szczyt formy bramkarzy następuje po trzydziestym roku życia.

No to sobie de Gea poczeka na numer 1 w United ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2012 15:54 przez RedLucas.)
06-10-2012 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
RE: United w sezonie 2012/2013
Sukces tego sezonu będzie w głównej mierze zależny od tego czy w naszej defensywie w końcu amator amatora amatorem przestanie poganiać. O grę formacji odpowiedzialnych za stwarzanie okazji i zdobywanie bramek jestem spokojny. Duża wymienność pozycji, wiele opcji w ataku, rosnąca skuteczność. Na tym polu będzie jeszcze lepiej.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012 07:04 przez sebos_krk.)
23-10-2012 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #18
RE: United w sezonie 2012/2013
Zachodzę w głowę z pewnym pytaniem. Na ile Edwin podwyższał nam poziom gry środkowych obrońców?? Czy aby jego wspaniała dyspozycja w bramce nie przesłaniała nam realnego poziomu naszych obrońców?? Czy to jego odejście miało aż tak duży wpływ czy to jednak podatność na kontuzje jest kluczem do słabej gry w obronie. I na ile rotacja w bramce wpływa na formę obrońców? To nie jest tak, że rywale wykorzystują nasze indywidualne błędy tylko cała formacja gra kiepsko. Albo brak bramkarza na którego można stawiać lub raczej, który sprawia, że błędy obrony nie są kończone straconymi bramkami, słaby poziom naszej obrony lub też słaba skuteczność drugiej linii w destrukcji czy też po prostu reszta drużyn ma w składzie minimum 2,3 graczy, którzy są jednak na tyle dobrzy, że potrafią wykorzystać każdy nasz błąd.
23-10-2012 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #19
RE: United w sezonie 2012/2013
Edwin na budzie na pewno dodawał obrońcom pewności siebie ale dla mnie głównym powodem ich słabszej gry jest brak koncentracji przez co tracimy bramkę w każdym meczu zaraz na początku no i słabsza forma. Trzeba pamiętać że ta formacja bya i jest przerzedzona kontuzjami. Jeden wróci dwóch wypada i tak w kółko. Do tego dochodzi rotacja na bramce i tak naprawdę do każdego meczu wychodzimy w niemal eksperymentalnym składzie w tej linii. O ile OL i OP są pewniakami to koguty i Stoke onażyli tych środkowych wchodząc w pole karne jak w masło i strzelając gole.
24-10-2012 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
RE: United w sezonie 2012/2013
Sir Bobby Charlton
POLECAM



Mój Blog: Pod presją czasu
08-12-2012 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #21
RE: United w sezonie 2012/2013
Po co było to pierdolenie, że trzeba strzelać jak najwięcej bramek, bo w poprzednim sezonie straciliśmy majstra bilansem? Skoro przy prowadzeniu 2-0 mamy totalnie wyjebane, a przy 3-0 oddajemy już bramkę za darmo? Nasi mają chyba krótką pamięć, a nam pozostaje mieć nadzieję, że nie dostaniemy ponownie takiej samej lekcji.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
16-12-2012 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #22
RE: United w sezonie 2012/2013
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Skoro przy prowadzeniu 2-0 mamy totalnie wyjebane
A mi się wydawało, że to właśnie po strzeleniu bramki na 2-0 mieliśmy kilka świetnych sytuacji na podwyższenie rezultatu, i tylko dzięki szczęściu Sunderlandu / pechowi United* nie udało się wtedy poprawić wyniku. Poza tym patrzę w tabelę i widzę, że mamy najlepszy bilans bramkowy ze wszystkich zespołów w Premier League. Co może też cieszyć - w ofensywie wreszcie zaczynamy grać z polotem, stwarzamy sobie coraz więcej okazji, a współpraca Rooneya z Robinem wygląda z meczu na meczu coraz genialniej. Do tego nie można zapominać, że lada moment do składu wraca Kagawa, któremu ostatnie co można zarzucić to brak kreatywności. A przecież ciągle jeszcze jest gdzieś ten Nani, który jeśli złapie formę, to może wciąż dać temu zespołowi wiele, Antek, który jest ewidentnie poza formą, oraz Anderson, który widzieliśmy w jakiej formie był przed kontuzją. Grze defensywy gdzieś tak do 60 minuty też trudno było cokolwiek zarzucić, Sunderland praktycznie nie miał okazji (no może poza poślizgnięciem się Ferdinanda), co we wcześniejszych meczach się rzadko zdarzało. Wkraczamy w bardzo ważną fazę sezonu, dobrze, że Carrick dostał trochę odpoczynku (co też miało wpływ na naszą grę w II połowie), bo jeszcze w grudniu nagra się sporo minut. Naprawdę nie widzę powodów do narzekań, może jedyne co bym zmienił, to miłość Fergiego do naszych weteranów, bo niestety ale ich czas już chyba minął.

*- niewłaściwe skreślić

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-12-2012 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #23
RE: United w sezonie 2012/2013
Nie pech czy szczęście tylko pomyłki naszych napastników, nie umieli wykorzystać sytuacji/bramkarz, obrońca byli od nich lepsi.

Mieliśmy kilka sytuacji, ale przy takiej grze Sunderlandu spokojnie można było pokusić się o wyższe zwycięstwo.Zamiast 3-1 i +2 do bilansu, mogło być 4-0 i +4. Ja się zgadzam, że na obecną chwilę wygląda to całkiem fajnie, 6 pkt przewagi w lidze, 1/8 LM.

Adis napisał(a):Grze defensywy gdzieś tak do 60 minuty też trudno było cokolwiek zarzucić

Rzeczywiście. Stanęli w miejscu dopiero po bramce na 3-0.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
16-12-2012 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #24
RE: United w sezonie 2012/2013
Stanęli w miejscu bo wszedł rekonwalescent Vidić który w czasie gdy Sunderland najbardziej napierał nie zaliczył jeśli dobrze pamiętam żadnego odbioru, wślizgu, wygranej główki. Vida jeszcze nie jest gotowy na pierwszy skład


Lepiej odrazu zwalić winę na cały zespół
17-12-2012 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
RE: United w sezonie 2012/2013
Za nami połówka sezonu, więc nasmaruję małe podsumowanie.

Biorąc pod uwagę wyniki, to ta pierwsza połowa sezonu jest więcej niż dobra. Pierwsze miejsce w tabeli, 7 pkt przewagi nad City, 8 nad Chelsea(zakładam, że wygrają zaległy mecz z Soton), przy najtrudniejszym terminarzu spośród tej trójki ekip. Awans z pierwszego miejsca w grupie LM, z CC wylecieliśmy, ale dość pechowo.

Ale wyniki to nie wszystko, styl gry też nie jest bez znaczenia. Tutaj już tak świetnie nie ma. Ja nie pamiętam tak radosnego futbolu w wykonaniu United, z jednej strony mamy wielkie emocje, a z drugiej to momentami robi się żenujące, co wyprawiamy na boisku. Obrona jest dramatyczna w tym sezonie, w sumie straciliśmy już 40 bramek(28 PL, 6 CC i 6 LM), co jest wynikiem niepoważnym. Całe szczęście nadrabiamy atakiem, 63 bramki, co akurat nie jest wielkim szokiem patrząc na to jakich mamy graczy w ofensywie.

Jeśli chodzi o charakter tej drużyny, to z jednej strony mamy zespół, który nigdy się nie poddaje i gra do samego końca, a z drugiej wyglądamy na ekipę bez lidera, kogoś kto by ogarnął ten burdel na boisku. Po drugie koncentracja to jest pojęcie nieznane na OT.

A teraz małe podsumowanie graczy.

Linda i DDG - cienszko ich oceniać przez ciągłą rotację, bo to im napewno nie pomaga. Z tej dwójki lepszy zdecydowanie DDG, ale nie gra jakiegoś wielkiego sezonu, błędy też się zdarzają. Jest jednak dużo lepiej jak rok temu. Oby tylko w końcu Fergie przestał kombinować.

Rafael - jeden z najlepszych graczy United w tym sezonie i obok Ivanovicia chyba najlepszy rb w tym sezonie. Świetny w ofensywie, w obronie poprawnie, poza meczem z Reading nie pamiętam, żeby zagrał jakieś słabe spotkanie. Szkoda, że nie ma z kim grać na prawej stronie, bo wszyscy bez formy. Oby się wyleczył jak najszybciej i wrócił na stałe do pierwszego składu i żeby Ferguson nie wpadł na pomysł rotacji co mecz.

Rio - przeciętny sezon Anglika, sporo błędów, dobre mecze przeplatane średnimi/słabymi. Niestety, ale jego czas powoli dobiega końca i wątpię czy będzie w stanie utrzymać wysoką formę przez dłuższy okres czasu, a nam potrzeba właśnie takiego Rio z sezonu 07/08.

Evans - nasz najlepszy defensor w tym sezonie, choć spuszczać się nad jego grą nie ma co. Nie jest to skała nie do przejścia, popełnia głupie faule, jak choćby z Poolem i Galatą(zwłaszcza ten), gdzie po obu przewinieniach powinny być karne. Do tego tyle straconych goli musi wpłynąć na jego ocenę. Za to pod bramką rywali jest świetnym, tak samo jak i przy wyprowadzaniu piłki. Widać, że gość robi cały czas postępy, fajnie jakby miał koło siebie lewego obrońcę, który broni i kogoś w lepszej formie na środku defensywy, wtedy powinien grać znacznie lepiej.

Evra - Pat na szczęście zdołał się jako tako ogarnąć i jest dużo lepiej jak w poprzednich latach, może w defensywie dalej jest słabo(a i tak lepiej jak rok temu), zwłaszcza w ostatnich kilku meczech, ale za to nadrabia w ataku, 4 gole to jest kosmos jak się weźmie pod uwagę jego dorobek bramek przed tym sezonem.

Resztę obrońców trudno ocenić, bo Jones, Vida i Smalling większość czasu się leczyli, a Buttner po świetnym debiucie usiadł na ławie.

Nani/Valencia/Young - żenada, nie ma co się rozpisywać.

Carrick - obok Robina najlepszy gracz w tym sezonie. Rzadko kiedy zawodzi, a jeśli już, to głównie przez to z kim gra obok siebie. Brakowało mi w poprzednich latach Michaela w ofensywie, na szczęście w tym sezonie gra już wyżej na boisku i czerpiemy z tego mnóstwo korzyści.

Clev - dobre pół roku Toma, sporo dobrych/bardzo dobrych spotkań, 3 bramki, 2 asysty, wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Z czasem powinien stać się dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

Ando - kiedy tylko dostawał szansę, to zawsze ją wykorzystywał, tyle co z tego jak znowu nie można na niego liczyć przez kontuzje.

Scholes/Giggs - niestety, ale oni już więcej szkodzą jak pomagają, to pół roku było fatalne w ich wykonaniu i chyba już czas powiesić buty na kołku.

Kagawa - trudno ocenić, nowy zespół, nowa liga, z tego co ludzie piszą, to nie grał na swojej pozycji, więc może dlatego nie pokazał nic wielkiego. Zobaczymy co pokaże na wiosne.

Danny - to nie jest jego sezon, 1 gol, 3 asysty jak na napastnika/skrzydłowego jest wynikiem fatalnym. Goli powinien mieć zdecydowanie więcej, ale znowu dała o sobie znać kiepska skuteczność Danny'ego. Na szczęście nadrabia pracowitością i stara się pomagać w defensywie. Oby ogarnął dupe po nowym roku.

Hernandez - bardzo dobry sezon Meksykańca. Jesteśmy na półmetku sezonu, a ma już prawie tyle goli co rok temu w całym sezonie. Do tego już nie wygląda na takiego kołka, od którego przy próbie przyjęcia piłka odskakuje na 5 metrów. Jak na napastnika nr 3 jest świetny.

Rooney - poważnie nie wiem jak go ocenić. Na początku w ogóle nie strzelał, później przyszedł dobry okres i ostatnio znowu padaka. Na całe szczęście chociaż asystuje.

RVP - Cool

Oczekiwania na drugą część sezonu, to przed wszystkim liga, reszta mnie mniej lub bardziej powiewa. Jesteśmy w świetnej pozycji do zdobycia 20 tytułu i jeśli znowu się nie popiszemy frajerstwem jak z końcówki poprzedniego sezonu, to powinniśmy w maju świętować majstra.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-12-2012 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #26
RE: United w sezonie 2012/2013
(27-12-2012 13:51)matys napisał(a):  Linda i DDG - cienszko ich oceniać przez ciągłą rotację, bo to im napewno nie pomaga. Z tej dwójki lepszy zdecydowanie DDG, ale nie gra jakiegoś wielkiego sezonu, błędy też się zdarzają. Jest jednak dużo lepiej jak rok temu. Oby tylko w końcu Fergie przestał kombinować.

Dla mnie Linde jest przeciętniakiem. Pokuszę się o stwierdzenie, że nie jest lepszy od Kuszczaka. A DDG wyrasta na topowego bramkarza, co cieszy. Tylko, żeby SAF skończył z tą rotacją.

Cytat:Rafael - jeden z najlepszych graczy United w tym sezonie i obok Ivanovicia chyba najlepszy rb w tym sezonie. Świetny w ofensywie, w obronie poprawnie, poza meczem z Reading nie pamiętam, żeby zagrał jakieś słabe spotkanie. Szkoda, że nie ma z kim grać na prawej stronie, bo wszyscy bez formy. Oby się wyleczył jak najszybciej i wrócił na stałe do pierwszego składu i żeby Ferguson nie wpadł na pomysł rotacji co mecz.

Pełna zgoda, Rafael gra niesamowicie i w ofensywie i w defensywie, a z przodu dawał więcej niż skrzydłowi.

Cytat:Rio - przeciętny sezon Anglika, sporo błędów, dobre mecze przeplatane średnimi/słabymi. Niestety, ale jego czas powoli dobiega końca i wątpię czy będzie w stanie utrzymać wysoką formę przez dłuższy okres czasu, a nam potrzeba właśnie takiego Rio z sezonu 07/08.

Dokładnie. Jak dla mnie Rio jest po drugiej stronie rzeki i po sezonie należałoby go pożegnać(podobno Tottenham się nim w lecie interesował).
Cytat:Nani/Valencia/Young - żenada, nie ma co się rozpisywać.
Young miewał dobre momenty, ale poza tym to piach. Jeśli Nani odejdzie to na gwałt potrzebnych jest dwóch dobrych ogarniętych skrzydłowych.

Cytat:Carrick - obok Robina najlepszy gracz w tym sezonie. Rzadko kiedy zawodzi, a jeśli już, to głównie przez to z kim gra obok siebie. Brakowało mi w poprzednich latach Michaela w ofensywie, na szczęście w tym sezonie gra już wyżej na boisku i czerpiemy z tego mnóstwo korzyści.
Clev - dobre pół roku Toma, sporo dobrych/bardzo dobrych spotkań, 3 bramki, 2 asysty, wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Z czasem powinien stać się dla nas bardzo ważnym zawodnikiem.

Pełna zgoda. Cieszę się, że obaj są doceniani bo na to zasługują.

Cytat:Scholes/Giggs - niestety, ale oni już więcej szkodzą jak pomagają, to pół roku było fatalne w ich wykonaniu i chyba już czas powiesić buty na kołku.

Giggs miał dobre wejście ze Swansea i niezły mecz ze Srokami, ale faktem jest, że również powinni albo zakończyć karierę albo dorobić sobie w jakiejś MLS/Dubaju/Katarze.

Cytat:Danny - to nie jest jego sezon, 1 gol, 3 asysty jak na napastnika/skrzydłowego jest wynikiem fatalnym. Goli powinien mieć zdecydowanie więcej, ale znowu dała o sobie znać kiepska skuteczność Danny'ego. Na szczęście nadrabia pracowitością i stara się pomagać w defensywie. Oby ogarnął dupe po nowym roku.

Weź pod uwagę, jak niewiele szans dostaje Danny. Ja uważam, że ze Swansea gdyby wszedł to bardzo by pomógł. No i ma plusa za derby.

Z resztą generalnie się zgadzam. Na pewno transfer Robina na ogromny plus, reszta transferów średnia(szkoda, że Kagawa miał kontuzję bo ma potencjał).
Ciekaw jestem co w zimowym okienku, bo moim zdaniem zespół potrzebuje środkowego obrońcy, środkowego pomocnika i skrzydłowego. Co najmniej.
27-12-2012 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
RE: United w sezonie 2012/2013
A ja myślę, że z całej trójki Rio, Ryan, Paul po zakończeniu sezonu tylko ten ostatni powie dość.


Fan United od 1992 roku
27-12-2012 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #28
RE: United w sezonie 2012/2013
Też niestety tego się boję ;/ I o ile Rio chciałbym oglądać jeszcze przez co najmniej rok, to Ryan chyba powinien powiedzieć dość. Choć z drugiej strony jak patrzę na to, jak SAF rozdysponowuje doświadczeniem Ryana i Paula, to obawiam się, że Rio jeśli zostanie, to w przyszłym sezonie dalej będzie stoperem, od którego będzie rozpoczynać się ustalanie składu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-12-2012 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #29
RE: United w sezonie 2012/2013
Szkoda Smallinga trochę, bo jak jest w formie naprawdę bardzo fajnie pogrywa. Wchodząc w derbach za Evansa wcale nie był słabszy od Jonnego. Jestem ciekaw co z Vidą bo na ten moment najlepszą parą wydaje się właśnie Vida i Evans z tym, że Vidic musi trochę jednak formę podciągnąć, ale na ten moment chyba więcej wymagać trzeba od Vidica niż od Rio.

Giggs raczej zostanie, nie wiem co ze Scholesem ale w sumie zgodzę się z Mubinho, że jeszcze będziemy zmuszeni prosić Ryana o jeszcze jeden sezon gry, gorzej ze Scholesem, ale Giggs myślę, że jeszcze pokaże nam, że nie warto go skreślać.
27-12-2012 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
RE: United w sezonie 2012/2013
Jak pisałem jakiś miesiąc temu, że musi coraz częściej stawiać na parę Smalling - Evans to nie zostało to dobrze przyjęte, jednak taka jest prawda. Rio w swojej karierze miał trochę problemów zdrowotnych, szczególnie z plecami i to wszystko odbija się na jego obecnej dyspozycji. To już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Dużo stracił na szybkości, do tego nie już taki pewny jak kiedyś. Jeśli ma zostać w klubie to tylko jako ten numer 3 bądź 4. Anglik nie powinien być już pierwszym wyborem, bo po prostu starość zjada go coraz bardziej.

Jeśli chodzi o Vidica to sam nie wiem. Serb był bardzo długo poza grą, a nie zapominajmy, że on też jest już po 30. Widać, że stracił na masie, nie jest to już ta sama skała co kiedyś. W meczu ze Swansea Michu pokazał, jak słaby na chwilę obecną jest Nemanja. Vidic potrzebuje gry, jednak z obecną formą nie można go dawać do pierwszego składu, bo każdy mecz sprawia nam wiele problemów. Mecze w COC się skończyły, faza grupowa LM też, więc nie bardzo jest go gdzie ogrywać.

Ciężka sprawa z tą naszą defensywą, brakuje w tej formacji lidera, jak niegdyś był Vidić. Do tego mamy fatalnego Evre, który co mecz popełnia sporo błędów i później wygląda to jak wygląda. Ja bym mimo wszystko spróbował na dłuższą metę parę Chris - Jonny. Wydaje mi się także, ze w lecie musimy kupić z jednego, dwóch obrońców. Priorytetem będzie lewy, jednak i do środka nam kogoś trzeba. No chyba, że będziemy tam na siłę pchali Jonesa, który imo nie prezentuje się tam zbyt dobrze. Ciężka sprawa...

Scholes już z każdym meczem daje coraz mniej, brakuje już jego crossów, nogi już nie pracują tak jakby Anglik sobie tego życzył. Wydaje mi się, że Paul definitywnie skończy po sezonie. Moim zdaniem, już czas. Z kolei Giggs jakby odżył. Dotychczas grał naprawdę słabo. Z pewnością na to wszystko miał wpływ jego występ na IO. Ryan nie miał czasu by naładować baterie i dlatego Walijczyk prezentował się tak słabo. Teraz powróciła ta świeżość, której brakowało wcześniej i zaraz wszystko wygląda inaczej. Jeśli dalej tak będzie jak w ostatnich dwóch spotkaniach to nie widzę powodu, dla którego nie miałby zostać jeszcze rok i rozegrać ok 20 spotkań. Oczywiście pod warunkiem, że będzie w stanie utrzymać formę z ostatnich spotkań.

Niezależnie jaki to będzie sezon, w lecie czeka nas dużo zmian, a przynajmniej powinno nas czekać. Trzeba spojrzeć na przydatność kilku zawodników i być może z niektórymi się pożegnać (Rio, mimo wszystko Anderson, jeśli Evra nadal będzie grał jak ostatnio to jego też bym zaliczył do tego grona), a także emerytura (Giggs i Scholes).



Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2012 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości