Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2012/2013
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #31
RE: United w sezonie 2012/2013
Nie skreślajmy jeszcze Vidica. Oczywiście, póki co gra nienajlepiej ale on zasługuje na szansę.
Rio, Paul i Ryan jak dla mnie powinni opuścić United. W ich miejsce oczywiście należałoby kogoś sprowadzić. Evra na pewno nie jest tak zły jak piszesz.
27-12-2012 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #32
RE: United w sezonie 2012/2013
Cytat:Rio w swojej karierze miał trochę problemów zdrowotnych, szczególnie z plecami i to wszystko odbija się na jego obecnej dyspozycji. To już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś. Dużo stracił na szybkości, do tego nie już taki pewny jak kiedyś.
Nie ten sam, ale i tak najlepszy zaraz po Evansie.

I zgoda z Underminem. Evra widzę, że rośnie na nowego kozła ofiarnego. Co sezon historia się powtarza Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-12-2012 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
RE: United w sezonie 2012/2013
Dla mnie Smalling grając na swojej pozycji wygląda trochę lepiej niż Rio, a na pewno nie gorzej. Rio fizycznie traci coraz bardziej.

Uwielbiam to... gdy się tylko kogoś parokrotnie skrytykuje to już kozioł ofiarny... Polecam raz jeszcze na spokojnie obejrzeć ostatnia występy Evry. Powtarzam po raz kolejny i zarazem ostatni. Uwielbiam Pata, ale nie przesłania mi to tego, że w ostatnich spotkaniach prezentuje się fatalnie. Jeśli tego nie widzisz, trudno. Wystarczy jednak obejrzeć sobie kluczowe momenty ostatnich spotkań by widzieć jak fatalnie Evra prezentuje się w defensywie.

I potem się dziwić, że w połowie sezonu mamy straconych prawie 30 bramek...



Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2012 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #34
RE: United w sezonie 2012/2013
Wg mnie akurat Ferdinand a Smalling to jednak dalej inna klasa (na korzyść Rio, oczywiście). Oczywiście cały czas się rozwija i na pewno przyjdzie taki dzień, że to Chris będzie piłkarzem lepszym. W tej chwili jedyne, co ma lepsze od Ryjka - to gra głową. Mimo wszystko - szybkość chyba obaj mają podobną, czyli nienajlepszą. Ferdinand jest za to świetny w ustawianiu się, niech Smalling się od niego tego uczy.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
28-12-2012 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #35
RE: United w sezonie 2012/2013
Dla mnie ostatnie mecze Chrisa na środku pokazały, że w chwili obecnej jest lepszy, niż Rio. Podobna szybkość? IMO Chris jest sporo szybszy, do tego jest dużo silniejszy niż obecnie Rio, który odbija się od byle pionków w PL. Jedynie doświadczenie i ustawianie się jest na korzyść Rio, co moim zdaniem nie zmienia faktu, że obecnie Chris sprawia lepsze ogólne wrażenie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2012 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #36
RE: United w sezonie 2012/2013
Personalnie nasz obrona wyglada naprawde dobrze, jednak jak jest rzeczywistosci wszyscy wiemy. Na pewno liczne urazy nie pomagaja nam, no ale nie usprawiedliwia to stracenia tylu glupich bramek. Najbardziej rozczarowuja mnie Rio i Evra, czyli pilkarze o najwiekszym doswiadczeniu wsrod obroncow, zreszta tak samo mozna powiedziec o pomocy, a dokladniej o Scholesie i Giggsie. Uwazam, ze to juz najwyzszy czas zeby Paul oraz Ryan zakonczyli swoje wspaniale kariery. Co do Rio i Evry, to mysle, ze ten pierwszy powinien byc co najwyzej rezerwowym, ale powinien zostac, bo urazy nas nie omijaja. Co do Pata to juz sam nie wiem, niby jest lepiej niz w zeszlym sezonie, ale nadal daleko do jego optymalnej formy, a ma juz 31 lat, lepiej raczej nie bedzie. Zobaczymy jak w drugiej polowie sezonu w QPR spisze sie Fabio, no i wtedy bedzie trzeba zdecydowac czy dajemy szanse Fabio czy sprowadzamy jakiegos klasowego LO. Podobnie ze ŚO, jesli Vidic nie bedzie prezentowal odpowiedniego poziomu to bedzie trzeba powaznie sie zastanowic nad kupnem klasowego ŚO.
28-12-2012 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #37
RE: United w sezonie 2012/2013
W sumie to biorąc pod uwagę wiek Rio i formę Vidica po kontuzji to zostajemy ze Smallinigiem i Evansem + Jones. W sumie kontuzja Vidica dużo popsuła i jeżeli Serb nie wróci choćby do 80% swojej formy to konieczne będzie dokupienie zawodnika na tą pozycję. Tylko jakiego? Kogoś kto z miejsca będzie w obronie u nas tasiał? Jak dla mnie Smalling i Evans to bardzo dobra para przyszłych stoperów i tak jak w przypadku Welbecka i Chicharito ze względu na ich potencjał nikt nie chce Lewandowskiego tak ja np nie chciałbym Hummelsa kosztem któregoś z młodych. Tylko pytanie czy stawiać odważnie na Chrisa i Jonnego wspomaganych w tym sezonie przez Rio a w następnym przez Vidica tudzież jeżeli Serb wróci do formy to po prostu Chris i Jonny będą mu towarzyszyć w obronie luzując go w niej ważnych spoktaniach + do tego Jones i potem dokupić kolejnego obrońcę młodego tak jak to zrobiliśmy ze Smallingiem i Jonesem czy kupujemy obrońcę, który już ma odpowiedni poziom i parę ładnych lat pogra. Ja osobiście wolałbym kupić jakieś młodego obrońcę i stawiać odważnie na Vidica wraz z Evansem i Smallingiem + Jones, no i zobaczymy co z Rio.

Liczebnie mamy 5 obrońców na środek i to wystarczy, więc póki co można się zając wzmocnieniem albo lewej defensywy chociaż jest Buttner dla Evry i wydaje mi się, że to Fergusonowi wystarczy poza tym dla mnie to bardziej rywal dla Rafaela jest potrzebny.

Priorytet to chyba zastępstwo dla Carricka + 1-2 skrzydłowych w zależności od sytuacji Naniego.
28-12-2012 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #38
RE: United w sezonie 2012/2013
Good news Smile
Vidic już trenuje normalnie, Young wróci po meczu z Kogutami, a Evans wraca na Tottenham. Do tego Rooney i Nani gotowi są do gry.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-01-2013 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #39
RE: United w sezonie 2012/2013
Małe zestawienie przedstawiające liczbę punktów na koncie United po 22 kolejkach w trakcie 19 mistrzowskich sezonów.

[Obrazek: 19-titles.png]

Źródło: http://therepublikofmancunia.com/league-...ever-team/

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
15-01-2013 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #40
RE: United w sezonie 2012/2013
No to zestawienie pokazuje, jak bardzo United bolała końcówka poprzedniego sezonu. Obecnie drużyna prezentuje nastawienie podrażnionego lwa, który niszczy praktycznie wszystko na swojej drodze. Mobilizacja jest ogromna i nawet problemy w obronie można pokonać, coś mi się wydaje, że ten sezon zapisze się nam w pamięci na długo.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
16-01-2013 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #41
RE: United w sezonie 2012/2013
Ciekawe, po meczu z Tottkami United leci na 4 dni do Kataru... Zapewne po to by wypełnić jakieś zobowiązania względem sponsorów. Dobrze, że chociaż strefa czasowa względem Manchesteru to tylko +3godz, ale mimo wszystko taka turystyka w trakcie sezonu, to co najmniej dziwaczny pomysł.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
18-01-2013 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
RE: United w sezonie 2012/2013
A może wszystko dlatego, że w Anglii ostra zima i lepiej jednak trenować w lepszych warunkach? Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-01-2013 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #43
RE: United w sezonie 2012/2013
To od razu do Kataru?! Hiszpania, czy Portugalia, nawet południe Francji znacznie bliżej a obiekty mają piękne, przy okazji nie trzeba lecieć około 5-6 godzin. Raczej jakaś promocja linii lotniczych wchodzi w grę i inne takie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
18-01-2013 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #44
RE: United w sezonie 2012/2013
Ciekawe ilu piłkarzy po przyjeździe złapie jakąś infekcję i nie będzie zdolna do gry. Poroniony pomysł z tym wyjazdem w tej fazie sezonu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-01-2013 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #45
RE: United w sezonie 2012/2013
Jaroldz napisał(a):Ciekawe ilu piłkarzy po przyjeździe złapie jakąś infekcję i nie będzie zdolna do gry.
Dokładnie. Pewnie nabawią się
Silvan napisał(a):Kataru
.

Gdzie jest Groszek?
18-01-2013 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości