Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Król strzelców Premier League 2012/2013
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Król strzelców Premier League 2012/2013
Kto okaże się najskuteczniejszym zawodnikiem ligi angielskiej w tym sezonie? Tytułu, przypomnijmy, broni Robin van Persie, który wczoraj w wyjątkowo słabym stylu razem ze swą reprezentacją odpadł z Mistrzostw Europy. Zatriumfuje ponownie czy może lepszy okaże się inny snajper - Wayne Rooney czy Sergio Agüero? Kto z nowo przybyłych do ligi zawodników będzie w stanie włączyć się do walki o koronę króla strzelców?

Zapraszamy do dyskusji na temat losów tytułu najlepszego strzelca ligi angielskiej w sezonie 2012/13.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
18-06-2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2
Re: Król strzelców Premier League 2012/2013
Nikt jeszcze nic nie skrobnął? Tongue
Sprawa jest chyba prosta, ktoś z trójki Ahuero, Wazza, RvP najpewniej zdobędzie ten tytuł. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja w tym sezonie Newcastle - jeśli będą grali tak jak w poprzednim sezonie, to kto wie, może genialny Cisse zdobędzie tytuł Króla Strzelców?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
12-07-2012 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3
Re: Król strzelców Premier League 2012/2013
Spojrzałem na statystki z zeszłego sezonu Rickiego Lamberta z Southampton i miał za sobą bardzo udany sezon. Niewykluczone, że w tym roku trochę tych bramek ustrzeli, o króla strzelców może być mu ciężko, ale takiemu Kevinowi Philipsowi kiedyś w słabiutkim Sunderlandzie się udało. Jeśli ktoś ma strzelać dla świętych, to przede wszystkim Lambert.
20-08-2012 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4
Re: Król strzelców Premier League 2012/2013
KARTONick napisał(a):Sprawa jest chyba prosta, ktoś z trójki Ahuero, Wazza, RvP najpewniej zdobędzie ten tytuł

Jeżeli bramki dla United rozłożą się na RvP i Rooneya to myślę, że ani jeden ani drugi nie będzie królem strzelców. Jeżeli Rooney będzie grał cofniętego a RvP będzie na szpicy i zmieniany przez Welbecka tudzież Chicharito to myślę, że Robin może obronić tytuł. Może też być jak w Newcastle. Rooney i Robin będą się napędzać i strzelać niebywałą ilość bramek. Wszystko zależy od ustawienia, jakie zastosuje Fergie.
20-08-2012 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości